Strona 11 z 1198
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 11980

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny Widzę, że nastroje od wczoraj trochę lepsze. I bardzo dobrze
    Ejna u nas slonecznie,ale okropny wiatr. Wczoraj Kaja była na basenie po zajeciach w szkole. Wrociła z bolącym gardłem, a dzis rano zaczela kichac i smarkać. 3 tygodnie byl spokój z przeziebieniami i widze że od nowa sie zaczyna

Nati no jasne ze psychika potrafi Cie zablokowac. Tak jak pisze Kasia-trzeba sobie odpuscić troche i myślec o czyms innym. Powodzenia

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Arwen, witaj w naszym gronie

A u nas nawet dziś wiatr mniejszy a piaskownica w pełnym słońcu więc w końcu posiedzieć mogła i się pobawić zamiast latać bez sensu a ja za nią , a i ja spokojnie z koleżanką pogadać mogłam Potem grzecznie na rowerek wsiadła i do domu.

Nati powodzenia! pewnie że skoncentruj się (przynajmniej postaraj) na czymś innym myślę że trochę odpocząć "od tematu" dla własnego zdrowia psychicznego też trzeba ...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ale najgorsze jest to, ze z ta psychika to niezawiele mozna zrobic... Bo jak sie pragnie dziecka to jak tu nagle przestac pragnac...?!
    Ja na szczescie mam mnistwo rzeczy na glowie, praca mnie zajmuje porzadnie a jak usiadlam z kalendarzem wczoraj to sie okazalo ze do samych wakacji mam kazdy jeden weekend zajety. A to wyjazd a to goscie a to jakis koncert a to konferencja... )) cieszy mnie to.

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    Mama małej księżniczki ;*
    Cześć dziewczyny.

Najlepszą metodą na zajście w ciążę jest po prostu częste współżycie. Warto się skupić na czymś innym i wtedy będzie upragnione maleństwo.
    Mój brat od 6 lat stara się o dzidzi.. Obsesyjnie myślą o ciąży i hurtowo kupują testy ciążowe no i maleństwa brak.
    Teraz jadą na jakiś urlop wypoczynkowy i może wyluzują.

Jestem mamą!

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    Mama małej księżniczki ;*
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Mami baby jeśli o mnie chodzi, to nie robiłam narazie żadnych badań. Czuję się dobrze, więc stwierdziłam, że narazie sobie daruję. Jeśli po dłuższym czasie nam się nie uda, to wtedy uderzam do lekarza.
    Mam znajomą, która w przeciwieństwie do mnie- przebadała się cała wzdłuż i wszerz, nawet męża zaciągnęła na badania. Mają już dwoje dzieci, starają się o trzecie.
    dzięki za odp.
    chyba wybiorę się do dentysty i tyle

Jestem mamą!

O mnie
    Burzujka, bardzo dobrze, że masz napięty grafik Może w międzyczasie wyskoczy jakaś NIESPODZIANKA
    Ja też nie mam zbytnio czasu, żeby wsłuchiwać się w swój organizm. Praca,załatwienia,potem zadania z dziećmi i tak w kółko...
    Nawet nie mam chwili, żeby jakiś serial w tv oglądnąć zawsze coś się znajdzie do zrobienia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    MamiBaby a proszę bardzo popieram - trzeba często w miarę

O mnie
    Pamiętam, gdy staralimy się o drugie dziecko (po pół roku się udało) , to też nałogowo kupowaliśmy testy ciążowe. Wmawiałam sobie różne objawy, test robiłam nawet podczas @... Raz nawet okres spóźnił mi się tydzień... zrobiłam test - druga kreseczka była bardzo bledziutka, ale ważne, że była. Po kilku dniach pojawiło się krwawienie 5 -dniowe - po wszystkim poszłam do gin. Powiedział, że jest to możliwe, że była ciąża, ale niestety nie utrzymała się. Tak się zdarza. Wszystko samo się oczyściło. Zalecił nam dalsze próby. Odpuściliśmy, częściej wychodziliśmy do znajomych, by nie myśleć o tym wszystkim. I... udało się w końcu.
    Zobaczymy, co teraz los przyniesie...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Mamibaby masz oczywiście zupełną rację, częste współżycie z myślą o przyjemności a nie tylko o prokreacji. I wtedy może się udać
    Oby tak było! każdej pragnącej dziecka tego życzę

burzujka dobrze, że masz napięty grafik, działaj i spróbuj nie myśleć o dziecku a może się przytrafi.
    Wiem, że łatwo powiedzieć "nie myśl o dziecku" bo samej mi nie jest łatwo, ale spróbuję w maju. Nowe mieszkanie, nowe obowiązki, poszukiwania nowej pracy...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów