Strona 1146 z 1202
Pokaż wyniki od 11,451 do 11,460 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    niestety w św.rodzinie trafiłam chyba na najgorszą położną do porodu i mam uraz. Kompletnie nie pomogła mi żeby jakoś akcja się ruszyła, wręcz zniechęcała do aktywności. Powiedziała, że na jej zmianie nie urodzę i siedziała w telefonie. A jak ona poszła to przyszła studentka, która tylko siedziała jak kamień. Miałam cc i nie mogę sobie darować. O lutyckiej też różnie słyszałam, szczególnie co do wystroju że prl, ale osobiście mi to nie przeszkadza bo lubię szpitale nawet te bardziej ponure. Opieka jest niby ok, a jak lekarza mam stamtąd tym bardziej może pomogą polna dla mnie odpada, a raszei mąż marudzi, że będzie musiał parkować na strefie jakbyś chciała popisać o tym więcej to może na priv szafirku będzie lepiej

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja będę rodzic na polnej, stamtąd jest mój lekarz. Ale ja raczej planowana cesarka, więc tak naprawdę aż tak bardzo nie obchodzi mnie co będą położne do mnie gadać a co do opieki po porodzie to już jakoś tak za bardzo się nie martwię. Miałam tam zabieg po poronieniu i trafiłam na wspaniałe pielęgniarki, więc jakoś tak się nie martwię.
    Mogłabym rodzic u mojej mamy, ale to mały szpital i jakoś tak się boję że jak coś nie tak będzie z Małą, to lepiej być w lepszym szpitalu
    Jeśli jednak jakimś cudem rodziłabym naturalnie, czego trochę zazdroszczę kobietom, to mojej przyjaciółki siostra jest położną na polnej i zdecydowałabym się na zapłacenie jej by tylko na mnie się skupiła.
    Oglądam właśnie te położne i ryczę że szczęścia przy każdym porodzie

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Szafirku akurat ja rodzilam w raszei i jechałam 120 km do Poznania na poród mega opieka nad rodząca, jestem zachwycona choć to i tak małe słowo. Może dlatego też została mi chęć po własnym porodzie do zostania położna :P Leżałam tam na patologii ciąży, później porodówka no i na położniczym. Wszystkie oddziały super pod względem samego wyglądu (nowoczesne) jak i opieki. Lepszego szpitala nie mogłam sobie wymarzyć. Izba przyjęć nie zachęca wygladem ale dalej jest tylko lepiej powiem Wam szczerze i może głupio to zabrzmi ja akurat patrzyłam tez trochę na wygląd sali porodowej (wiem wiem ze zdrowia dziecka i sam poród najwazniejsze) i min. Dlatego ten szpital wybralam. Zresztą jeździłam do poznania na wizyty do gina i tam też pracował mój gin a niedaleko raszei jest polna a tam najlepszy sprzęt do ratowania noworodków także jakby były jakieś komplikacje miałam pomoc tuż obok.
    Co do porodu lekarz bada na samym początku choć ja leżałam tydzień przed juz bo byłam grubo po terminie na patologii ciąży i jak weszłam na porodówke juz ze skurczami i 3 cm rozwarcia to zbadala mnie młoda położna. Chciałam sama rodzic bez osoby towarzyszącej i bez wykupowania położnej i nie musiałam nawet tego robić dwie młode położne chodziły kolo mnie cały czas, wspierały, podawały wodę, trzymały za rękę przy skurczach, nawet telefon mi podawały co chwilę bo wydzwaniali do mnie wszyscy jak szaleni :P mega pozytywnie je wspominam i taka położna chce zostać no i sam poród odbierał mi lekarz i później przyszła lekarka jeszcze także 4 osoby patrzyły mi w krocze jeśli chodzi o szycie to tez szyje lekarz czy to cc czy sn z nacięciem krocza. Az mi się łezka zakręcila jak to wspominam bolało okropnie ale i tak chciałabym jeszcze raz tego doświadczyć

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia ja się właśnie wtedy zastanawiałam nad raszei i św. Rodziny.. miałaś pecha z tymi poloznymi kto wie czy jakbyś trafiła na ta właściwą to może urodziłabyś sn. Mnie położne naginaly do ruchu juz na patologii ciąży. Naprawdę polecam Ci ten szpital. Swoją drogą wracajac do Twojej sytuacji jakie z nich położne skoro nawet się nie interesowały postępem porodu... W każdy poród położna powinna się oddać bez reszty, tak przynajmniej mi się wydaje.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    W większości szpitali jest opcja wykupienia opieki prywatnej położnej, nie są to zazwyczaj jakieś gigantyczne kwoty a myślę, że daje to spory komfort rodzącej.
    W wawie zaczyna sie od 1500zl w gore..:/
    Ale place ubiezpieczenie, czemu mam jeszcze placic za to co polozna powinna robic bez tych pieniedzy?! To jest okrutne.
    I oczywiscie jak sie zdecyduje rodzic w wawie (bo jeszcze mysle o wyjezdzie w moje rodzinne strony - Bielsko Biala) to wykupie na pewno ta polozna bo bez tego to strach... ale straszne to jest.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Patryszka gratuluje

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Podejrzewam, że czasem bierze się pod uwagę najbliższy szpital, żeby nie urodzić w samochodzie Ja doświadczenia nie mam, mnie urodziła mama na Polnej. Wiem, że tam najlepszy sprzęt mają. O każdym szpitalu jest wiele opinii.

A jak to jest z położnymi? Samemu trzeba znaleźć jak się zajdzie w ciąże czy przychodnia przydziela czy jak?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Szafirek można wybrać samemu od chyba 20 tc mozesz byc objęta jej opieką i masz prawo do 6 wizyt (tak chyba było w 2015) od tego czasu do końca połogu. Zazwyczaj są one po porodzie chyba że masz potrzebę przed. Jak nie wybierzesz sama to przydzielą Ci Z przychodni gdzie zapiszesz dziecko. Ja Np chodziłam na szkole rodzenia i stamtąd miałam położną.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    A poród to inna bajka bo bierzesz kogo chcesz i opłacasz. Nie wiem jak to jest dokładnie bo ja nie opłacałam i nie będę, ale spotykasz się chyba wcześniej by omówić wszystkie kwestie i na porodzie jej rola się kończy.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Jej podglądałam Was w październikowych mamach i wy już o wózkach, a ja codzienni rano z testem w łapkach, walczę ze sobą, żeby nie zrobić jeszcze ;P
    Ale macie fajnie
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 04-03-17 o 13:03

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów