Strona 1155 z 1202
Pokaż wyniki od 11,541 do 11,550 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Cześć dziewczyny
    Zgłaszam się tutaj bo mam nadzieję, że zostanę mamą jeszcze w tym roku
    Jestem po jednej stracie (11tc) w grudniu 2016, i to jest mój pierwszy cykl starań po poronieniu .
    Dodam, że zrobiłam wszystkie możliwe badania - wszystkie wyniki dobre były, prócz ostatnich genetycznych (trombofilia wrodzona i w MTHFR), więc zdecydowanie WARTO badać się już po pierwszej stracie. Lekarze mówią, że kolejna bez leków byłaby pewniakiem...

Troche przydługie to przywitanie :P
    Witam w klubie. Ja mam zespół antyfosfolipidowy zdiagnozowany po pierwszej stracie, bo też od razu robiłam badania. I tak samo bez leków mogłabym zapomnieć... W wypadku naszych chorób leczenie jest podobne, wiec z doświadczenia powiem tyle, ze da się z tym żyć. Zastrzyki są wstrętne ale po miesiącu już do nich przywykłam, zreszta jest nas tu więcej clexanowych (puk puk Burzujka). Jak tylko będziesz miała jakieś pytania to pisz. Trzymam kciuki za starania.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Szafirek, właśnie siedzę i czuję, jak mnie piersi świerzbią , staram się nie napalać, ale tylko raz tak miałam :P
    termin spodziewanej @ to sobota.

Na jakich etapach jesteście? Trochę poczytałam Was, ale nie uda mi się chyba wszystkiego nadrobić

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Witam w klubie. Ja mam zespół antyfosfolipidowy zdiagnozowany po pierwszej stracie, bo też od razu robiłam badania. I tak samo bez leków mogłabym zapomnieć... W wypadku naszych chorób leczenie jest podobne, wiec z doświadczenia powiem tyle, ze da się z tym żyć. Zastrzyki są wstrętne ale po miesiącu już do nich przywykłam, zreszta jest nas tu więcej clexanowych (puk puk Burzujka). Jak tylko będziesz miała jakieś pytania to pisz. Trzymam kciuki za starania.
    Dziękuję :*
    Jestem pod opieką imunnologa i hematologa, zaraz po dodatniej becie mam do nich lecieć po zastrzyki.
    Podobno jest polski odpowiednij clexane, który teraz jest niebo tańszy. Stosujecie?

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Nie, ja biorę Clexane 0,4 i Acard stricte na APS. Cena nie jest przyjazna ale lekarz tak zalecił, to biorę. Niestety rachunki w aptece po 200 zł to norma i miłe zaskoczenie, ze "tylko" ale dla Maleństwa wszystko.

Jasne, najważniejsze zdrowie. Zapytam lekarza jak będzie mi wypisywał, koleżanka farmaceutka mi powiedziała o tym zamienniku, bo jest na rynku od października i podobno nie wszyscy lekarze się zorientowali .

Mira jak się czujesz? Psychicznie?

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Jasne, najważniejsze zdrowie. Zapytam lekarza jak będzie mi wypisywał, koleżanka farmaceutka mi powiedziała o tym zamienniku, bo jest na rynku od października i podobno nie wszyscy lekarze się zorientowali .

Mira jak się czujesz? Psychicznie?
    Teraz to w porównaniu z tym co przeżyłam na początku roku czy dwa tygodnie temu jest bosko, także czuje się bardzo dobrze. Ale poki nie skończę pierwszego trymestru to jest strach i niepewność. Ale jakoś żyć trzeba i nie zamartwiać się na pełen etat.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Asiafaj no mnie swędzą sutki, a piersi bolą ale tak po bokach i jak dotknę to całe są takie tkliwe. Ja mam dziś 27dc i tym samym 13dpo.

Zaczęło mnie mocno boleć podbrzusze. Jak na okres.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Teraz to w porównaniu z tym co przeżyłam na początku roku czy dwa tygodnie temu jest bosko, także czuje się bardzo dobrze. Ale poki nie skończę pierwszego trymestru to jest strach i niepewność. Ale jakoś żyć trzeba i nie zamartwiać się na pełen etat.
    Jasne, że tak. Zresztą teraz musisz być spokojna dla Maleństwa.
    Masz teraz częściej wizyty w związku z zespołem?

Szafirek, no to trzymam kciuki aby @ nie przyszedł. Chyba jutro rano możesz już testować? Czy masz długie cykle?

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Testowałam już wczoraj i dziś. Bardzo, bardzo jasna druga kreseczka widoczna pod światło po mega wytężeniu wzroku. Nie jestem jej pewna. Na zdjęciu niewidoczna nawet w dużym przybliżeniu. Ale raczej nie jest wytworem mojej wyobraźni.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów