Strona 1139 z 1202
Pokaż wyniki od 11,381 do 11,390 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Nieee. Wlasnie tyle wskazywala waga ze obecnie tyle waze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja już jestem 1kg na plusie a też niestety jestem cały czas non stop głodna i mam wrażenie, że od leków zbiera mi się woda, także w tym tempie to ja się nie uniosę. Mam nadzieje, że ten wilczy apetyt po I trymestrze przystopuje.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Nieee. Wlasnie tyle wskazywala waga ze obecnie tyle waze
    Hehe no to szacun

Dziewczynki pytanie z innej beczki. Jak czujecie u siebie owu? W sensie jaki to charakter bólu albo cos innego. Tak sie zastanawiam ze ja nigdy nie odczuwałam żadnych bóli ani nawet klucia w trakcie cyklu. Wiec albo to bylo wszystko bezbolesne albo nigdy mi nie rosły ani nie pękały pecherzyki.

Teraz na clo dopiero czuję pęcherzyk że rośnie w sensie ze kluje mnie a jak przerośnie to boli ale nie wiem czy mimo ze rosną to pekaja bo nigdy jakiegoś takiego bólu nie odczuwałam.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja się boję wejść na wagę. Jak wyszedł mi pozytywny test to wskazywała 70 kg, w pierwszej ciąży przytyłam 22 kg (3 miesiące po porodzie było już 68 jak przed ciążą) więc wizja znów 90 kg na porodówce jest. Jeszcze żeby rósł mi sam brzuszek to nie... cała byłam opuchnięta. A teraz w 28 tc szykuje mi się wesele i będę na pewno "piękna"

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hipp ja przed porodem nigdy nie czułam owulacji, a przecież musiała być po porodzie się zmieniło i czuję takie pobolewanie jajników jak przed- w pierwszy dzień okresu, ale troszkę słabiej. Zazwyczaj to było właśnie w połowie - drugiej połowie cyklu więc obstawiam owu , ale nie potwierdzałam monitoringiem czy to ten dzień.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Hipp ja mam tak że czasami czuje owu a czasami nie. Jest to takie pobolewanie z prawej albo z lewej ale nie jakieś silne. Gdybym nie zwracała uwagi na to co się dzieje z moim ciałem to mogłabym nie zauważyć.
    Ja w pierwszej ciąży przytyłam 13kg uważam że tak akurat. Teraz to nawet nie wiem ile ważę. Dużo nie jem bo mnie mdli cały czas ale za to mam mega wzdęcie i brzuch jak w piątym miesiącu. Asia ja idę na wesele we wrześniu a rodzę w październiku nie wiem co na siebie ubiorę, ale na pewno nie odpuszczę wesela bo to bliscy mi ludzie

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja idę 27.07, a termin mam na 3.08. Też mam nadzieję że dam radę. Ja znalazłam taką fajną sukienkę maxi wczoraj ale zapomniałam gdzie ją widziałam jak znajdę to wkleję linka

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Na stronie happymum też są ładne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów