Strona 1110 z 1202
Pokaż wyniki od 11,091 do 11,100 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia super przyrost gratki

2. dzieckozakupy.pl
    Asia, gratulacje

Dziewczyny, mam pytanie... być może głupie, ale naszły mnie wątpliwości. Czy w przypadku niedrożnych jajowodów jest możliwy wzrost bhcg, w którym później następuje spadek i ciąża biochemiczna/wczesne poronienie ? Chodzi mi o to, czy może być tak, że mając kilka razy podwyższone bhcg (max ok 70), które kończyło się @ (zaznaczam, że na usg nigdy nie był widoczny pęcherzyl), jest możliwe, że mam niedrożne jajowody i to jest przyczyna poronień na tak wczesnym etapie? Czy raczej jest tak, że w przypadku niedrożności jajowodów w ogóle nie dochodzi do zapołodnienia, a co za tym idzie - wzrostu bhcg ? wybaczcie jeśli tu świeci głupotą..

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    kurcze ann to dałaś zagwozdkę. Nie wiem czy w przypadku niedrożności nie dochodzi plemnik do jajeczka, czy jajeczko nie może "spłynąć" do macicy... ale jest tu tyle mądrych głów, że pewnie znajdzie się taka co wie. Pęcherzyk chyba widać dopiero przy ok 1000 także to akurat normalne że przy 70 nic nie było.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mira tule Cie mocno:* jakoś jak teraz powiedziałaś nam o ciąży to wiedziałam ze wszystko będzie już dobrze i miejmy nadzieję, ze tak będzie. Zasługujesz na to. Jestes bardzo silną kobietą i uparcie dążysz do celu. Uwielbiam takie osoby Podziwiam Cie na każdym kroku i wiem, ze co by się nie stało dasz radę. Co do plamienia na Twoim miejscu już byłabym na IP.. tym bardziej, że jeszcze niedawno poroniłaś. Nie mogłabym tyle czekać do zwykłej wizyty, od razu leciałabym na pogotowie to sprawdzić na usg

O mnie
    Dziewuszki trudno za Wami nadążyć :P po 3 dniach mam kilka stron do nadrobienia i już się gubie co u każdej słychać. Może powiem co u mnie :P a więc działaliśmy tylko w 11dc, na drugi dzień miała być powtórka a była mega kłótnia tak, że na chwilę wyprowadziłam się z domu i dopeiro jutro wracam bo tam dostałabym szału. Na dodatek mój dziś dzwoni, ze nie wie czy zjedzie na weekend także jak to się mówi "po ptokach" :P bo mieliśmy jeszcze w ten piątek (17dc) także coś podziałać.. Ehh. Dupa dupa DUPA!! Jedno mnie pociesza, ze ide jutro do ginka. Chociaż dowiem się czy mam mieć wyrzuty sumienia co do 12dc bo może jeszcze owulki nie było tak czy siak nawet jak owu będzie jutyro czy pojutrze to nawet nie wiem czy mój będzie w domu. Wczoraj miałam silny ból w dole brzucha jak na okres, trzymał cały wieczór masakra już myślałam idąc do łazienki ze naprawde zaraz zobacze żywą krew nie wiem co to było mysle, ze chyba nie owu. Przy owu mam specyficzny ból, który od razu rozpoznaje. W każdym razie dowiem się wszystkiego jutro o 16. No to tyle :P aha i został mi jeszcze jeden test owulacyjny z poprzedniego cyklu więc zaczekam na ból jajnika i wtedy zrobię i zobacze czy to wszystko się ze sobą pokryje + jutrzejsze usg. Uf chyba to wszystko :P

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asiu, ładnie betunia rośnie. Teraz już wielkie gratulacje

Kamila, nie ma sensu jechać na IP, skoro to się nie nasila i jest brązowe. W poniedziałek miałam usg, wszystko było ok, ani żadnego krwiaka, ani widocznego plamienia podczas badania. Także póki nie krwawię nie jadę do szpitala, bo teraz nie dadzą mi nic więcej ponad to, co mam w domu, a jednak komfort własnego łóżka i łazienki jest nie do przecenienia.

Ann, nie pomogę, nie znam się na tym zupełnie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Asiu, ładnie betunia rośnie. Teraz już wielkie gratulacje

Kamila, nie ma sensu jechać na IP, skoro to się nie nasila i jest brązowe. W poniedziałek miałam usg, wszystko było ok, ani żadnego krwiaka, ani widocznego plamienia podczas badania. Także póki nie krwawię nie jadę do szpitala, bo teraz nie dadzą mi nic więcej ponad to, co mam w domu, a jednak komfort własnego łóżka i łazienki jest nie do przecenienia.

Ann, nie pomogę, nie znam się na tym zupełnie.
    Komfort bycia w domu to jedno ja jakos czulabym sie bezpieczniej w szpitalu. Ale ja z tych paniakar :P w 38tc mialam kropke krwi na wkladce, od razu w samochod i do szpitala. Koncowka i poczatek ciazy to dwa najgorsze etapy. Trzymaj sie cieplo:*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mira dobrze mówisz ze nic więcej w szpitalu nie zrobią. Tylko to ze będziesz tam leżała i nasluchasz się głupot od innych ludzi.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mira ma rację, w szpitalu tak naprawdę nic więcej nie zdzialaja poza obserwacja, a samo przebywanie tam męczy psychicznie, jeżeli sytuacja się nie pogarsza to lepiej nie panikowac i leżeć w domu. Ja po plamieniu dalej mam przypadki jakiś brązowych uplawow, w czwartek jak byłam u lekarza to zbadał wszystko w środku i nie zobaczył przyczyny nigdzie w macicy, jak byłam w szpitalu to to samo, wszyscy każą się oszczędzać i wypoczywać więc tego się trzymam. Chyba że coś się pogorszy przed następna wizyta która mam 3 marca, wtedy też będę miała prenatalne. Powiem Wam że telewizja naprawdę oglupia niedługo program tv będę znała na pamięć

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To powiedzcie mi bo ja już nic nie rozumiem, skoro podczas badania nie widać przyczyny, to skąd się te plamienia biorą?
    Wykluczając teorię, że to efekt uboczny Clexanu czy naruszenie błon badaniem.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów