Strona 109 z 1202
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Mira ja testuję tak od 10/11 dnia cyklu codzień.
    groszek, wygląda to na ciążę - tego Ci życzę!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Jeśli chodzi o plamienia, to mój @ zawsze zaczyna się od plamienia brązowego. Moja ok.2-3 dni zanim się na dobre rozkręci.
    Ale gin mi mówił, że taka moja natura i mam liczyć dni cyklu od pierwszego dnia plamienia.
    W rezultacie @ trwa w sumie i mnie 7-8 dni z czego 5 dni to ten właściwy.

Hej dziewczyny! Dołączam do Was . 3 tygodnie temu wyszłam za mąż, ale chwilę przed ślubem - ostatnie dni płodne przed ślubem rozpoczęliśmy starania. Nie nastawiamy się, że wszystko się udało,bo @ przyszła, więc dupa. Mam niedoczynność tarczycy, ale leczoną cały czas i od swojego lekarza dostałam zielone światło, bo wyniki mam świetne podobno. Baaardzo nas to ucieszyło. Dzisiaj (jeżeli wierzysz kalendarzykowi ) rozpoczynam dni płodne, więc działamy od nowa. ogólnie przytulamy się również poza dniami płodnymi. Przeczytałam większość stron i było pytanie o częstotliwość, u nas 1-2 w ciągu tygodnia, w porywach do 3. Tyle o mnie. Powodzenia Wam i sobie hihi

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Mnie K. wysyła do lekarza... no i po co? co mam mu powiedzieć: "Panie... ja czekam aż moja mała Buka się wykluje, dlatego się źle czuje." ?!

Moze wytrzymam do 10-go chociaż... (akurat wtedy mam jechać do rodziców i na wesele przyjaciół), a nóż będę mogła im powiedzieć, że nie jestem sama...

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Groszek fajne masz kolezanki w pracy. Rzadko sie to zdarza. U mnie gdybym byla w podobnej sytuacji to zaraz by bylo ze cos sobie uroilam i sie opierd... a one za mnie robic nie beda :/ gdybym mogla to bym rzucila ta robote, ale za cos trzeba zyc. Ehh.
    Ile jeszcze masz dni do spodziewanej @??

Burzujka ja staram sie jesc kolacje o 18.00 pozniej nic tylko woda ew.sok, ale i tak ok.22.00nadchodzi kryzys i musze cos wsunąc -chocby jogurt, bo mnie ssie okrutnie w zolądku.. w ciagu dnia podjadam i mi sie zbiera w"oponke"... maszakracja jednym slowem

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Karolinamal witaj w naszym zacnym gronie owocnych starań Wam życze

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Martulka, okres powinnam dostać jakoś 12-14 czerwca, czyli jeszcze troche, ciekawość mnie zżera okrutnie, ale boje sie rozczarowania!

No i akurat na moje koleżanki z pracy narzekać nie mogę, wczoraj też mi pozwoliły sie obijać, a na jutro dostałam wolne, mam na prawdę bardzo fajny zespół.
    Martwi mnie tylko to, że szykuje/szykował mi się awans, a tu jak wyjdzie Buka to będzie po ptokach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    grooooszek, dopiero 12-14 czerwca?
    To kiedy miałaś owu? Z daty @ wynika,że kilka dni temu, nawet nie tydzień. Masz bardzo długie cykle?
    To niewiarygodne, że prawie zaraz po zapłodnieniu masz tak silne objawy...
    Też bym tak chciała, od razu wiedzieć, że się udało

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Groszek, nie ma tego złego. Nie stresuj się na zapas.. Nikt nie powiedzial, ze bedac w ciazy nie bedziesz mogla awansowac. Bedzie dobrze

grooooszek, ja mam mieć okres też jak Ty 11ego - i też coś mnie trafia że jeszcze tyle czasu :/ nota bene też mam za tydz wesele i 10ego jedziemy do teściów - wtedy już pewnie będę wiedzieć co i jak

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów