Strona 1034 z 1202
Pokaż wyniki od 10,331 do 10,340 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    czesc Dziewczyny, dawno sie nie oddzywałam ale podczytywałam Was,
    Gratuluje zafasolkowanym, przede wszystkim Mira podziwiam za odwage do walki!
    Walcze, a własciwie walczyłam prawie 15 miesięcy... no i myśle że sie udało

@ nie przyszedl w niedziele wiec po południu zrobiłam test i był bladzioch, w poniedziałek z rana powtórzyłam i były dwie ciemne krechy,
    wynik Beta z poniedziałku 373 a z dzis 1030

w przyszłym tyg do lekarza , co myślicie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    PatiM ja myślę że trzeba Ci pogratulować super przyrost betki gratulacje niewiem czy nie za szybko do lekarza. Jeszcze nic nie będzie widać.

Nati super ze u Ciebie / u Was wszystko dobrze
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Kasia a w którym tygodniu najlepiej ?

O mnie
    7tc to najwcześniej.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Dziewczyny moj cykl trwal teraz 23 dni . Szok. Jeszcze tak krotkiego nie mialam. Ide do gin po weekendzie musze sprawdzić co jest grane. Poza tym w moczu znowu mam bialko ide jutro do rodzinnego z wynikami.
    Twój 23,a mój 33 ;/ też nie wiem dlaczego tyle. Ech te cykle- kto je zrozumie

Dokładnie Mira dobrze, że już jest. Tylko jak to teraz liczyć... Od dziś czy od pierwszego plamienia.

PatiM gratulujemy

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

O mnie
    Patryszka a Ty się niczym nie przejmuj. Powtórz cytologie i staraj się myśleć pozytywnie. Będzie dobrze :*

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    No to piona.. Zaczynamy cykl razem, ja dostałam godzinę temu.
    i ja też zaczynam z Wami! mój cykl 30 dni. ostatni 28. u mnie to chyba zależy od tego, kiedy odstawię luteinę, bo tak po 4 dniach od odstawienia dostaję @.

Nati cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze! Oby tak dalej

Paatryszka, trzymam kciuki żeby było wszystko ok!

PatiM gratulacje !!!! używałaś jakiś wspomagaczy w postaci leków, czy po prostu zaskoczyło?

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    właśnie zdałam sobie sprawę, że nam pykło 1,5roku starań. No odliczając 2 mies. gdzie miałam przepisane tabletki anty i cykl po poronieniu to jakieś 15 miesięcy. I tutaj nachodzi mnie pytanie: "dlaczego w końcu ma się udać, skoro już tyle czasu się nie udaje?!"

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

O mnie
    ann89 po około roku nieudanych starań wprowadziłam mojemu witaminki: codziennie Androvit plus, Parenton, L-Karnityne plus, folik, oraz sporadycznie vitamine c i magnez.
    od poczatku grudnia brał te pierwsze najpierw po 2x , a po jakis 2 tyg kazdą raz dziennie po sniadaniu,
    nie było to z przepisu lekarza ale tak poradzili na innym forum ci którym sie udało

ja brałam regularnie najpierw folik ale za namowa tutejszych dziewczyn od około listopada inofem, oraz magnez
    nie mam zadnych problemów z tarczyca, cukrem cisnieniem itp, mam regularne @, wiec postanowiłam mojego M podreperowac,

mysle ze napewno specyfiki nie zaszkodziły, moze nawet pomogły

Cytat Zamieszczone przez PatiM Zobacz posta
    ann89 po około roku nieudanych starań wprowadziłam mojemu witaminki: codziennie Androvit plus, Parenton, L-Karnityne plus, folik, oraz sporadycznie vitamine c i magnez.
    od poczatku grudnia brał te pierwsze najpierw po 2x , a po jakis 2 tyg kazdą raz dziennie po sniadaniu,
    nie było to z przepisu lekarza ale tak poradzili na innym forum ci którym sie udało

ja brałam regularnie najpierw folik ale za namowa tutejszych dziewczyn od około listopada inofem, oraz magnez
    nie mam zadnych problemów z tarczyca, cukrem cisnieniem itp, mam regularne @, wiec postanowiłam mojego M podreperowac,

mysle ze napewno specyfiki nie zaszkodziły, moze nawet pomogły
    dzięki za odp. mój teraz bierze profertil od ok 2tyg. na badaniu wyszła lekko zaniżona ruchliwość, a praktycznie wszystkie składniki tego leku mają ją poprawić, także zobaczymy.
    Ja właśnie zastanawiam się nad inofemem, tylko, że nie mam PCOS, mam regularne @, owulacje i nie wiem czy jest sens. A jesli chodzi o moje hashi i niedoczynność, to endokrynolog powiedziała, że gdyby w moim przypadku to była przyczyna niepowodzeń to po 2-3 mies brania leku powinnam zajść, a tak się nie stało, więc przyczyna leży gdzie indziej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów