Strona 111 z 1202
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Ale lecicie dziewczyny, nie nadążę!
    grooooszek tylko się nie nakręcaj, bo jak przyjdzie (oby nie) @ to jest mega rozczarowanie. Ja też myślałam, że będę po pierwszym ataku w ciązy, bo chciałam piwo, spać, jeść czipsy i paluszki - coś chrupiącego, ale to chyba moja głowa sobie wymyśliła. Niemniej jednak z całego serca życzę Ci fasoli. Jeszcze 8 dni, wytrzymasz!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    No właśnie nie chce się nakręcac, bo boję się tego rozczarowania i tego, że to moja podświadomość coś sobie uroila.

Oj bardzo bym tego nie chciała, a też zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma sensu robić szybciej testu, bo nic mi nie pokaże.

Ja nie mam zachcianek w postaci jedzenia... Mnie odrzuca od jedzenia, całkowicie. Jakbym się zatrula, ale czym? Skoro od kilku dni nie jadłam żadnego mięsa, ani nic takiego... Teraz robiłam naleśniki i znowu cofka.

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    grooooszek, ja też coraz bardziej się nakręcam...
    Dzisiaj na śniadanie zażyczyłam sobie parówek ( a nigdy nie jadam takich rzeczy rano, tylko kawa i płatki/otręby z jogurtem i owocami) no i po minucie mi się odechciało, zjadłam może 1/3 parówki i wszystko zaczęło się cofać....a potem nic nie mogłam przelknąć, dopiero popołudniu same pomidorki koktajlowe i teraz ogórki małosolne, a i jeszcze truskawki...chciałabym kawę, ale jak tylko otwieram puszkę to mnie mdli
    I jeszcze mam mroczki przed oczami, aż ciemno mi się robi.

Nigdy tak nie miałam... ale w ciąży też nigdy nie byłam.

Muszę sobie zaplanować cały weekend bo inaczej zwariuję w domu!!!

Ja już nie będę pisać jak ja się nakręcam.... i cały czas o tym myślę i wsłuchuje w siebie... i tylko liczę dni kiedy już będzie można zrobić test by był jakkolwiek wiarygodny...

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    No ja też w ciąży nie byłam... I jest to moja pierwsza próba, świadoma próba. Więc jakoś dziwnie mi, że tak się czuję, bo ja nawet nigdy grypy zoladkowej nie miałam...

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Aguska ja to różnie się kłade, w każdym bądź razie przed 22.00 nigdy

Cosima oj ja uwielbiam truskawki jak się dosiadłyśmy z córciami popołudniu, tak przy rozmowach wsunęłyśmy całą duża michę dobrze, że owoce nie tuczą
    Jutro wujek obiecał nam, że przywiezie dwie skrzynki czereśni. Z większej połowy zrobię kompoty na zimę, a reszta do wpucowania mniam

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    A ja sobie odpuściłam. Nie chcę się wsłuchiwać w siebie, żadnych objawów... po ostatnim razie mam uraz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    A ja sobie odpuściłam. Nie chcę się wsłuchiwać w siebie, żadnych objawów... po ostatnim razie mam uraz
    Daj sobie czas... może właśnie tym razem się uda. Czasami nasze pragnienia nam przeszkadzają, blokują nas.

Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Aguska ja to różnie się kłade, w każdym bądź razie przed 22.00 nigdy

Cosima oj ja uwielbiam truskawki jak się dosiadłyśmy z córciami popołudniu, tak przy rozmowach wsunęłyśmy całą duża michę dobrze, że owoce nie tuczą
    Jutro wujek obiecał nam, że przywiezie dwie skrzynki czereśni. Z większej połowy zrobię kompoty na zimę, a reszta do wpucowania mniam
    Ja przeważnie późno się kładę.

To są już czereśnie???

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Jeżu jak ja kocham czereśnie!!!!
    A co do reszty to ja w tym cyklu nie nastawiam się na nic.... niestety
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 02-06-16 o 22:03

Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    I znowu to samo... obudził mnie dziś ból brzucha, który ewidentnie wyganiał mnie do toalety, a dodatkowo wykręcony żołądek na lewą stronę i te cholerne, mulące uczucie.

p.s. ja uwielbiam i czereśnie i truskawki i jak jestem u rodziców, to zawszę się nażrę, że brzuch mi pęka!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów