Strona 1100 z 1202
Pokaż wyniki od 10,991 do 11,000 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia i bardzo dobrze, że idziesz jak akurat jest wolny termin. Endo najlepiej oceni czy trzeba zbić tsh. No i raz jeszcze (teraz już oficjalnie) wielkie gratulacje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dla spokoju lepiej isc niz sie stresować. Wiec Asiu trzymamy kciuki za wizytę.
    Mira to było na Fundusz... pójdę do niego Jeszcze raz ale już wiem że ciąży mi nie będzie prowadził. Pójdę do kobiety u której byłam tydzień temu. Prywatnie i bardzo blisko domu. Kiedy zapytałam co z pracą to powiedział że ciąża to nie choroba...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dobrze, że chociaż za to nie płaciłaś, bo byłoby to bardzo drogie 5 minut.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Doszedł już dziś Concetive plus Zobaczymy co i jak.

Może przez to że choruje, ale wiem że nie mogę mieć powyżej 2 TSH.
    Asia szybka akcja widzę ale lepiej w tej sytuacji być nadgorliwym niż później mieć wyrzuty że coś jest nie tak.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    dokładnie jak piszesz szafirek. Tylko mąż mnie w końcu z chaty wygna za te wszystkie moje wymysły evlin po raz kolejny się potwierdziło, że wizyty na nfz są niewiele warte.

szafirek to od kiedy żel "idzie w ruch"?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ja jeszcze nigdy na fundusz u ginekologa nie byłam. Takie historie jak Evlin opisuje tylko mnie w tym utwierdzają, ze dobrze robię. Chociaż niektórzy w prywatnych gabinetach nie lepsi.

Co do L4 to muszę się zgodzić, że ciąża to nie choroba. Oczywiście nie mówię o zagrożonych, u kobiet po przejściach , gdy praca ciężka fizycznie etc etc .

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Nie chcialam zwolnienia. Jednak lekarz nawet nie zapytal gdzie i w jakich warunkach pracuję. Bo rowniez jestem zdania że ciąża to nie choroba ale liczyłam że chociaż zapyta o cos wiecej niz o to ktora to ciąża i kiedy byla @

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Asia żel idzie w ruch w najbliższych dniach, czekam aż test owulacyjny pokaże dwie czerwone kreski. Teraz staramy się co 2 dzień bez wspomagaczy. A jak już test owu pokaże owulke to wspomożemy się

A ja uważam, że jeśli ktoś ma wyczerpującą/stresującą pracę to nie powinien się zastanawiać. Ja zawsze mówiłam, że jeśli zajdę w ciążę to będę pracować ile się da. Ale wciąż przynoszę do domu infekcje. A to jestem przeziębiona, a to jelitówka, stresu dużo, ostatnio dziecko z ospą mi przysłali do szkoły. Więc ryzykować nie zamierzam. W końcu tu chodzi o zdrowie mojego maleństwa. I to powinno być priorytetem. Więc jak komuś dają L4 to niech bierze i dba o siebie.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dziękuje za wszystkie trzymane kciuki i gratulacje Teraz jestem już spokojniejsza
    Co do l4 to w pierwszej ciąży pracowałam do końca 4 msc ale miałam pracę raczej biurowa. W obecnej niestety większość to praca fizyczna. U nas nawet milej widziane jest jak szybko się idzie na l4, bo tak naprawdę to nie ma w zamian innych zajęć, które ciężarna mogłaby robić, a strach ryzykować jak coś się którejś stanie. Moja lekarka nie robiła żadnego problemu. Zapytała czy pracuje i gdzie, to jak jej powiedziałam gdzie to sama do mnie mówi, że pewnie chce zwolnienie, bo już kilka pacjentek od nas miała i nawet jak któraś chciała pracować dłużej, to potem prosiła o wcześniejsza wizytę żeby zwolnienie wziąć.
    Asia super beta gratuluję :*
    Evlin lekarz szkoda słów...

O mnie
    Dwie grube kreski na teście owu, nawet testowa ciemniejsza niż kontrolna więc żel wykorzystamy jeszcze dziś :P Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16900282_1282912398413099_632432106_n.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	62.7 KB
ID:	100176
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 20-02-17 o 16:32

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów