Strona 1119 z 1202
Pokaż wyniki od 11,181 do 11,190 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dokładnie jak Hipp pisze. Szkoda, ale to wybór na całe życie i trzeba być pewnym. Trzymam kciuki by to słońce zaświeciło jak najszybciej.

Kurcze szkoda z tym nowym wątkiem jeśli część z Was już tam przechodzi i przestanie tu zaglądać chciałam podziękować za miłe towarzystwo, wsparcie, nie raz cenne rady No i oczywiście życzyć powodzenia by udało się zostać mamą w 2018 roku :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Arwen bardzo mi przykro.
    Ale faktycznie tak jak dziewczyny pisza, to bardzo odpowiedzialna decyzja, na cale zycie...
    jestem pewna, ze wkrotce pojawi sie jakas lepsza okazja na zdrowe dzieciatko. Kciuki nadal za Was trzymam!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Burzujka prenatalne mam mieć za tydzień w piątek, staram się jeszcze nie panikowac. Dzisiaj coś mnie pobolewa podbrzusze ale tak jak kiedy byłam w 4-5 tc więc mam nadzieję że to też rozciąganie więzadeł macicy
    Ooo to powodzenia na prenatalnych!
    Strasznie sie ich tez balam. Ale prawda jest taka ze zdecydowana wiekszosc jednak wychodzi dobrze! Bole brzucha nadal sa a ja jiz w 16tc, wiec mysle ze nie ma sie czym przejmowac

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Arwen strasznie mi przykro, ale to decyzja na całe życie i jak piszą dziewczyny, widać to tak musiało być.

Kamila, Aśka za wczesnie na ewakuacje. Dopiero co zaczęły się listopadowe terminy, gdzie tam koniec roku. Poza tym poczytałam tamten wątek i one starszne głupoty tam piszą...

U mnie czysty poranek. Jutro Beta, także to upiorne czekanie powoli już na finiszu.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Arwen bardzo mi przykro, ale na pewno podjeliscie dobrą, przemyślaną decyzję. Wierzę, że niedługo znajdzie się inne dzieciątko. W końcu bociany dopiero przyleca trzymaj się Kochana, bo na pewno nie jest Wam łatwo:*

Mira czyli jest duża poprawa, super co do tej jutrzejszej bety też niestety nie wiem, jaki powinien być przyrost na tym etapie. No ale moje kciuki oczywiście masz i jutro i przede wszystkim w poniedziałek

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen na pewno będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mira cieszę się że już lepiej. Jutro trzymam kciuki za wielgachną betę!

Ja się nigdzie nie wybieram zostaje tu i walczę do końca ..
    W zeszłym miesiącu panikowałam a teraz jestem spokojna. Co ma być to będzie. Już teraz nie mam na to wpływu. Pozostaje mi czekać 2 tygodnie chociaż znając siebie za tydzień zacznę szukać symptomów

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Arwen mam takie samo zdanie jak reszta dziewczyn. To jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu, po niej nie ma już odwrotu. Więc tylko Wy wiecie na co jesteście gotowi. Jestem pewna że gdzieś czeka na Was Wasze maleństwo i lada moment stanie na Waszej drodze.

Mira musi być dobrze mocno ci kibicuje. Nie przyjmuję innych wiadomości jak tylko tych dobrych.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Znalazłam! Nasz Bocian mnie uratował http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum...p?f=71&t=68967 (chyba mnie admin nie wywali za promowanie konkurencji )

Wysokość stężenia hCG w surowicy krwi powinna podwajać się każdego drugiego lub trzeciego dnia (w początkowych tygodniach ciąży). Wartości winny wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Osiągając poziom 1.200-6.000 mIU/ml wzrost spowalnia – podwojenie następuje co każde 72-96 godzin.
    Poziom HCG osiąga swój szczyt w 8-10 tygodniu ciąży, następnie spada i pozostaje niższy już do końca ciąży.

Czyli zakładając wariant najostrożniejszy 96h, to jutro musi być ok 250-270 tyś.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 25-02-17 o 09:32

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów