Strona 1054 z 1202
Pokaż wyniki od 10,531 do 10,540 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    My nie mielismy radosci ze staran... od samiutkiego poczatku. Moj maz od samego poczatku czul ze to jest na sile - od pierwszego cyklu! I juz od pierwszego cyklu lzy nieszczescia... a na forum jeszcze nie bylam potem dolaczylam i bylo mi lepiej, na prawde

A co do chwalenia sie ciaza, jako ze u mnie zaczyna juz widac ze jestem w ciazy to ludzie sami niesmialo mi gratuluja, ale ja czuje sie jakos tak nieswojo z tymi gratulacjami... no a dzis byli u nas nasi dobrzy znajomi, widac podejrzewali ciaze (o staraniach raczej nie wiedzieli) bo wymownie zapytali nagle co u nas slychac. Chwile sie zawachalam ale powiedzialam ze jestem w ciazy. Ale z tylu glowy taka mysl: i po co ja im to mowie, przeciez jeszcze wszystko sie moze zdarzyc... a to juz prawie 14tc. To chore! Wiec reasumujac bo sie rozpisalam, z jednej strony dziwi mnie to ze ktos sie chwali testem ciazowym ale z drugiej strony pozazdroscic nieswiadomosci..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kasia już teraz trochę za późno bo się naczytałam.
    Ale staram się nie myśleć o tym i obiecuję sobie, że zacznę się martwić dopiero jak za pół roku nadal nam się nie uda. Zawsze do wszystkiego podchodziłam w ten sposób- najpierw teoria później praktyka. Niepotrzebnie.
    Masz rację w 100%. Postaram się zastosować

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Pewnie nie było łatwo burzujko. Mam nadzieję, że mój mąż nie podchodzi tak do tego. Dużo zachowuję dla siebie, żeby go nie denerwować i nie gadać wciąż o tym. Nie chcę właśnie by poczuł się potrzebny tylko do jednego.
    Myślę, że ktoś kto jest nieświadomy chce ogłosić całemu światu że się udało, bo nie biorą takiej możliwości pod uwagę, że coś może pójść nie tak. Lepiej być nieświadomym

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oj lepiej żyć w nieświadomości. Ale też na początku nie ma co panikować. Do pół roku a nawet do roku czasu lekarze mówią ze nic się nie dzieje. Lepiej się wyluzować i cieszyć się seksem.

A Twoj maz Burzujko jest ewenementem nie masz już czego się bać. Teraz juz wszystko będzie dobrze
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To prawda bylo ciezko ale na szczescie zakonczylo sie happy endem chociaz wlasciwie to jeszcze sie nie zakonczylo, zakonczy sie jak moje malenstwo bedzi na swiecie.

No moj maz to dziwny czlowiek ogolnie.
    Chociaz ja na prawde duzo trzymalam w sobie zeby mu oszczedzic tak jak Ty Szafirku.
    My kobiety jestesmy ogolnie silniejsze we wszystkim takie mam wrazenie. W tych kwestiach wiecej ciezaru zawsze nosi kobieta.

Ja tez bardzo zazdroszczę innym niewiedzy a jeszcze bardziej tego spokoju z nią zwiazanego. Myślę że oni tylko są w stanie się w pełni tym wszystkim cieszyć.

U mnie dziś test negatywny. Smutno mi ale jeszcze mam nadzieje chociaż coraz mniejszą.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Ja tez bardzo zazdroszczę innym niewiedzy a jeszcze bardziej tego spokoju z nią zwiazanego. Myślę że oni tylko są w stanie się w pełni tym wszystkim cieszyć.

U mnie dziś test negatywny. Smutno mi ale jeszcze mam nadzieje chociaż coraz mniejszą.
    Bo to za szybko. Czekaj do środy, póki nie ma @ nie wolno tracić nadziei. Głowa do góry Hipp i przytulam mocno. Specjalnie tu weszłam, żeby sprawdzić co napisałaś.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziękuję Mirunia mam nadzieję że to za szybko. Jeszcze mam jakieś dziwne plamienia ehhhh.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hipp moze właśnie to zagnieżdżanie? Jest niby 7-12 dni po zapłodnieniu. Nie trać nadzieji i trzymam kciuki, zeby jednak się udało.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To samo pomyślałam, że to plamienia implantacyjne...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów