Strona 1104 z 1202
Pokaż wyniki od 11,031 do 11,040 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kurde, bardzo duzo. Ale wiara czyni cuda i tego cudu Ci zycze najbardziej na swiecie :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mira mi też na początku lekarz powiedział że mam się nie cieszyć że beta rośnie bo to jeszcze nie znaczy że wszystko jest w porządku. Ale okazało się że jest i liczę że u ciebie też bedzie

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mój endokrynolog co ma doktorat i specjalizuje się w Hashimoto zawsze powtarza że żadnego jodu działa jak oliwa dolana do ognia. Zawsze zwraca na to uwagę, powtarzając ze jod przy autoimumologicznej niedoczynności osłabia jej działanie, pacjenci zwiększają tylko dawki leków, a TSH plywa jak szalone.
    Tak samo wiem, że kasza jaglana jest zakazana.

Wcześniej endo też mi przepisywali wiecznie jod. Aż trafiłam do mojego lekarza, wtedy tsh było ponad 7 pomimo wielu lat na euthyroxie. Teraz leków nie biorę A wszystkie hormony w normie soczyste przeciwciala mam.... moja tarczyca ma 1,6 mililitra więc w sumie jej już nie ma.

Dlatego ufam mu jak żadnemu.innemu lekarzowi. Widziałam artykuły naukowe na ten temat , mogę poszukać i podesłać.

Nie lubię opinii innych podważać ale doświadczyłam tego jak wszystkie dziewczyny co rodziły.cc miały zakaz pomalowanych paznokci. Jak zapytałam się mamy która jest anestezjologiem, to płakał że ze śmiechu. Że co za bzdury.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Nie będę się kłócić bo wiedzy medycznej nie mam. Ale ile lekarzy tyle opinii tak samo jak o tym, że gluten przy hashi zabroniony. Nigdy nie brałam jodu i tsh mi skakało jak głupie, zawsze było za duże. A teraz biorę jod i nie wiem czy to jego zasługa czy nie ale TSH mam w normie- pierwszy raz od 5 lat. Biorę oczywiście też wiele innych suplementów i Letrox. Więc nie wiem dzięki czemu poprawiły się wyniki. Ale ufam swojemu lekarzowi. Ile lekarzy tyle opinii, są różne prace naukowe i jedne potwierdzają inne obalają to że jod jest zły.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira a to 6+0 to z wywiadu czy usg?

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ja się nie kloce, dzielę się tylko swoją wiedzą zdobytą przed tych już wiele lat.
    Z glutenem to nie jest tak, że jest zabroniony. Bardziej chodzi o to ze Hashimoto jak autoimunolohiczna choroba często idzie w parze z nietolerancją pokarmowa. Gluten i laktoza sa najbardziej powszechne.

Z tego też Hashimoto w USA, Australii i wielu innych państwach, lekarzem nie jest tylko endo, a także alergolog, dietetyk, psycholog. To taka ciekawostka.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Mira a to 6+0 to z wywiadu czy usg?
    Z wywiadu. Poczęcie musiało być najpóźniej 23.01-24.01. Potem, że tak powiem, nie było działań już wcale. 3 lutego wyszła Beta 27,7, także tu wszystko gra idealnie, zagnieżdżenie było pod koniec stycznia. Jak jest jakaś rozbieżność między tym co myśle a tym co jest, to nie większa niż te dwa dni, które mógł przeżyć plemnik, ale o tygodniu już nie ma mowy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mira przykro mi.

Zrobilam sikanca i negatyw. No trudno przynajmniej nie bede sie nakrecac ze jestem w ciazy.

Co do niemalowania paznokcji przed operacja (nie tylko cc) jest to zalecane dlatego ze po plytce paznokcia najlatwiek i najszybciej mozna poznac niedotlenienie organizmu (paznokcie wtedy sinieja)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira a może to był hiper ekstra plemnik i przeżył troszkędłużej jeśli różnicy jest tylko parę dni to jeszcze nic nie jest przesądzone. Czekamy do poniedziałku.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira musisz być dzielna... poczekac... Wiem ze łatwo się mówi... mocno wierze w to że za tydzień będzie lepiej. Przez ten tydzień może się wiele wydarzyć. Przytulam Cię mocno i jestem z Tobą :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów