Strona 1082 z 1202
Pokaż wyniki od 10,811 do 10,820 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Szafirek ja uzywam conceive plus od dwoch cykli. Chciałam kupic w aplikatorach ale akurat w zadnej hurtowni nie mieli wiec wzielam w tubce 30ml. Jeszcze nam troszke zostało z tym ze my uzywamy zelu 2-3 razy w miesiacu

2. dzieckozakupy.pl
    Kasiu, czekamy na konkretne informacje dotyczace zdrowia malucha. Jesli pewne badania wyjada ok to jestesmy zdecydowani

Maggie, gratulacje krwiakiem się nie przejmuj bierzesz dupka i to najważniejsze, także szybko się wchłonie. Moja dobra kumpela jakiś czas temu zaczęła krwawić w 6tc i okazało się, że ma dużego krwiaka, dostała luteinę i teraz 10tc i po krwiaku ani śladu także bądź dobrej myśli co do luteiny to w sumie ja ją poratowałam, bo odkąd się staram to zawsze mam zapas, a u nich niby starania były itd ale ciąża ją zaskoczyła.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasiu, czekamy na konkretne informacje dotyczace zdrowia malucha. Jesli pewne badania wyjada ok to jestesmy zdecydowani
    fajnie, że już tak blisko. Trzymam kciuki żeby wszystko potoczyło się po Waszej myśli :*

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    U nas wszystko w porządku, serduszko pracuje prawidłowo z tego wszystkiego zapomniałam ile mój lokator ma cm :/ następna wizyta 3 marca, wtedy będą już prenatalne. Niestety dalej zwolnienie no ale trudno, liczyłam że będę mogła wrócić do pracy, ale zdrowie ważniejsze

ja mam l4 od wtorku, ale do jutra także "sielanka" się kończy i w poniedziałek do pracy ;| szybko mi ten czas zleciał, bo zajęłam się organizacją wieczoru panieńskiego swojej przyjaciółki. Nawet nie wiedziałam, że to takie czasochłonne.

Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    U nas wszystko w porządku, serduszko pracuje prawidłowo z tego wszystkiego zapomniałam ile mój lokator ma cm :/ następna wizyta 3 marca, wtedy będą już prenatalne. Niestety dalej zwolnienie no ale trudno, liczyłam że będę mogła wrócić do pracy, ale zdrowie ważniejsze
    i tak trzymaj, wypoczywaj i dbaj o Was ciesę się, że wszystko ok

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Arwen, trzymam kciuki z innymi, żeby badania wyszły po waszej myśli.

A ja właśnie wracam z usg tarczycy. Nic się nie dzieje, wszystko w porządku. Monitorować TSH, jak skoczy powyżej 3 to gin ma wdrożyć leki (w ostatnim badaniu wyszło 2,16). Odebrałam też wyniki poziomu kwasu foliowego i mam 15,2 dla normy 3-20, więc myślę, że to wyklucza trombofilię z mutacją MTHFR.
    Oby tak dalej

Patryszko, cudnie, że u Was też wszystko dobrze

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Arwen, trzymam kciuki z innymi, żeby badania wyszły po waszej myśli.

A ja właśnie wracam z usg tarczycy. Nic się nie dzieje, wszystko w porządku. Monitorować TSH, jak skoczy powyżej 3 to gin ma wdrożyć leki (w ostatnim badaniu wyszło 2,16). Odebrałam też wyniki poziomu kwasu foliowego i mam 15,2 dla normy 3-20, więc myślę, że to wyklucza trombofilię z mutacją MTHFR.
    Oby tak dalej

Patryszko, cudnie, że u Was też wszystko dobrze
    same dobre wieści dziś na forum super!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen to trzymam kciuki za dobre wyniki

Patryszka najważniejsze że dzidzia ma się dobrze
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów