Strona 104 z 1202
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    niby jak się testuje i w te same dni przytula to wynik może nie być wiarygodny. coś mi się w to nie chce wierzyć i tylko mi humor ta lekarka popsuła. generalnie miała zły dzień chyba i cały świat ją wkurzał, bo nawet położnej się oberwało przy pacjentkach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny znowu klapa właśnie zobaczyłam na władce brązowe żyłki wiec miesiączka się zbliża, liczyłam się z tym ale jednak rozczarowanie pozostaje. To już pół roku chyba powinnam zrobić Sobie przerwę i odpocząć psychicznie

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Patrycja może jeszcze nie wszystko stracone... to tylko plamienie

Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    U mnie brązowe plamienie 2-3 dni przed @ zawsze zwiastuje miesiączkę:-(

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Patrycja przykro mi...! Rozumiemy Cie tu doskonale.
    A ja nie bede testowac :P
    Po pierwsze dlatego, ze na prawde nie mam kiedy pojsc po test bo w pracy mlyn i siedze od rana do nocy... A po drugie nie chce sie rozczarowywac ta jedna kreska... Jak jest ciaza to sie pewnie wkrotce okaze
    Co do intensywnosci seksu, my bardzo roznie, zdarza sie ze codziennie przez kilka dni potem moze byc dlugo nic.. teraz wedlug zalecenia lekarza wstrzymujemy sie az owutest pokaze dwie kreski zeby wlasnie jakosc plemnikow byla lepsza...
    Mam kolezanke polozna, ona mi mowila wlasnie o tym, ze optymalnie dla jakosci nasienia powinno sie kochac co dwa dni bo codziennie wyjalowuje to nasienie...

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    U nas też z tym różnie bywa...czasem codziennie, a czasem przez tydzień nic.

Co do moich objawów...
    Plamienie miałam rano, ale teraz nie ma już śladu, więc @ to na pewno nie jest.
    Rano mnie mdliło, nie mogłam nic przełknąć do 13tej. Przy myciu zębów to samo.
    Za to popołudniu wilczy apetyt, ale tylko na słodkie! Nasza księgowa przyniosła cały karton pączków z okazji dnia dziecka i nie wiem ile ich zjadłam, straciłam rachubę.

A powrót z pracy to była katorga. W dole brzucha już tylko cmienie ale strasznie mi słabo.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Cosima oby to były objawy zafasolkowania

Burzujka nie sprzeciwiaj sie nam tutaj a tak serio - wiem cos o tym. Tez mam opory by zrobic wczesniej test, co by rozczarowania znowu nie bylo :/

Patrycja.. no to czekamy dalej na naszą kolej. Ehh :/

Patryszka - aż strach do takiej lekarki chodzić ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale przy pacjentach to mogłaby sie ugryźć w jezyk, a nie nachrzaniać innych .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    ja powinnam dostać @ za 4-7 dni a już pojawiło się plamienie przy podcieraniu i bądź tu mądry i traf w owulacje

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    No właśnie, a propo lekarki...

Bo jak wiecie, niedawno wyprowadziłam się z Warszawy, gdzie miałam swojego stałego i lubianego gina...

Czy któraś z Was jest z Wielkopolski, a najlepiej z okolic Poznania i mogłaby mi polecić dobrego ginekologa?

Nie musi być na NFZ, może być prywatnie. Najlepiej takiego do diagnozowania niepłodności i jej leczenia, no i do prowadzenia ciąży. Może być dwóch oddzielnych. Ten do prowadzenia ciąży, najlepiej jakby też urzędował na oddziale gin-poł na Polnej, bo wiem, że tam chcę rodzić. Głównie ze względu na sprzęt i oddział neonatologiczny w tym samym budynku.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    dziewczynki ja mocno wierzę w to że każdej prędzej czy później się uda zajść
    cosima mam nadzieję że wszystko idzie w dobrym kierunku i za jakiś czas napiszesz nam że masz dwie wymarzone kreski

Moje drogie doświadczone koleżanki, wczoraj po wizycie byłam cała w emocjach że się udało, że to ciąża i w ogóle super. Ale dzisiaj doszło do mnie że jestem w 6 tygodniu i jeszcze zarodka nie widać. Kiedy u was było widać zarodek? Mam się tym martwić? Jestem dobrej myśli ale już to zaprząta mi trochę głowę... Mam nadzieję, że za tydzień już go zobaczę.

Już teraz wiem, jak cichon że jedno to zajść w ciąże, a drugie to donosić, albo non stop martwić się czy się prawidłowo rozwija.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów