Strona 1125 z 1202
Pokaż wyniki od 11,241 do 11,250 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Mi też się tam nie podoba. Jest jeszcze opcja na wątek pt chcę zostać mama w 2018 roku !heheh Mira kciuki są.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ja uważam że możemy zmienić sobie ten temat na chcę zajść w ciążę w 2017 wtedy też trochę miesięcy nam zostanie :-)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    Ja uważam że możemy zmienić sobie ten temat na chcę zajść w ciążę w 2017 wtedy też trochę miesięcy nam zostanie :-)
    Tylko tu jest mały problem, bo matka założycielka strzeliła focha ze 3 miesiące temu i się nie odzywa po tym jak nią dziewczyny próbowały potrząsnąć, a tylko założyciel wątku może edytować tytuł.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Zmiana tematu nie musi być przecież oficjalna :-)

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny rok temu bylo podobnie, szanse na 2016 sie skonczyly to nasza obrazona kolezanka zalozyla taki sam watek tylko na 2017. Wszystkie zgodnie sie przenioslysmy i juz, bez krzyku
    Dobrym pomyslem byloby zalozyc calkiem nowy watek i sie zgodnie wszystkie tam przeniesc a tu zostawic linka z informacja gdzie nas szukac
    Ja za Wami tez sie przejde, bo jestescie moje!
    A do tamrego watku juz bym nie poszla bo mi sie nie podoba, inny klimat :P

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira ja tez jestem dzis z Toba!

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Nie bardzo ale jak masz dobrego lekarza rodzinnego i dobrze z nim zagadasz to da Ci to zwolnienie ale np na przeziębienie i to tylko na dwa tyg max póki do gina nie pójdziesz. Ja tak robiłam i to z zalecenia gina bo nie chciałam od razu świecić tym od gina w pracy. Dawała mi wtedy rodzinna zwolnienie i nie było problemu.

Tak z moja panią doktor idzie wszystko załatwić. Zaspałam dziś na betę a pobierają krew tylko do 10 a nie chce mi sie dziś przed praca jechać na szpital ale okresu w dalszym ciagu brak, piersi nie bolą i nic nie czuje jakbym miała dostać. Taki brzuch obolały jakby czuje. Testy mi sie skończyły ale mąż ma mi dziś kupić wiec na jutro rano będe miała

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mira trzymam kciuki!
    Jeśli będziecie się gdzieś przenosić to koniecznie proszę o link, bo chcę do Was zaglądać i cieszyć się razem z Wami z dwóch kresek

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jak będzie wątek chce zostać mamą w 2018 roku to ja też się przenoszę z Wami , żeby kibicować tym, które jeszcze czekają na 2 kreski

Mira ja tak przeżywam Twoją dzisiejszą wizytę, że aż mi się śniła czekałam z Tobą w poczekalni i jak wyszłaś to miałaś dobre wieści trzymam kciuki, żeby tak właśnie było

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja chyba się wstrzymam z przeniesieniem na wątek 2018. Tam polubię znów nowe dziewczyny i tak co rok się będę przenosić? chciałam chcę zostać mamą w 2017 i jesli się uda będę udzielać się tylko tu. Nie mniej za wszystkie przenoszące się będę bardzo bardzo mocno trzymać kciuki może i zajrzę, ale ograniczę się na privie do gratulcji jeśli którejś się uda więc zostańcie tu jak najdłużej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów