Strona 1095 z 1202
Pokaż wyniki od 10,941 do 10,950 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag trzymam kciuki. Ja mam wizyte o 14. :-) i mega stresa... boję się czy będzie serduszko i w ogóle mam pełno obaw

2. dzieckozakupy.pl
    czyli jurto od 9 do pewnie wieczorka czekamy na wieści z wizyt trzymam kciuki za dobre wieści,
    Asia a kiedy na bete idziesz??
    Powodzenia

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Rossiczka ja robię raz dziennie, popołudniu. Nie wolno robić z porannego moczu. I teraz dowiedziałam się od Miry, że muszą być obie kreski intensywne, lub nawet testowa bardziej niż kontrolna- wtedy jest test pozytywny. I mniej więcej 24-36 godzin od tego powinna nastąpić owulacja.

Mayo, ja już dwa razy dostałam skierowanie do szpitala na usunięcie migdałków, ale nigdy nie dotarłam... Boję się. Długo czekałaś na termin zabiegu? Jak go przeszłaś?
    Szafirek u nas ostatnio nie chcą dawać skierowań dorosłym na usunięcie migdałów. Ja 7 lat temu chciałam zrobić zabieg ale jak już miałam dostać skierowanie to przestałam chorować na "gardło" anginy i takie tam a pojawił się problem z zatokami. Teraz poszłam z dzieckiem do laryngologa i przy okazji zapytałam się o migdały bo ostatnio nie mogłam nic innego jeść albo pić niż ciepłe bo odrazu był ból gardła. Lekarz zaproponował mi "wypalenie" migdałków tj. kryptolizę, bo one już były w takim stanie że zakażały tylko cały organizm. Goi się trzy tygodnie, na zabieg czekałam 1 tydz. prywatnie na NFZ chyba tego nie robią przynajmniej ja nie słyszałam. Sam zabieg jest do wytrzymania, najgorszy jest pierwszy tydzień.

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze wizyty będzie dobrze Dziewczyny, musi być

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Któraś z Was (Asia? Kamila?) pisała kiedyś, że namiętnie ogląda Porodówkę.
    Gdzie i kiedy to leci, bo nigdy nie umiem trafić, a ostatnio wszędzie poluję na takie programy
    Porodówka leciała kiedyś na TLC dość często. Na you tubie jest dużo odcinków "Położne" całkiem fajne do obejrzenia, nawet mój TŻ wszystkie obejrzał.

Aniołek 13tc[']

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Moyo, dawno Cie nie bylo i tyle sie u Ciebie podzialo. Zycze zdrowka! No i szybkich efektow starankowych.
    Dzięki Arwen u mnie jest wszystko na opak ze wszytkim, 5 dni na przeciwbólowych bo migdał jeden trzeba było poprawić wyszło zaraz przed owulacją, a teraz TŻ nie będzie na kolejne cykle więc mogę już się przenieść na 2018 rok

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Agag trzymam kciuki. Ja mam wizyte o 14. :-) i mega stresa... boję się czy będzie serduszko i w ogóle mam pełno obaw
    Evlin, a nie za wcześnie na serduszko? Mamaginekolog pisała, że ono pojawia się w 5tc5d, a Tobie ledwie tydzień temu wyszedł test. Tak tylko ostrzegam, żebyś znowu nie była rozczarowana...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Gratulacje dziewczyny, trzymam za Was kciuki

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira to powinien być 5-6 tydzień. Liczę się z tym że może być za wcześnie. Staram się podchodzić do tego na trzeźwo jednak w głębi serca chciałabym wiedzieć więcej.
    Co do tych programów to na Tlc leci teraz "Porodowka" o 5 rano ale nagrywan :-) dziękuję na info o yt :-) właśnie lezymy z mężem i oglądamy "Polozne":-)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ja juz wszystkie odcinki na yt obejrzałam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów