Strona 1152 z 1202
Pokaż wyniki od 11,511 do 11,520 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

No tak może rzeczywiście zmniejsze dawkę, co już nabałaganił w moich cyklach to jego :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Tak cytologia robiona w grudniu - wszystko ok:-)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Malinka2 Zobacz posta
    Chyba właśnie tak zrobie poproszę o dupka a jak go się bierze? no właśnie mąż nie badał nasienia... i chyba trzeba będzie się przemóc :-)
    Z reguły chyba od 16dc albo później. Na pewno przyjmuje sie go po owulacji wiec najpierw trzeba okreslic kiedy ona w ogole wystepuje. Powiem szczerze że ja nigdy go nie brałam. W pierwszej ciąży miałam luteine także na dupku się nie znam kompletnie. Dziewczyny tu go brały wiec może się wypowiedzą

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    malinka nie działaj sama z dupkiem. Wg mnie powinnaś porozmawiać z lekarzem. Na swoim przykładzie mogę Ci jedynie powiedzieć, że po zbadaniu progesteronu 6 dni po owulacji wyszedł mi niski, aczkolwiek potwierdzający nią i poleciałam do lekarza po dupka bo wyczytałam że z takim kiepskie szanse na ew. zagnieżdżenie i dalszy rozwój ciąży i zaczęłam brać 2x1 od 7 dnia po owulacji (owocnej na szczęście), ale nie wiem jak jest w "normalnych" przypadkach. Jestem jednak przeciwniczką działania na własną rękę bo to jednak hormony, tak samo z tym inofemem najpierw bym się poradziła. Zobaczcie jakie u Was stosujących ma zauważalne działanie. Na pewno nie zaszkodzi, ale lepiej chyba dogadać dawkę (czy 1 czy 2 dziennie) z lekarzem.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dobrze Asieńko prawisz. Lepiej niż samemu nie kombinować, zreszta nie bez powodu progesteron jest w każdej postaci na receptę. Ja Ci proponuje tak: koniecznie zmniejszyć Inofem do 1 saszetki jak nie masz PCOS, po kolejnej owulacji zrobić badanie poziomu progesteronu i wtedy jak wyjdzie nisko od razu to gina biegiem po wsparcie (możesz sobie prewencyjnie umówić wizyte wcześniej mniej więcej). Dawkowanie ustala lekarz, ja biorę duża dawkę 3x2 tabletki i nie mam żadnych skutków ubocznych. I z tego co czytałam współżycie codziennie jest odradzane bo osłabia plemniki, najlepiej w celach prokreacyjnych co drugi dzień, żeby miały czas na regenerację.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Malinka co do progesteronu to ja bym zaczęła od zbadania jego poziomu 7 dni po owu, bo może poziom będzie wystarczający i po co wtedy brać dupka. No i męża na badanie nasienia wysłać, nie ma ze boli

Hipp a Ty jak tam, pękł Ci sam ten pecherzyk w tym cyklu? A Twój mąż badal nasienie ?

Asia198 ja Inofem pije na wskazanie lekarza od grudnia jak byłam na badaniach i zalecana dawka była 2 saszetki dziennie także nie działam na własną rękę i z dupkiem też może najpierw pójdę na monitoring owulacji żeby potwierdzić i zobaczę co powie pani doktor

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    malinka to dobry pomysł i po owu 7 dni sprawdź poziom progesteronu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Malinka co do progesteronu to ja bym zaczęła od zbadania jego poziomu 7 dni po owu, bo może poziom będzie wystarczający i po co wtedy brać dupka. No i męża na badanie nasienia wysłać, nie ma ze boli

Hipp a Ty jak tam, pękł Ci sam ten pecherzyk w tym cyklu? A Twój mąż badal nasienie ?
    Maggie dziękuję za pamięć. W ubiegła środę jeszcze był niepęknięty niestety. Idę ostatni raz w tym cyklu zobaczyć znowu w środę. Jak nie pękł to czekam na @ i robię sobie miesiąc przerwy. Nie mój mąż nie badał nasienia ale coraz częściej się nad tym zastanawiam. Chociaż od z tych co nigdy leków nie biorą i ogólnie o siebie dbają ale wszystko jest możliwe. Od początku skupiłam sie tylko na sobie przez te plamienia i jakos tak nigdy o tym nie gadalismy. Burzujko twoj M brał jakieś witaminy na plemniki? Może powinnam zmusić męża do ich zażywania.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kurcze dziewczyny dziękuje Wam za te wszystkie dobre słowa. Boję się jedynie rozczarowania.
    Ale macie racje- nawet cień cienia pojawia się z jakiejś przyczyny.
    Dziś miałam bardzo delikatnie zabarwiony na brązowo śluz na papierze. Dużo białego i odrobina brązowego. Boli cały czas jajnik z którego była owulacja. Piersi bolą- ale na okres też mnie bolą. Boli też trochę podbrzusze.
    Heh chodzę dziś i uśmiecham się do siebie, a za chwilę staram się ostudzić emocje.
    Jeszcze w pracy jest właśnie jedna ciążowa afera i p. dyrektor chodzi zła jak osa.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów