Strona 1079 z 1202
Pokaż wyniki od 10,781 do 10,790 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

osobiście cieszę się że ciężarne szczęśliwe tutaj zaglądają i podpowiadają, chociaż po pierwszej stracie byłam bardzo rozgoryczona i wściekłą na cały świat, a szczególnie na każdą dokoła ciążę, a teraz karmię się pozytywnymi historiami z happy endem - przecież w końcu musi być dobrze i się uda każdej z nas

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    maggie będę trzymać mocno kciuki!

panna - w końcu ktoś myśli jak ja

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Maggie moje kciuki tez sie zaciskaja!

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Meggie kciuki zaciśnięte ! A także zdrowia życzę córce .

Panna masz rację, ja też zazwyczaj staram się tak postępować, wczoraj było jednak inaczej. Ja oczywiście w nocy nie spałam z nerwów.

To moja mama jako anestezjolog cały czas powtarzała, że zawsze trzeba być zadbanym i mieć pedicure bo na stole stopy widać :-) A nigdy nie wiadomo kiedy... I ja mam to tak wbite duo głowy że aż szok

Maggie trzymam kciuki i powodzenia!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Maggie trzymam kciuki też mam jutro wizytę tyle że druga (tych wszystkich szpitalnych badań nie licze) i strasznie się boję czy wszystko będzie dobrze...

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maggie i Patryszka kciuki zacisniete :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kciukam za wizyty
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Agag jak piec? Da się uratować?

Ale mnie dziś spanie dopadło
    Nadzieja jest ale wszystko okaże się jutro. Dzisiaj będziemy mieć maszynę do osuszania i zobaczymy jak to będzie.

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Dziewczyny jutro o 11:30 mam wizytę u mojego gina i proszę Was o trzymanie kciuków, żeby wszystko było dobrze i żeby było widać już serduszko. Mam stresa.. do tego jeszcze z rana muszę jechać z córką na badania, a wcześniej w domu spróbować złapać jej siki do badania. Dziś ją przepisalam do innej przychodni bo tamtego lekarza mam dosyć. 2 tygodnie jest chora, drugi antybiotyk bierze, a kaszel i gorączkę jak miała tak ma :/ już sie zaczynam martwić, że to coś poważnego
    Maggie trzymam kciuki za wizytę! Ja już w poniedziałek i nie mogę się doczekać jednocześnie bardzo się denerwuje.

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    współczuję agag z piecami nie ma żartów i do tego dochodzą koszta :/ oszczędzaj się. A mogę wiedzieć dlaczego tak uparcie nie chcesz iść na chorobowe?
    Pójdę od poniedziałku na pewno nie chciałam robić w pracy problemu bo mamy braki w załodze i dziewczyny i tak pracują za dwóch, ale po wtorkowej zmianie zmieniłam zdanie i wzięłam wolne. Idę tylko w sobotę ostatni raz pożegnać się z dziewczynami i załatwić kilka papierkowych spraw

agag, dobra decyzja, nie ma sensu się szarpać. Powodzenia z piwnicą i piecem, takie nagłe i dodatkowe wydatki to koszmar. Trzymam kciuki, żeby było jednak lepiej niż zakładacie.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów