Strona 1051 z 1202
Pokaż wyniki od 10,501 do 10,510 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mira z Twoimi doświadczeniami (zwłaszcza gdy lekarz też zalecal odpoczynek) też bym pewnie leżała :-)

Ja w ciąży z Tobiaszem jogging uprawialam przez pierwsze dwa trymestry, cwiczylam do końca ciążyna brzuchu też długo spałam. Z tym ze u osoby bez złych doświadczeń nie ma lęku. Oczywiście mi lekarz dawał zielone światło na aktywność

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Dziewczyny dwie mocne kreski :-) dalam mojemu malego misia ktory trzymał dwa testy :-) na poczatku nie wiedzial co to a po chwili sie rozplakal :-) jedziemyna bete :-) postaram się później wrzucić zdjęcia :-)
    Moje ciążowe hormony działają- siedze i ryczę a mąż się ze mnie śmieje piekny prezent. Bardzo Ci gratuluję a wizytę u lekarza masz w tym samym dniu co Mira i ja

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Evlin, ja to mam paranoje i nie robię nic. Nie dźwigam, nie sprzątam. Lekarz mi się kazał oszczędzać i się słucham, wolę chuchać na zimne, niż potem mieć do siebie pretensje, bo musiałam udowodnić całemu światu jaką to jestem siłaczką. Od kurzu na meblach nikt nie umarł.
    Ja też staram się oszczędzać, został mi jeszcze tydzień w pracy ale dziewczyny bardzo o mnie dbają także się nie przemęczam. Ta ciążą już wymaga ode mnie więcej wysiłku bo jest Zuza, która też wymaga uwagi a jak byłam w pierwszej ciązy to tylko wracam z pracy do domu i mogłam odpoczywać
    U mnie zmęczenie nie odpuszcza. Jak wracałam z pracy to prawie zasnęłam na przystanku. Do tego złapała mnie ogromna migrena. Jak wróciłam do domu to się położyłam i trochę odpuściło, mam nadzieję że po nocy mi przejdzie.

Hipp do niedzieli jeszcze tylko dwa dni, wytrzymasz!
    Ostatnio edytowane przez agag ; 10-02-17 o 16:34

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Zobaczymy co mi lekarz powie :-) w pracy 90% czasu jestem na nogach. I boję się że szybko pójdę na zwolnienie... Ale jeśli będę musiała to pójdę :-)

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja po poniedziałkowym plamieniu też staram się oszczędzać. Tyle ile się da przy dziecku, na dodatek chorym. No ale Mai nie noszę już w ogóle. Jak chce opa to idziemy np. na kanapę i tam się przytulamy. Generalnie rodzice mi dużo pomagają, na szczęście mieszkają 3 kroki od nas.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Maggie to naprawdę masz szczęście że rodzice mogą pomóc :-)

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    No ja właśnie cały czas zastanawiam się jak to będzie u nas. Rodzice daleko, będę musiała radzić sobie sama z dwulatkiem. Oby druga ciąża przyszła niedługo ;-)

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Nasi rodzice też są daleko od nas. Tylko szwagierka mieszka w tym samym mieście :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nadszedł weekend i cisza Hipp, dałaś dziś radę? Jeszcze tylko 1 dzień

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia właśnie miałam pisać to samo, że weekendowa cisza trwa a Ty jutro masz decydującą wizytę tak ? Zestresowana?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Hipp i Asia trzymam kciuki za jutro i myślę, że w mogę napisać w imieniu wszystkich, że czekamy dziewuszki na wieści od Was

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów