Strona 1053 z 1202
Pokaż wyniki od 10,521 do 10,530 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Skoro na przykładzie Agg wierzycie w pozytywy to na moim przykładzie uwierzcie ze negatyw jeszcze nic nie znaczy :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Oj hipp hipp dzielna dziewczyna z Ciebie wytrzymasz do środy i to bez problemu

Ja mam dziś kiepski dzień. Mój mąż ma jutro urodziny więc dziś mieliśmy świętować, ale po śniadaniu, które zaniosłam mu do łóżka pokłóciliśmy się i to bardzo. Powiedziałam mu wiele rzeczy, których wcale nie myślę a które miały na celu wbić przysłowiową szpileczkę bardzo głęboko.
    Niby teraz się pogodziliśmy ale jakoś tak mi źle. Powiedziałam mu nawet, że cieszę się, że nie jestem w ciąży bo nie chciałabym takiego ojca dla swojego dziecka

Poza tym nie wiem sama co z tą moją @... Niby mam ale tylko jeden dzień mocne krwawienie było a tak plamienie a dziś praktycznie już nic. Nie wiem nawet jak to liczyć. Liczyłam na bardzo mocny okres przez te powiększone endometrium a tu praktycznie nic. W dodatku wcale nie mam apetytu, prawie nic nie jem co do mnie nie podobne a waga codziennie wskazuje więcej. Jestem opuchnięta. ;(
    Przepraszam za te moje żale.

A i dodam jeszcze, że przed chwilą mój kuzyn wkleił na sławnym portalu facebook zdjęcie testu swojej dziewczyny z dwoma kreseczkami. Oboje są młodsi ode mnie i mają już synusia.
    I znowu nie cieszę się z czyjegoś szczęścia.
    Piekło mnie pochłonie.
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 11-02-17 o 18:26

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja się naprawdę ludziom dziwię, że się tak nie boją chwalić całemu światu od razu... przecież to się może stać wszystko. Odwaga, albo głupota?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Szafirku nie przejmuj się, to że nie cieszysz się z czyjegoś szczęscia nie pokazuje że jesteś zła. Po porstu jest Ci przykro że Ty starasz się tyle czasu a komuś wychodzi od razu.
    A co do męża, to pogodzicie się. W nerwach mówi się dużo rzeczy...

Mira a co do Twojego przemyślenia... to ani nie głupota ani odwaga, po prostu nie wszyscy mają takie doświadczenie albo wiedzę. Nie każdy wie że może tak się stać, znaczy wiedzą że są poronienia ale myślą że ich to nie spotka. I dobrze, niech tak myślą. Ja uważam że jak ktoś żyje w takiej nieświadomości to lepiej. Po co mają się dodatkowo stresować. Też bym wolała żyć w takiej nieświadomości...

Ja zawiozłam męża do kolegów (mecz dziś więc chociaż nie muszę oglądać) a sama siedzę przy kompie w domku, z chipsami i karmi grejfrutowym i pracuje... Eh. Co za życie. Ale pociesza mnie to że kasa płynie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Witam dziewczynki! Musze powiedziec ze ja zazdroszcze ludziom ktorzy od razu chwala sie pozytywnym testem. Znaczy tej pewnosci ze wszystko bedzie dobrze zazdroszcze.

Tez spytam lekarza o pregnyl. W koncu ta moja torbiel na jajniku to noepkniety oecherzyk. Warto sobie pomoc.

A tak z ciekawosci skad beta hcg w tym pregnylu. Jakos sztucznie wytworzona? Orientujesie ktos? I czy ktos oprocz Hipp probowal pregnylu? Z jakim skutkiem?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    A tak z ciekawosci skad beta hcg w tym pregnylu. Jakos sztucznie wytworzona? Orientujesie ktos? I czy ktos oprocz Hipp probowal pregnylu? Z jakim skutkiem?
    Przed IUI dostałam Pregnyl. Owulacja byla wtedy niestymulowana, jeden pęcherzyk, pęknięcie potwierdzone monitoringiem, potem wsparcie progesteronem i niestety się nie udało.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ja się naprawdę ludziom dziwię, że się tak nie boją chwalić całemu światu od razu... przecież to się może stać wszystko. Odwaga, albo głupota?
    Myślę, że to niewiedza. Dopóki nie zaczęłam Was czytać i ogólnie szukać informacji to nie sądziłam że tak trudno zajść w ciąże,a jeszcze trudniej ją utrzymać. Byłam przekonana że hop i już. Myślę, że jeśli ludzi nie dotykają takie przypadki to nie są świadomi tego jak wiele osób ma problem i jak niewiele trzeba by stracić swoje maleństwo.

Kasia- ja dopiero jeden cykl się staram a już mam kręćka. Co dopiero po roku czy więcej.
    Ale od kiedy dojrzałam i uznałam, ze teraz jest ten czas to dni mi lecą wolno, i wciąż dowiaduje się że ktoś jest w ciąży. A ja mam wrażenie, że minęły miesiące i nic. A przecież dopiero zaczyna się nasza droga.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dlatego ja jestem przeciwna żeby na początku starań czytać na ten temat. Ten czas powinien być wypełniony radością ze starań, bo przecież to jest w tym najlepsze. Ciąża ma być tylko "skutkiem ubocznym". Ja przez pierwszy rok żyłam w nieświadomości, i bardzo się z tego ciesze. Może gdybym zaczęła o tym więcej czytać na samym początku to by mi się szybciej udało. Ale w większości przypadków jest tak że po dwóch, trzech max do pół roku udaje się zajść bez problemu i donosić. A zadręczanie się jest tylko niepotrzebnym stresem.
    Widzisz już teraz uważasz że dopiero zaczyna się wasza droga, ledwo zaczęłaś starania a już się nakręcasz że może coś się stać, że jak zajdziesz to przecież możesz poronić. Po co się nakręcać. Trzeba się cieszyć ze starań i na tym się skupić. Życzę Tobie i wszystmim żebyście jednak miały radość ze starań a potem od razu radość z ciąży, bez niepotrzebnego stresu. Przecież to że innym się nie udaje nie znaczy że Wam się nie uda.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów