Strona 1068 z 1202
Pokaż wyniki od 10,671 do 10,680 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    rossiczka to nie wujek google a inne forum. Gdzie głosy są zgodne poniżej 18 wskazana luteina lub duphaston. Mówiłam mężowi i chyba pojedziemy jutro do lekarza, który prowadził mi pierwszą ciążę.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Hipp, przytulam.

Ja przy 18 mialam luteine 2x1. I to przy drugiej ciazy (zeby nie bylo, ze mam taka historie skomplikowana). Kolezanka miala 15 I tez brala. Ty masz jakies problemy z cyklem? Przypomnij prosze. Ja tam ani nie zalecam zmiany lekarza ani nie odradzam. Tylko pisze, ze niski progesteron powoduje plamirenia, krotka druga faze, ktora nie sprzyja zagniezdzeniu ani utrzymaniu ciazy.

Mira, kierujac sie ta zasada jak masz wynik 4 to wynik jest ok? A owu wtedy bardzo prawdopodobne, ze nie bylo.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asiu nie zaszkodzi skonsultować, wsparcie na pewno nie zaszkodzi.

Hipp, płacz jak tak czujesz. To żaden wstyd, nie ma sensu dusić w sobie emocji.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Asiu ok rozumiem. Z tego co pisałaś w pierwszej ciąży miałaś progesteron później jeszcze mniejszy, bo niecałe 9 ( o ile nic nie pokrecilam). Brałas coś na podtrzymanie ciąży ? Bo rozumiem, że skoro badalas to było jakieś wskazanie. Ja chyba bym poszukala kogoś właśnie specjalizującego się w problemach hormonalnych. Sama nie wiem.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mam problem z cyklami, w ogóle mam pcos. Mam długie cykle, które i tak po porodzie się w miarę unormowały do ok 35 dni i nie zawsze owulacyjne w pierwszej ciąży miałam plamienia dlatego lekarz mi zlecił. Po tym wyniku stwierdził no po samym wyniku bym może nie przepisywał, ale ponieważ jest to plamienie i ma pani pcos przepiszę i brałam luteinę, odstawiłam dopiero w 20tc jak łożysko już produkuje wystarczającą ilość. Napisałam do niego i zobaczymy. Bo u nas nawet z prywatnymi lekarzami jest tragedia, żeby się dostać. Nie wiem czy jest jakaś szansa w tym cyklu, ale jeśli tak to chcę wiedzieć, że zrobiłam wszystko żeby się udało.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hipp przykro mi

Ja tez przy drugiej ciąży miałam około 12 i od razu przepisała mi luteine.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Asiu doskonale rozumiem, że się martwisz i chcesz zadbać o wszystko najlepiej jak umiesz. Pewnie dziewczyny coś Ci doradzą, mają na pewno większą widzę ode mnie.

U mnie wg kalendarza jutro owu A mój.mąż wrócił ze spotkania firmowego z czymś stojącym na żołądku, więc dzisiaj nici.... jutro Walentynki i kolejne bardzo ważne spotkanie . Liczyłam na jakąś kolację w domu , A tutaj słabo się to zapowiada.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hipp przykro mi.

U mnie tez sprawdzila sie plec z tego chinskiego kalendarza planowania plci.

Moj maz nie zrobil ponownego badania nasienia.wiec nawet nie wiem czy sa jakies szanse na ciaze a i tak zaczynam sie nakrecac. Nie staralismybsie klika miesiecy i przynajmniej nie bylo takiego nakrecania co miesiac. A teraz znow , bezsensu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów