Strona 1140 z 1202
Pokaż wyniki od 11,391 do 11,400 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Na Zalando jest dużo ciążowych rzeczy, np fajne leginsy z podniesionym stanem. Mnie też już dość wybrzuszyło (woda...), więc szybciej niż później będzie trzeba takie kupić, chociażby do chodzenia po domu. No i szykują mi się zakupy spodniowo-stanikowe bo robi się ciasnawo ;] A to dopiero 8 tc... co będzie w 18 wolę nie myśleć.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Evlin o boze Ty naprawdę wazysz 22kg? Jak moj 3latek!!! Masakra. Masz anoreksje?
    Panna nienormalna isc na wesele w 39tc to dopiero wyzwanie :P w razie co wez soba ksiazeczke ciazy

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Kamila chyba nie, chyba waga była zepsuta, ja to tak zrozumiałam.
    Ja zaczęłam z prawie równymi 60 kg i mam nadzieję, że 8 z przodu nigdy nie zobaczę do rozwiązania.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira ma racje :-) waga byla zepsuta. Waze jakies 65. Brzuszek też już troche urósł i biust też. Jedne spodnie już kupiłam żeby było wygodnie w pracy :-) teraz czas na staniki :-)

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Kamila, coś mi nie grało i teraz patrzę że się pomyliłam, na wesele idziemy 24.06 CZERWIEC czyli jednak bez karty ciąży

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja ważę 49kg przy 169cm, więc położna trochę kręciła nosem, że za mało ale zapewne szybko nadrobię ostatnio też zauważyłam, że spodnie, które były trochę za luźne są na styk. W styczniu jakoś dorabialam sobie 2 dziurki w pasku do spodni, bo był za duży, a teraz muszę sie zapinac na 4 dziurkę, więc jest różnica

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Eeej zostałam pominieta we wróżbach
    Póki co mam na razie 0,5 kg do przodu, ale ja to w porównaniu z Wami jestem grubaska
    Mira a tak z babskiej ciekawości tato maluszka tym razem wie? Oczywiście jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać
    Kasia a jak tam nastawienie przed 21 marca?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Eeej zostałam pominieta we wróżbach
    Mira a tak z babskiej ciekawości tato maluszka tym razem wie? Oczywiście jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać
    Kasia a jak tam nastawienie przed 21 marca?
    Nawet wczoraj o tym pisałam w październikowym wątku i zaraz Ci przekleję tamtą odpowiedź na lenia :P

"Powiem, ale jeszcze nie teraz. Były-niedoszły tego dziecka nie chce, wiem jakie rozwiązanie będzie proponował (wyraził to kiedyś jasno i dobitnie), a że nie mam ochoty tego słuchać, to owszem dowie się, ale jak będzie mógł sobie takie pomysły wsadzić głęboko. Ja nic od niego nie chcę, nie musi nawet tego dziecka uznawać, może wyjść za drzwi i więcej nigdy nie wracać, także dla spokoju własnego sumienia mu powiem, ale happy endu z tego na pewno nie będzie."

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mira przykre to co piszesz :/ ale faktycznie jeśli miałby Ci sugerować takie "rozwiązanie" to nie masz sie co śpieszyć z informowaniem go... Swoją drogą nie rozumiem jak można w ogóle coś takiego proponować. Zwłaszcza, że facet zawsze może po prostu olać to dziecko niestety.
    Mira jak już wszystkie tu wiemy jesteś mega silną babką i spokojnie dasz sobie radę

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    patryszka chłopiec burzujka przez Ciebie naprawdę zrobiłam zapiskę w notatniku i będę sprawdzać

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów