Strona 1031 z 1202
Pokaż wyniki od 10,301 do 10,310 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jejku, aż nie wiem co napisać. To strasznie. Co się stało?? Jak nie chcesz, to nie pisz, ale strasznie Ci współczuję i przytulam mocno. I jak będziesz potrzebowała z kimś po prostu pogadać, to pisz do nas.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cosima, po lekach na pewno będzie dobrze. Ale współczuję zaburzenia, bo pewnie bardzo przeszkodzi w staraniach... jednak dobry psycholog i psychiatra na pewno będą wiedzieli jak to zgrać.

Queenbee, ja też lubię te wszystkie arabskie książki typu Musiałam być posłuszna
    Teraz czytałam duński przepis na szczęście- baaaardzo polecam

Mira, i ja się dołączam do gratulacji, chociaż nie rozumiem doboru partnera :P ale w sumie plemnik jak plemnik

Ale dużo piszecie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Maggie właśnie. Burzujka dobrze pisze. Nawet nie pomyślałam. Ja tez mam zapas dupka. Przeciez mi nie jest potrzebny a jak będzie to lekarz bez problemu mi wpisze receptę. Dawaj adres to jutro priorytetem wyśle do Ciebie. Pisze serio!!! Czekam na adres
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cosima bardzo ci wspolczuje. Kochana trzymaj sie mocno. Wierz mocno w terapie bo ona naprawdę działa cuda tylko daj sie jej pochłonąć i popłyń z nią. Otwórz sie i nie czuj ograniczona niczym.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasiu, wysłałam Ci wiadomość na priv dziękuję

Burzujko Tobie też dziękuję, bo pierwsza wyszłaś z inicjatywą, ale Ty dupka potrzebujesz

Cosima też aż nie wiem, co napisać w takim jestem szoku. Strasznie mi przykro, że coś takiego Cię spotkało. Wierzę, że leki i dobra terapia pozwolą Ci z tego wyjść. Zawsze możesz do nas pisać, wygadać się. My chętnie wesprzemy. Przytulam Cię mocno :*
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 07-02-17 o 21:12

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Maggie ale jak Ci sie skonczy dupek od Kasi to odzywaj sie do mnie

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dzięki Burzujko, ale w przyszły czwartek już będę u swojego gina, a on wiem, że mi przepisze bez problemu kiedyś nawet dla szwagierki w potrzebie mi przepisał

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziękuję dziewczyny za ciepłe przyjęcie. W najbliższych dniach napiszę coś więcej. . .
    Kasiu sama odpowiedziałaś na swoje pytania, trafiłaś w sedno.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Z internetowego kalendarza 16go.
    Mi jeden kalendarz pokazuje 17 a jeden 16.10
    Cosima to straszne co musiałaś przejść... mogę się jedynie domyślać co czułaś ale teraz jak jesteś pod opieką lekarzy na pewno będzie lepiej.
    Ja jutro od rana będę szukać jakiegoś lekarza prywatnie żeby wystawił mi l4. Dzisiaj w pracy źle się czułam, zmęczenie daje mi się we znaki i nie chce już czekać do normalnej wizyty.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mam mikro brązowe plamienie. Lekarz mnie wczoraj ostrzegał, że może wystąpić bo podczas badania wziernikiem widział na szyjce kropelkę krwi, ale i tak jestem sztywna ze strachu. Mam nadzieje, że to tylko to, że heparyna to rozpuściła po prostu. Mogę zrobić coś więcej poza braniem Dupka i leżeniem? Chyba nie bardzo prawda?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów