Strona 1036 z 1202
Pokaż wyniki od 10,351 do 10,360 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Hipp, wiem jak to jest. Zawsze z początkiem cyklu twardo postanawiam, że nie będę się nakręcać, ale im bliżej @ tym bardzien zapominam o moim postanowieniu. Także nie zazdroszczę tego czasu, ale trzymam kciuki za II, szczególnie, że miałaś konkretne wspomagacze

Szafirek nie ma poblemu, razem raźniej mam nadzieję, że już faktycznie będzie z górki... ech
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Mira który masz tydzień ciąży? Już sie nakrecam.... Masakra mam nadzieję ze cos z tego będzie ale jak do tej pory objawów zero. Mirunia jakie mialas wczesne objawy jesli oczywiście je masz. Chyba oszaleje....
    Mi jest ciężko powiedzieć kiedy miałam owulację, ale gdzieś między 20-23.01, więc teraz leci 5tc.
    Objawy: ślinotok, metaliczny posmak w ustach 24/7, ból piersi i ich wrażliwość na zimno (wczoraj jak wsiadłam do zimnego auta to myślałam, że padnę), ogólnie mi też jest ciągle zimno. Śluz biały, bardzo wodnisty, w ilości sporej. Czasem kłucia w podbrzuszu. Ale jeżeli chodzi o mdłości, spanie, zmęczenie, to nic takiego nie mam. Generalnie czuję się już teraz trzy razy bardziej w ciąży niż wtedy w 8 tc, kiedy nie czułam w zasadzie do końca nic, jakby od początku coś było nie tak...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Mira który masz tydzień ciąży? Już sie nakrecam.... Masakra mam nadzieję ze cos z tego będzie ale jak do tej pory objawów zero. Mirunia jakie mialas wczesne objawy jesli oczywiście je masz. Chyba oszaleje....
    Ja miałam owulację jakoś koło 23-24..01 więc teraz mam 5 tydzień. Mój objaw to od początku ból piersi, może nie tyle ból co wrażliwość. Pamiętam że jak karmiłam piersią to podobne miałam uczucie a już szczególnie jak wychodziłam z zimnego do ciepłego i odwrotnie. To nie był taki typowy ból jak na okres. Pobolewanie w podbrzuszu ale to tak samo jak na @ no i u mnie mega zmęczenie, senność i zmiany nastrojów.

Cosima, wspolczuje :* najwazniejsze, ze jestem pod opieka lekarzy, powoli sie wszystko wyprostuje...

Mira, dziewczyny dobrze pisza, ze clexan moze powodowac plamienia, bo krzepliwosc spada.

Ann, glowka w gore :*

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hipp, ale ciąża ciąży nierówna i nie musisz mieć objawów, żeby w niej być kiedy będziesz testować?

Kamila, daleko Twój wyjechał? Może zjedzie na Twoją owu, takie złote strzały się zdarzają

reszta dziewczyn, które dostały @, to odliczanie znów czas zacząć

PatiM gratulacje ale tak jak Kasia napisała, 2 tygodnie jeszcze przynajmniej wstrzymaj się z wizytą, chyba że coś będzie się dziać.

agag, ustaliłaś coś w sprawie pracy?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    dziewczyny dzieki za podpowiedz, w takim razie wstrzymam sie z lekarzem , moze pojde po 25-tym

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin a Ty się nie martwi, jak to w małżeństwie jak kłótnie raz godzenie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Laseczki dzwoniła do mnie pani ze szpitala z łodzi. Umówiłam się na 21 marca na przyjęcie na oddział. Ale powiedziała ze to będzie na nfz i tylko jedna noc
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasia akurat w pierwszy dzień wiosny teraz już na pewno trzeba myśleć pozytywnie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Kasia akurat w pierwszy dzień wiosny teraz już na pewno trzeba myśleć pozytywnie
    Faktycznie, nie skojarzyłam
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów