Strona 114 z 1197
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 11966

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Ja nie wymiotowalam ani razu ale mdłości miałam ogromne wiele tygodni. miałam tzw Pory jedzenia - od 11 do ok 15. W innych godz mowy nie było żeby cokolwiek przełknąć... :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Ja dziewczyny nie mam żadnych objawów, nawet senna nie jestem. Przestał mnie nawet brzuch pobolewać co mnie akurat martwi trochę.
    Czasem muszę sobie przypominać że jestem w ciąży.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny
    Jaki tu dzis ruch!
    My wczoraj z mezem sobie wyjasnilismy swoje sprawy ale sie nie przytulalismy bo oboje mielismy slabe nastroje...
    Ale umowilismy sie, ze zrobimy to jak rano wstaniemy przed pojsciem do pracy
    I tak tez sie stalo
    Takze jestem dobrej mysli, jak zawsze.
    Szczegolnie, ze wyjatkowo czuje ta owulacje, jestem pewna ze jest wlasnie teraz! Rano poczulam gwaltowne uklucie jajnika (tak jakby wlasnie w tym momencie sie zaczelo) i przez caly dzien mnie pobolewa prawa strona podbrzusza (w zeszlym cyklu mialam owulacje z lewego, lekarz widzial wiec by sie zgadzalo) i piersi mam bardzo wrazliwe, jak nigdy!
    Takze jest duza szansa. Jeszcze dzis wieczorem poprawimy dla pewnosci i tyle, czekamy...

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    O, sporo działamy w tym miesiącu.
    Oby wszystkim się udało!
    Tak bym chciała, abyśmy wszystkie były w jednym wątku na Luty 2017, bo już się z Wami zżyłam.

A powiedzcie mi, kiedy mam iść na betę?
    W poniedziałek będzie 30dc, a moje trwają zwykle 31 dni. Owu miałam najprawdopodobniej 22 maja.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Burzujka ja bym jeszcze jutro poprawila

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Podobno beta jest wiarygodna juz po 10 dniach od zapłodnienia. Jutro jest sob wiec chyba wszystko zamknięte ale w poniedziałek pedz na bete

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Jak tak sobie nas podczytuje to mam wrażenie, że niezłe z nas Świruski, co nieźle się wkręciły.

U mnie jeszcze tydzień czekania.

Ale co by nie było, zakupiłam dzisiaj sobie kwas foliowy, łykać nie zaszkodzi, nawet jak nic z tego nie będzie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    groooszek dokładnie! Jak pokręcone jakieś, haha, ale chyba tak większosć miała, która świadomie postanowiła zostać rodzicami . Kwas foliowy też zaczęłam łykać. Ginekolog mówił mi, ze nawet 3 miesiące przed planowanym rozpoczęciem starań można już brać i powiedział też, ze teraz okres starań trwa nawet min. pół roku. Oby nie, tylko szybciej, ale to się okaże. My z mężęm też się rano poprzytulaliśmy, w końcu dni płodne ;D

ja biorę kwas foliowy od kilku miesięcy

Czuje że następne tygodnie zaowocuja w dwie kreseczki u wielu z nas
    U mnie też tydzień czekania. okres mam mieć w następna sobotę Ale koło środy/czwartku pewnie zrobię już test

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów