Strona 1115 z 1202
Pokaż wyniki od 11,141 do 11,150 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny, liczę na to,że z czasem będzie lepiej. Lekarz powiedział ,że po 3 miesiącach po zabiegu można zacząć się starać od nowa wiec od maja zaczniemy chociaż boje się powtórki.
    Widzę,że nie którym dziewczynom się udało gratuluję z całego serducha.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    super mira! i teraz oby czysto do porodu trzymam kciuki! ja też jak tylko poczuję "mokro" (a ostatnio czuję dość często) to zaraz lecę sprawdzać i parę razy dziennie półzawał.

patrycja teraz byle przeżyć te 3 miesiące i do dzieła obawa będzie, ale trzeba dać szansę szczęściu

arwen wiadomo coś?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Ann89 ja mam termin na 15 marca dopiero, z tego co czytałam badanie jest bezbolesne i trwa kilka albo kilkanaście minut. Poczekamy zobaczymy
    U Was też dziś wichury?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ano, wieje mocno. Mój blok jest na nieosłoniętej górce, wszystkie budynki wokół są niżej, więc efekty dźwiękowe mam jakby co najmniej przechodziło tornado.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Ann89 ja mam termin na 15 marca dopiero, z tego co czytałam badanie jest bezbolesne i trwa kilka albo kilkanaście minut. Poczekamy zobaczymy
    U Was też dziś wichury?
    mam nadzieję, że szybko pójdzie. Ja mam stawić się 24.03 na izbie przyjęć i wyjdę wieczorem. Też musisz zostać cały dzień w szpitalu ? Na wyniki pewnie będzie trzeba poczekać, czy są od razu ?

co do wichury, to u nas w nocy tak wiało, że mój pies dostał jakiegoś szału i zaczął szczekać... nie wiem na co a później na dworze, to bałam się, że zaraz będę z nim chodzić jakbym balonik na smyczy miała jak do pracy jechałam, to miałam wrażenie, że auto mi znosi :P

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Patrycja współczuję i dużo siły Ci życzę:*

Mira to super wieści, oby tak dalej

Ann, paatryszce już wcześniej pisałam, że moja znajoma też miała 3 grupę, a po szczegółowych badaniach okazało się, że to nic groźnego i teraz tylko musi robić cytologie co pół roku. Trzymam mocno kciuki, żeby u Was też to był tylko fałszywy alarm.

U nas też wieje, najgorzej w nocy się daje we znaki, jak słychać tylko świst i dudnienie.

Kamila jak po wizycie u gina?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Patrycja, ja też już mam to za sobą, po zabiegu jest już tylko lepiej, będzie dobrze, odczekaj te dwa trzy cykle i do dzieła, my tak zrobiliśmy i teraz czekamy na naszą mała Gabryśkę która zawita w sierpniu i chociaż pierwszy trymestr to był ciągły strach, to potem już jest coraz lepiej i głowę zaprząta Ci już tylko "nie mam się w co ubrać bo wszystko za małe"
    Ja polecam detektor tętna płodu, mi bardzo pomogło to nie oszaleć, jak jest gorszy dzień można posłuchać serduszka w domu, w każdej chwili i wszystkie smutki odchodzą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jeju, ty już prawie w połowie

Drogie jest takie urządzenie?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No już prawie, Mira, prawie
    Kupiłam używane, za 70 zł, normalnie jest nowe za chyba 130, więc i tak tragedii nie ma., mi się akurat trafiło że koleżanka sprzedawała, jedna jest wada, że dopiero słychać koło 10tc serduszko, więc to nie tak różowo, ale mi pomogło między wizytami się nie denerwować tak panicznie.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Ann89 z tego co mi powiedzieli przy rejestracji badanie wykonane będzie w poradni, z czekanie w kolejce ma mi zająć max 1,5 godziny wszystko. A Ty aż mieć tylko kolposkopie czy coś jeszcze ze tak długo?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów