Strona 1116 z 1202
Pokaż wyniki od 11,151 do 11,160 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    No już prawie, Mira, prawie
    Kupiłam używane, za 70 zł, normalnie jest nowe za chyba 130, więc i tak tragedii nie ma., mi się akurat trafiło że koleżanka sprzedawała, jedna jest wada, że dopiero słychać koło 10tc serduszko, więc to nie tak różowo, ale mi pomogło między wizytami się nie denerwować tak panicznie.
    Właśnie czytam, że od 10 tc, bo już chciałam rodzicielkę gnać na cito do Smyka, żeby zakupiła. A tu taki haczyk.
    Ale jak dotrwam, to na pewno zakupię. Z moimi przebojami będę się czuła z takim urządzeniem bezpieczniej.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Ann89 z tego co mi powiedzieli przy rejestracji badanie wykonane będzie w poradni, z czekanie w kolejce ma mi zająć max 1,5 godziny wszystko. A Ty aż mieć tylko kolposkopie czy coś jeszcze ze tak długo?
    Kolposkopie na pewno, ale czy coś jeszcze to nie mam pojęcia, bo jak mi wczoraj o ym mówił przez telefon to w głowie mi tylko zostało cytologia grupa 3 i że wyszła jakaś dysplazja komórek i w sumie z tego stresu nawet nie wiem co on do mnie mówił (jedynie tyle, że wieczorem wyjdę). A dzisiaj to tylko umówiłam się na termin, ale też mówił o tej kolposkopii. mam przyjść przed 8 rano na izbę przyjęć (na czczo) i potem na oddział przejdę.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Maggie nie byłam u gina. Pocałowałam klamke. Dopiero przy wejściu zobaczyłam kartke że "dziś nie przyjmuje" :/ a ona przyjmuje co dwa tygodnie. Eh juz dupa z tym wszystkim. Ten cykl i tak stracony bo kochaliśmy się tylko w 11dc a do owulki jeszcze było sporo czasu, teraz ten week odpada całkowicie więc czekam tylko na marzec i zaczynamy od nowa. Mój jednak nie wyjechał do tej Danii, caly czas sie zastanawia czy jechac czy nie wiec dzialamy dopóki sam się nie określi :P

A tak w ogóle to wczoraj wieczorem tak sobie pomyślałam ze po mału założe chyba wątek dla 2018. Ja i tak już nie mam co marzyć, że akurat wskocze na 2017 więc na dniach założę nowy wątek Kto idzie razem ze mną?

Mira super że plamienia ustały, oby tak dalej

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mira cieszę się że dziś czysto

Arwen jak tam? Wiadomo coś?

Patrycja bardzo mi przykro. Podejrzewam że ból niesamowity, ale masz dla kogo żyć, więc dasz radę. Te trzy miesiące zlecą raz dwa- zobaczysz.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

O mnie
    Kamilaa poczekaj jeszcze z tym wątkiem. Niektóre z nas nadal mają ogromną nadzieję, że uda nam się w 2017.. Poza tym jak ktoś w marcu zdziała coś to jeszcze 2017 najprawdopodobniej będzie - grudzień.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila jeszcze się wstrzymaj! No i co za gin :/ cykle masz długie? Jak owulka książkowo w 14 dc to przecież jest szansa

Co do pogody u nas dziś wichura i deszcz ze śniegiem

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Raczej myślałam o osobach ktore juz wiedza na pewno ze beda w 2018. Kasia, Patrycja.. Itd. Szansa i nadzieja jeszcze sa na ten rok dla reszty no sila rzeczy i dla mnie tez.
    Asia ja mam cykle max 30 dni. Raczej nie sadze zeby plemniki przetrwaly tyle czasu do nawet tego 14dc. Okaze sie 8 marca

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    U mnie też okropnie wieje i deszcze ze śniegiem pada. Zimno i ponuro jest.

W piekarniku piecze się domowa pizza, w kominku słychać strzelanie drewna a ja pod kocem z kubkiem herbaty... Uwielbiam popołudniowe piątki kiedy nie muszę NIC!

Jakie macie plany na weekend?

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    To ha również w kolejnej ciąży jak oczywiście się uda to zakupię takie urządzenie.
    Ja tez od razu mogę przejść na wątek 2018.
    Dziś rodzinnie w domu a jutro pod wieczór mąż wraca do Niemiec a na początku tyg jadę do rodziców.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja dziś zrobiłam spóźnione pączki, tylko takie z piekarnika, z bloga Bakusiowo
    Pycha!
    A na weekend jedziemy do mojego kuzyna, jego żony i ich córeczki do Wrocławia i to chyba już ostatni mój wyjazd, bo coraz mniej mam siły, będę siedzieć w domu a inni niech mnie odwiedzają

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów