Strona 1151 z 1202
Pokaż wyniki od 11,501 do 11,510 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Szafirku u mnie tez kreska byla lewdo widoczna pod swiatlo..! Moze dlatego, ze test byl o czulosci 25 a moja beta tego dnia 12 wiec ja bym na Twoim miejscu pomalutku zaczela sie cieszyc...
    Co ciekawe dwa dni pozniej zrobilam test o czulosci 10 i kreska byla jeszcze bledsza a beta juz byla tego dnia okolo 50.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Bo moje kochane na to wszystko jest jedno bardzo proste wyjaśnienie. Bhcg pojawia się dużo później w moczu niż w krwi, dlatego przy becie z krwi 300 wychodzą bladziochy. Przy sikańcach trzeba mieć świętą cierpliwość, dlatego ja jestem zwolenniczką badań z krwi, bo tu nie ma gdybania i patrzenia pod światło, tylko wynik czarno na białym. Szafirku, coś mi się zdaje, że to jednak coś znaczy, a kreska była później, bo jesteś przed @ a sikańce rzadko wtedy wychodzą. Także jak nie masz jak iść do labu, to musisz być cierpliwa.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Malinka mi też inofem popierdzielil cały cykl, nie dość ze wydłużyl go o 4 dni (tragedii nie ma ale jednak) to okres po nim mialam bezbolesny (tu plusik dla niego), brązowy i ledwo 3-4 dni. Fakt, że wyszla mi po nim piękna owu na testach i dzieki niemu mialam ten specyficzny ból jajnika. Zanim jednak inofem dobrze podziała musi minąć chyba kilka cykli żeby wszystko idealnie wyregulowal. Ja go odstawiłam po tamtych przebojach na miesiąc bodajże.. i teraz od kilku dni znowu sobie go popijam mam wrażenie ze tylko dzięki niemu mam owulke. Nie wiem wiec co mam Ci poradzić, każda z nas inaczej reaguje na suplementy i leki, każda ma inny organizm.. ja teraz żałuję że zrobiłam ta przerwę może juz miałabym co nieco wyregulowane? Także Malinka zrobisz jak uważasz, choć ja bym przy nim zostala.

O mnie
    A napisz jeszcze ile saszetek pijesz? Ja piłam po dwie wtedy , generalnie to dawka dla kobiet z pcos. I tak sobie doszłam do wniosku ze po prostu przedobrzylam. Teraz pije jedna i mam nadzieje ze będzie ok. Na opakowaniu jest napisane że nie przekraczać zalecanej dawki (1saszetka) wiec może też to mi zaszkodziło.

Dzięki Kamilaa2191 :-) ja też pije po 2 saszetki dziennie. I to prawda że po nim ta owulacja jest, bo w poprzednim 40-dniowym cyklu miałam potwierdzoną USG owulację jak był pęknięty pęcherzyk i dane nadzieje od pani doktor że chyba się udało a to była pierwsza owulacja od chyba pół roku, także na pewno w jakiś sposób działa. Mało to po owulacji boli mnie jajnik z którego owulacja jest i pachwina co wcześniej nie miało miejsca tylko dlaczego dalej jest bezowocnie? :-( w tym miesiącu starania były praktycznie codziennie więc niemożliwe jest żeby nie trafić w dzień, tylko obawiam się, że mam zbyt niski poziom progesteronu i ciąża się nie może utrzymać :-( czy jest taka możliwość?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Malinka2 Zobacz posta
    Dzięki Kamilaa2191 :-) ja też pije po 2 saszetki dziennie. I to prawda że po nim ta owulacja jest, bo w poprzednim 40-dniowym cyklu miałam potwierdzoną USG owulację jak był pęknięty pęcherzyk i dane nadzieje od pani doktor że chyba się udało a to była pierwsza owulacja od chyba pół roku, także na pewno w jakiś sposób działa. Mało to po owulacji boli mnie jajnik z którego owulacja jest i pachwina co wcześniej nie miało miejsca tylko dlaczego dalej jest bezowocnie? :-( w tym miesiącu starania były praktycznie codziennie więc niemożliwe jest żeby nie trafić w dzień, tylko obawiam się, że mam zbyt niski poziom progesteronu i ciąża się nie może utrzymać :-( czy jest taka możliwość?
    Mogą być dwie opcje. Albo niski progesteron albo slabe nasienie męża. Jesli chodzi o to pierwsze to Może poproś gina o duphaston, ja w tym cyklu tez tak miałam zrobić. Dla pewności zbadaj progesteron po owu czy jest w granicach normy. A co do drugiej sprawy Twój mąż badał nasienie ?

O mnie
    Aha i jak masz też takie przeboje z okresami może też zmniejsz sobie dawkę do jednej saszetki?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Szafirku ja jestem zdania że cień cienia skąds musiał się wziąć. Przecież ot tak nie wyskoczyl? Także czekaj cierpliwie te dwa dni i wszystko się wyjaśni ps. Ja czekam z Tobą! Tez mam na środę @

Chyba właśnie tak zrobie poproszę o dupka a jak go się bierze? no właśnie mąż nie badał nasienia... i chyba trzeba będzie się przemóc :-)

O mnie
    Malinka a miałaś robiona cytologie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów