Strona 103 z 1202
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    a ze mnie dziewczyny to jednak osioł jest. to moja trzecia ciąza i znowu zorientowałam się w około 6t3dniu ciązy ze coś jest na rzeczy. a wczoraj to robiłam test nie dlatego że coś podejrzewałam tylko dlatego ze ten test tak siedział i pomyslalam a co tam. wszystkie objawawy jakie miałam były typowo okresowe, wczesniejsze testy nic nie pokazywały (ten ostatni to chyba moja wina bo zrobilam poczekałam 30 sek i wyrzuciłam do kosza) jednym zdad\niem brawo ja
    ja do tej pory biegałam regularnie i chodziłam na fitnes, z tym ze akurat ostatnie dwa tygodnie fitness musiałam sobie darowac, ale biegałam tydzien temu, a w niedziele bylam na basenie
    [*]Gabrysia 16tc

2. dzieckozakupy.pl
    Podobno przy staraniach powinno się co 2-3 dni. częste kochanie (codziennie) powoduje, że plemniki są słabe, bo nie mają czasu się "zregenerować", ile w tym prawdy to nie wiem. Ekspertem też nie jestem i pewnie każdy organizm działa inaczej
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    ann ja dokładnie to samo słyszałam :-) wcześniej gdy pojawiał się śluz płodny to próbowaliśmy codziennie a od tego cyklu co 2 dni tylko obawiam się,że w tym cyklu nie miałam owulacji a śluz płodny był tylko przez 3 dni .

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    dziewczyny testujące owu: czy jak robicie testy to się nie przytulacie? bo ja zgłupiałam jak mi dzisiaj lekarka powiedziała, że jak się robi testy to się nie współżyje (no chyba, że jest już pozytywny).... pierwsze słyszę, w ulotkach ani słowa o tym nie wyczytałam

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    I ze niby co? Test mi dziecko zrobi? Ja robie testy i się przytulam bo inaczej w ciążę nie zajde może źle robie, nie wiem ale żaden test mi jeszcze owu nie pokazal

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Karolcia nie mów o sobie w ten sposób Każda ciąża jest inna, różne objawy lub ich brak.

Ja musiałam przełożyć wizytę u gin na piątek bo ciągle krwawię. Teoretycznie powinno się dziś konczyc, bo @ trwa u mnie 6 dni. Masakra :/
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Patryszka - czarna magia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Dajcie spokój Dziewuszki, codziennie, czy co drugi, bez przesady, będzie co ma być, nie ma sensu się spinać.
    Jak jakiś zakręcony plemnik ma dolecieć to doleci. Zresztą, my robimy to często, bo po prostu mamy ochotę, a jak będzie "mała Buka", no to ekstra i będziemy się cieszyć!

Ja osobiscie nie chce myśleć o tym przy każdym zbliżeniu, bo po prostu chce się cieszyć chwilą spędzaną z K., w końcu to nasz intymny, wspólny czas.

A źle się czuje dziś i tak.

My to sie kochamy raz w tyg mniej wiecej - czaaasem dwa ale ogolnie rzadko (i tak czesciej teraz od kilku miesiecy niz po porodzie wtedy nie mialam wcale ochoty i ogromna blokade - wtedy raz na miesiac jak bylo to bylo dobrze)

Ja mam od rana jak i wczoraj ból głowy i tak ok 37 stopni - tez sobie wmawiam ze to oznaki ciąży ...

A co do testów owu to po to je robie by wiedziec kiedy jest czas na przytulanie - wiec wtedy działamy - chyba o to chodzi by w te dni próbowac a nie sie wstrzymywac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów