Strona 1052 z 1202
Pokaż wyniki od 10,511 do 10,520 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

No ja tez parę razy wchodziłam i myślę znowu typowa weekendowa cisza. Mi się udało nie zrobić testu jak wstałam to pędem do łazienki żebym się nie rozmyśliła.
    Asiu ty jutro tez masz ważny dzień. Na którą masz lekarza?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hipp całe szczęście, że potrafisz tak "trzeźwo" myśleć będę jutro trzymać kciuki! Chociaż nawet jeśli nic nie wyjdzie nie załamuj się bo chyba pisałaś Ty lub Mira po pregnylu że lekarz kazał zrobić test po 16 dniach? A jutro będzie dopiero 14 więc chyba jeszcze nie będzie do końca przesądzone

tak, ja jutro mam usg, które potwierdzi czy owulacja była czy nie. Kurcze serio, w poniedziałek i środę lekko bolało mnie podbrzusze, ale we wtorek naprawdę wyraźnie i byłam zawsze pewna, że to owulacja. Jak się okaże, że to g... prawda to jednak nie znam tak swojego organizmu jak mi się wydaje. Pewnie pod wieczór Wam dam znać bo mąż coś wczoraj przebąkiwał, że przy okazji zabierze mnie na obiad mam nadzieję, że jednak użyję za tydzień, dwa te testy, które tak czekają w łazience, a nie za półtorej miesiąca...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

No jutro będzie 13 dzień. Jak nic nie wyjdzie to postaram się nie zakłamywać i zrobię jeszcze w środę wtedy juz bedzie 16 dzień. Życzę ci Asiu żebyś jutro miała w usg piękne ciałko żółte. Jak tylko bedziesz mogła to napisz choć krótko parę słów. Będę mocno trzymała kciuki.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    No jutro będzie 13 dzień. Jak nic nie wyjdzie to postaram się nie zakłamywać i zrobię jeszcze w środę wtedy juz bedzie 16 dzień. Życzę ci Asiu żebyś jutro miała w usg piękne ciałko żółte. Jak tylko bedziesz mogła to napisz choć krótko parę słów. Będę mocno trzymała kciuki.
    Kurcze Hipp, ja się boję, że to za szybko. 13 dzień po zastrzyku, 11 po owulacji. Beta w moczu pojawia się później niż w krwi, może nic nie wyjść. Wiem, że łatwo się mówi, ale ja bym poczekała co najmniej do wtorku.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki i czekam na wieści :-)

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Hipp u mnie bedzie jedynie widać czy była owulacja. Jesli tak testuję za tydzień, półtorej jeśli nie dostanę pewnie jakieś leki na wywołanie w następnym cyklu.

Nie no do wtorku nie dam rady czekać. Jak jutro nic nie wyjdzie to poprostu poczekam jeszcze do środy. Nie mam już siły czekac tak bardzo bym chciała zeby sie udało tyle stresu mnie to wszystko kosztuje ze szok. Asiu no ale informacja że była owu tez jest bardzo ważna przynajmniej będziesz wiedziała że jest na co czekać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Otóż to Hipp. A co do cierpliwości to teraz przez Agag wszystkie wierzymy we wczesne pozytywy

Heheh dokładnie

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    To dziewczyny czekam na dobre wieści :-)kciuki zaciśnięte !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów