Strona 1143 z 1202
Pokaż wyniki od 11,421 do 11,430 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Szafirek nie wiem czy mam moce, ale z całego serca życzę Ci dwóch kresek :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Szafirku ja tez mysle ze sie udalo
    Tez mam 23dc ale ja raczej na obawy nie licze nie ma szans w tym cyklu na pozytyw bo kochalismy sie raz w tym miesiacu szok tak wyszlo i to grubo przed owu takze juz odliczam dni do @ i dzialamy ostro :P
    Mira a porodowke ogladasz?
    Namiętnie Położne na YT, a na TLC Piec razy córka i jeszcze Czworo niemowląt na sekundę na Nat Geo People.

Czytam grubaśną biografię Schwarenggera, dużo odpoczywam, śpię i jakoś leci Szafirku.

Kasbaka chodzę do dr hab Jacka Zamlynskiego, prywatna praktyka Sigma-Bi, Bytom, ul. Wyczółkowskiego 26, tylko ostrzegam, że płace 200 zł za wizyte.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

ja chodzę głównie do Angeliusa i mało kiedy zapłaciłam mniej, teraz jeszcze dochodzi u genetyka + wszelakie badania, więc 200 w tą czy w tą a tak sobie pomyślałam czy nie skonsultować się u specjalisty 35+

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    ja chodzę głównie do Angeliusa i mało kiedy zapłaciłam mniej, teraz jeszcze dochodzi u genetyka + wszelakie badania, więc 200 w tą czy w tą a tak sobie pomyślałam czy nie skonsultować się u specjalisty 35+
    Mi go polecili w SIMIN gdzie miałam łyżeczkowanie i jestem nim zauroczona. Stara szkoła, pełna klasa i bardzo sympatyczny straszy pan a dodatkowo pracuje w tym wypasionymi Śląskim Centrum Perinatologii i Chirurgii Płodu a ja mając dosłownie 5 km od domu sprzetowo jeden z najnowocześniejszych szpitali w kraju, nie wyobrażam sobie żeby rodzic gdzie indziej a będąc pacjentka lekarza stamtąd nie będzie z tym problemu.

właśnie zauważyłam, ze bardzo pozytywnie się wypowiadasz o nim, ja co prawda bardzo ufam mojej lekarce i nie myślę o zmianie, ale myślę o konsultacji ze "sprawdzonym" specjalistą, ja borykam się z cienkim endometrium i niskim amh, zrostami na macicy, 1 poronienie i biochemiczna więc trochę "dorobku" mam i ciekawa jestem opinii innego lekarza

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    właśnie zauważyłam, ze bardzo pozytywnie się wypowiadasz o nim, ja co prawda bardzo ufam mojej lekarce i nie myślę o zmianie, ale myślę o konsultacji ze "sprawdzonym" specjalistą, ja borykam się z cienkim endometrium i niskim amh, zrostami na macicy, 1 poronienie i biochemiczna więc trochę "dorobku" mam i ciekawa jestem opinii innego lekarza
    Tylko on nie jest specjalista od leczenia niepłodności a patologiem ciazy już (specjalizuje się tez w onkologii ginekologicznej), wiec nie wiem czy Ci pomoże na tym etapie.

a to co innego, jakoś sobie wymyśliłam, że może być w temacie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kamila, Mira a polozne i porodowka to dwa rozne seriale?
    Ja tez zaczelam na yt ogladac polozne

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Kamila, Mira a polozne i porodowka to dwa rozne seriale?
    Ja tez zaczelam na yt ogladac polozne
    Różne ale bardzo podobne.
    Tez masz takie mieszane odczucia, co do ich podejścia? Moim zdaniem bardzo bagatelizują niektóre objawy u rodzących i jak widziałam jak późno zrobili tej jednej babce w bliźniaczej ciazy CC i te dzieciaczki urodziły się już takie przyduszone to dziękowałam losowi, ze jednak nie mieszkam w UK.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Wiem Asia, mam skłonności do marudzenia :P mam dziś 9dpo. Test zamierzam zrobić w 14dpo.

To nie jest tak, że nigdy mnie jajniki nie bolały- zawsze wiedziałam kiedy mam owulacje, bo właśnie wtedy czułam konkretny jajnik. A teraz to inny ból. Boli od o owulacji aż do @. Oba jajniki naprzemiennie. Nigdy nie razem. I takie coś się nigdy wcześniej nie zdarzało.

Ja obejrzałam z ciekawości jeden odcinek położnych i trochę byłam przerażona, trochę wzruszona i trochę nie wiem co właściwie :P Ale może akurat taki odcinek mi się trafił.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów