Strona 115 z 1202
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja biorę kwas foliowy odkąd się staramy czyli dokładnie od roku.

2. dzieckozakupy.pl
    ejna mam nadzieję, że Twoje przeczucia się sprawdzą .
    Ja kwas od kilku dni tak systematycznie, a jeżeli brać pod uwagę brak systematyczności to od lutego

Oj dziewczynki, zazdroszcze Wam tego entuzjazmu i staranek

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Tak arwen, teraz entuzjazm a za parę dni cześć z nas przeżyje wielkie rozczarowanie.
    Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystkim się uda...

Zwłaszcza, że coraz bardziej się nawzajem nakręcamy i kto wie, czy nie wywołujemy większości objawów.

U mnie to jest ostatni cykl starań, tym bardziej to przeżywam mocniej.
    Strasznie boję się poniedziałkowej bety!!!

Cześć Dziewczyny, godzina czytania, normalnie szok!
    U mnie niestety znowy weszła farmakologia w mój czysty i przygotowany na ciążę organizm...

Podczas ost. współżycia nie było mi za przyjemnie, ale uzałam że nic sie nie dzieje. A dziś swedzenie i żółtawa wydzielina...Pobiegłam do gin (innego niż mój stały) po doraźne środki póki infekcja się na dobre nie rozwinie. Powiedział że inf. drożdżakowa, grzybica, wydzielina serowata więc dał mi fluconazole doustnie 1,3 i 5 dnia oraz clotrimazolum dopochwowo. Zapytałam go że jest możliwość że jestem w ciąży ale powiedział że mam to brać i już.

Chyba przyplątało mi się to coś po jelitówce jaką przedzłam 1,5 tyg temu. Wyjałowiła mi jelita i język mi tez wywaliło na biało...
    Najbardziej się boję że jakimś cudem jestem jednak w tej ciąży i się truję teraz...

I jak tu życ

grooszek, cosima888 i inne co do objawów to mam koleżankę w pracy co to tylko lancome prada i inne drogie perfumy, kawa z kardamonem, a jak zaszła to nie mogła znieść zapachu mydełka)) I też odżywiała się wcześniej bardzo zdrowo. Na lunchach miała kasze jaglaną, szparagi, jarmuż cuda niewidy, a potem tylko coca cola (coś w niej musi być) i fast food. Koło żadnego McDonalda nie przeszła obojętnie)) Cyrk poprostu na kółkach, nie ta osoba! Aha a ze względu na mdłości wpałczała tylko lody

Aa, i piszę do Was i mam luteinę pod językiem bo to już 21 dzień cyklu...feee

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Kurcze a ja pierwsze objawy ciąży miałam dopiero będąc w 7-8 tyg ciazy. Z tego co wiem to od momentu zapłodnienia do zagniezdzenia się zarodka mija ok 7 dni a przy zagniezdzeniu się zarodka występuje klocie. Co do zapachów to też nie mogłam znieść zapachu chleba, perfum i miałam mega ochotę na arbuzy których nielubilam

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Ja właśnie idąc pod prysznic zauważyłam, że na piersiach mi powylazily żyły... Aż zawołałam K. żeby mi powiedział czy one były, bo przecież częściej je ogląda, no i twierdzi, że nie...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kwas foliowy zaczelam brax w czerwcu zeszlego roku jak po tym jak decyzja zapadla ze po wakacjach sie bedziemy starac o dziecko
    I tak biore z malymi przerwami (po poronieniu przed dwa mies nie bralam) od roku...
    Noo to ja na bank mialam wczoraj owulacje, wieczorem sie przytulalismy, jak mi sie jeszcze uda namowic meza na dzis to jeszcze dzis poprawimy ale to by byl trzeci raz z rzedu w ciagu dwoch dni wiec jakosc jego spermy pewnie juz slaba :/
    No ale wiem ze to byl TEN czas wiec musi sie udac.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów