Strona 1144 z 1202
Pokaż wyniki od 11,431 do 11,440 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja na razie widzialam z 4 odcinki inie kojarze tych blizniakow.
    Bardziej przeraza mnie tam to ze bardzo rzadko robia usg! Ze jak ktos przychodzi i ma niepokojace objawy to jakims byle aprzecikiem sprawdzaja czy bije serce...
    A dzis widzialam jak przykladala polozna cos ala rurka do brzucha i sluchala uchem! Sredniowiecze...!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Wiecie co. 2 lutego byłam na usg, w lewym jajniku pęcherzyk dominujący 11 mm w lewym nic nie bardzo. 7 "czulam" owulacje i póki co tak przyjmuje ten termin. 12 lutego miałam znów usg i lekarka mi powiedziała, ze wtedy był w lewym, a teraz widzi że gdyby miało cos byc to z prawego. I dziś się potwierdziło. Jest ciąża z prawego. To jak to jest mam super hiper rosnące pecherzyki? Wniosek z tego taki: nigdy nie ma się co nastawiać bo nasz organizm potrafi zaskoczyć. Na szczescie czasem pozytywnie!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Wiecie co. 2 lutego byłam na usg, w lewym jajniku pęcherzyk dominujący 11 mm w lewym nic nie bardzo. 7 "czulam" owulacje i póki co tak przyjmuje ten termin. 12 lutego miałam znów usg i lekarka mi powiedziała, ze wtedy był w lewym, a teraz widzi że gdyby miało cos byc to z prawego. I dziś się potwierdziło. Jest ciąża z prawego. To jak to jest mam super hiper rosnące pecherzyki? Wniosek z tego taki: nigdy nie ma się co nastawiać bo nasz organizm potrafi zaskoczyć. Na szczescie czasem pozytywnie!
    Patrz, nie miałam pojęcia, ze po usg da się powiedzieć z którego jajnika jest ciąża. Po położeniu pęcherzyka w macicy to wiadomo?

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jest ciałko żółte w jajniku. W lewym nic, a w prawym ciałko żółte wtedy właśnie jakby widziała że cos sie tam robi

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Też słyszałam, że w zależności gdzie ciałko żółte to z tego jajnika owulacja była. Na ostatnim USG mówiła właśnie, że widzi że owulacja z lewego jajnika bo jest ciałko żółte.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Burzujka opieka położnej nad ciężarną w UK jest masakryczna. Tam jest tragedia jeśli chodzi w ogóle o temat zdrowia pacjentów. W UK dzieciaczki z 40 stopniową gorączką odsyłają do domu bo twierdzą ze samo minie i dzieci trzeba hartować. Noworodki urodzone w zimie (grudzień/styczeń) lezą na salach w samych czapeczkach i pampersach. Usg w ciąży robione jest tylko 3 razy (tak jak u nas na NFZ) na drugiej wizycie "już" się dowiadujesz o płci dziecka ciąże prowadzą właśnie położne, żadnego kontaktu z lekarzem!! No chyba ze przy porodzie z komplikacjami.. w prawidłowym przebiegu porodu pomaga tylko i wyłącznie POLOŻNA niby lepszy kraj i lepsze tam życie ale ja jestem przeszczęśliwa, że prowadziłam ciąże i urodziłam w PL. Nie wyobrażam sobie słyszeć bicia serce dziecka tylko 3 razy na 10 miesiecy chodzenia w ciąży (tak 10 miesiecy nie pomyliłam się )

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A jak jest u nas? Przy prawidłowym porodzie SN jest lekarz czy tylko położna?
    Wiem, pytanie z cyklu tych zupełnie podstawowych ale nie wiem.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    W holandii też średnio się przejmują. Mój 8 letni brat często jest chory i na ogól odsyłają mamę z polopiryną. I głównie nią leczą. Temperatura 38 to jeszcze nie gorączka..

Myślę, że można na nasze Państwo bardzo narzekać, wiele jest kwestii które zawodzą, ale jednak jak już się rok poczeka w kolejne co lekarza to faktycznie on wyleczy :P

O mnie
    To chyba zależy od szpitala. Teoretycznie lekarz powinien być, ale chyba na początku przy przyjęciu bada i już przy samych partych. A tak to położna. Ale pewności nie mam.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    przy przyjęciu bada lekarz i podczas porodu przychodzi co jakiś czas. Przynajmniej do mnie przychodził co jakiś czas sprawdzić rozwarcie. I potem odbiera poród, ale tego już niestety nie doświadczyłam. Albo robi cc jak u mnie. Reszta położne. Ale też nie są cały czas.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów