Strona 108 z 1202
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dodam jeszcze ze mam dzis meeega mokro podejrzewam, ze dzis owutest wyjdzie pozytywnie a wczoraj sie poklocilam mocno z mezem i dzis sie do siebie nie odzywamy...:/ i co to zrobic?!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    to w porównaniu z ceną u mnie to tanio, ale cóż trzeba wszystkiego spróbować.
    Witaj kolorowaola wśród Nas :-)
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was kiedykolwiek przed miesiączką miała brązowe plamienia? czytałam,że to może oznaczać,że ma się zbyt niski progesteron. Jak zapytałam się mojej gin to powiedziała,że to prawdopodobnie od nadżerki, ale przypominam Sobie,że długo przed pierwszą ciąża tez mi się zdarzało mieć tego typu plamienia, które same ustąpiły i nie miałam wtedy nadżerki
    Ostatnio edytowane przez Patrycja Łuczkowska ; 02-06-16 o 14:23

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Burzujka to bedziecie sie dziś bardzo intensywnie i dlugo przepraszac

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ehh dziewczyny, Wy macie problem z jedzeniem, a ja od dwoch m-cy mam niepohamowany apetyt. Ciągle coś podjadam i ciągle jestem głodna... :/

Burzujka, trzeba sie pogodzic i to intensywnie

Dziewczynki, podczytuje Was, ale sie gubie, bo tyle dzieje sie w watka

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No ale on jest nieustepliwy!!! Nie wiem jak go podejsc... bo test oczywiscie pozytywny...
    Arwen tak w ogle co u Ciebie?

Martulka, mam ten sam problem... Do tego jeszcze dochodza slodycze, ktore ostatnio pochlaniam w monstrualnych ilosciach...!
    Rezultatem tego jest to, ze tyje w zawrotnej predkosci, akurat na lato, idealnie

burzujka jak się dziś nie uda to się nie martw - test owu pokazuje że owu ma dopiero wystąpić w ciągu 48 godz mniej więcej więc jutro też może być "dobry czas"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny od którego dnia cyklu zaczynacie testowanie owu? Moja @ się już skończyła, dobry humor wrócił i zastanawiam się czy jest sens testować już czy czekać?

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Mnie właśnie dziewczyny puściły do domu... Powinnam do 22 kisnac w pracy, ale usłyszałam tylko czy aby na pewno dobrze się czuje, bo źle wyglądam, że blada jakas jestem i wyglądam tak jakbym miała zaraz zemdlec.

Dziś zasypiam na stojąco...

Moje menu dzisiaj też mizerne. Kawy zero, bo odrzuca, a mdli mnie na potęgę... Pomaga mi coca-cola (której ogólnie nie pijam, bo raczej prowadzę aktywny i zdrowy tryb życia).

Dziwne to wszystko i przyprawia mnie o metlik w głowie. Najgorsza ta niepewność.

A co do plamien, ja często miewalam takowe zawsze przed okresem...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Trzeba czekać, ale dobrze to wygląda. Trzymam kciuki mocno

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów