Strona 1098 z 1202
Pokaż wyniki od 10,971 do 10,980 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Agag gratulacje Kochana, to nic tylko sie teraz cieszyć i chwalić szczęściem.

2. dzieckozakupy.pl
    Agag gratulacje ściskam

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Agag super wiadomosci :-) to teraz będziesz leżeć i pachnieć :-) odpoczywaj spokojnie :-)
    Rossiczko zgadzam sie ze w pierwszej ciazy nie warto zakladac tego co najgorsze jednak kiedy wszędzie czyta się i słyszy o tym co się dzieje to trudno zachować spokój
    Evlin wiesz ja osobiście wierzę, że złe myśli przyciągają nieszczęścia.
    Ja akurat jak zaszłam w ciąże z Tobiaszem (była to wpadka na pigułkach anty) bo ja nie mogłam być w ciąży. Byłam podczas chemioterapii. Moja ciąża mogła przyczynić się do nawrotu choroby etc. Naprawdę nawet nie wiesz jak ktoś taki jak ja zazdrości np Tobie, że mogłaś swojemu mężowi przygotować misia i razem pewnie płakaliście ze szczęścia. U Nas to był płacz ale rozpaczy, z myślą co my najlepszego zrobiliśmy. Mój T. jak zobaczył test to wyszedł z domu i wrócił o 5 nad ranem....
    Ja od razu wiedziałam że o aborcji nie ma mowy, że przerywam leczenie i to dziecko urodzę. Mój Tata o ciąży dowiedział się tak, że kazałam mu obiecać, że będzie ratował wnuka/wnuczkę a nie mnie. To też nie są najmilsze wspomnienia

A zobacz ciąże donosiłam, nawet za długo. Nie miałam żadnych komplikacji. Jestem zdrowa Tobiasz też. Nie brałam niczego oprócz kwasu a pod koniec żelaza. Urodziąłm piękne, zdrowe dziecko 10 punktów Apgar .
    Do tej pory z T. śmiejemy się, ze Tobiasz to nasz Cud, najsłodsza kinder niespodzianka świata.

Ty nie masz na chwile obecną powodów do stresu. Pamiętaj, ze w tym wątku statystyki jeśli chodzi o problemy ciążowe są znacząco odbiegające od normy.

Ciesz się najmocniej jak umiesz, a nawet sobie nie zdajesz sprawy ile osób może Ci tego zazdrościć
    A taka wczesna wizyta w moim skromnym zdaniu w Twoim przypadku może po prostu spowodować stres, jak się okaże że serduszko jest jeszcze na USG niewidoczne i będziecie się tylko zamartwiać i oczekiwać kolejnej wizyty.

O mnie
    będę znowu Mamą
    Agag gratulacje

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag super wieści bardzo sie cieszę to teraz wypoczywaj (na ile to możliwe przy dwulatce ) i rosnijcie zdrowo

Rossiczka jejku aż mi się łza w oku zakrecila jak czytalam Twój wpis. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co musieliscie czuć.. No ale teraz najważniejsze, że oboje z synkiem jesteście zdrowi i oby tak dalej

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Rossiczka przykro mi... nie wiedzialam. Nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie przez co musieliscie przejsc. Ciesze sie ze oboje jestescie zdrowi i zycze Ci bys cieszyła się ciąża bez stresu o siebie i malenstwo. Trzymam za Ciebie mocno kciuki :*
    Jestem po wizycie. Jest to 5tc. Jestem szczęśliwa ze w końcu wiem który to tydzień :-) następna wizyta 7.03

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziewczyny mam wyniki

tsh 2,62 więc poszło niestety w górę (1,5 miesiąca temu 2,08) - coś z tym zrobić?
    progesteron 21,4 więc dupek działa jest ok?
    no i beciunia 112,8 dodam tylko, że wczoraj wyszedł mi bladzioch na czułości 10!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    evlin gratulacje tego 7 marca na pewno juz posłuchacie serduszka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    będę znowu Mamą
    Evlin nie musi być Ci przykro. Jest ok Dzięki za kciuki, ja zawsze za Was wszystkie trzymam Super, że po wizycie wszystko ok u Was

Asiu, TSH na bank do zbicia, W ciąży to powinno być poniżej 1,5 (z tego co pamiętam). Od ginekologa zapewne euthyrox dostaniesz i będziesz musiała kontrolować.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Agag super wieści, bardzo się cieszę że wszystko w porządku o nowego lokatora troszkę zazdroszczę L4 po dzisiejszym dniu w pracy hehe. Odpoczywaj ile się da

Rossiczka, bardzo mi przykro że musiałaś tyle przejść. Najważniejsze jednak że macie to za sobą i wyszliście z tego razem i zdrowi. Myślę, że nikt nie jest w stanie zrozumieć kogoś, dopóki sam czegoś takiego nie przeżyje.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów