Strona 1021 z 1202
Pokaż wyniki od 10,201 do 10,210 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ale jeszcze się nie cieszę, bo niestety może znowu stać się wszystko. Pierwszy Clexane wbity, poszło gładko, myślałam, że będzie gorzej.
    To jest moja domowa apteczka, w większości zapas na... 2 tygodnie: http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/9...bskfYWIouNTuqT

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mira i bardzo dobrze zrobiłaś ! Gratulacje super decyzji trzymam kciuki żebys w październiku urodziła zdrowego dzidziusia

Jak okres mi nie pokrzyzuje planow to jak pojadę na histero około 20 marca to wtedy będę miała wyniki, wizytę i diagnozę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mira wielkie gratulacje i trzymam mocno kciuki!
    Jutro wraca z urlopu moja kierowniczka pogadam z nia zeby zmienila mi grafik na lzejsze zmiany z kims kto zawsze moze pomoc i zeby mogla przejąć raczej prace biurowa niz fizyczna. Jak sie nie uda to w srode poszukam lekarza i pojde na zwolnienie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ale jeszcze się nie cieszę, bo niestety może znowu stać się wszystko. Pierwszy Clexane wbity, poszło gładko, myślałam, że będzie gorzej.
    To jest moja domowa apteczka, w większości zapas na... 2 tygodnie: http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/9...bskfYWIouNTuqT
    Oj tam w październiku będzie piękniejsze zdjęcie
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    U mnie wyglada to podobnie
    Wiesz jak sie juz maly zonk zagniezdzil to powinno juz byc ok. Twoj organizm byl jeszcze nastawiony na ciaze i latwiej mu sie przystosowac tym razem wiesz juz co Ci dolega i mozesz temu zapobiec. Zastrzyki sa ultra nieprzyjemne, jeszcze pozniej jak brzucho rosnie to ciezej zlapac skore zeby wbic ale warto sie poswiecic..
    Ale szalenstwo

Mirunia Kochana gratulacje! Jestem w wielkim szoku ale bardzo sie cieszę razem z tobą. Zycze ci wszystkiego dobrego. Mam nadzieje ze niedługo dołączę.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    U mnie wyglada to podobnie
    Wiesz jak sie juz maly zonk zagniezdzil to powinno juz byc ok. Twoj organizm byl jeszcze nastawiony na ciaze i latwiej mu sie przystosowac tym razem wiesz juz co Ci dolega i mozesz temu zapobiec. Zastrzyki sa ultra nieprzyjemne, jeszcze pozniej jak brzucho rosnie to ciezej zlapac skore zeby wbic ale warto sie poswiecic..
    Ale szalenstwo
    Ja się bałam najbardziej, że przez to, że to tak szybko to ze mną coś będzie nie tak, ale okazało się, że ze mną jest wszystko idealnie, więc teraz już tylko to, żeby tym razem się udało się liczy.
    Trochę szczypało w trakcie i po, wkłucie jak wkłucie. Kwas foliowy chyba też bierzemy ten sam 15 mg, ja mam dawkę jak dwa konia dwie tabletki dziennie (jak sobie pomnożyłam, to jest 75 razy większa dawka niż w Foliku zwykłym). Ciekawa jestem co mi wyjdzie z tych dzisiejszych badań (homocysteina i poziom kwasu foliowego), czy rzeczywiście mój APS mi to zaburza.
    TSH mi spadło znowu z 2,6 do 2,1 i to jest dziwne, żeby bez leków żadnych w ciągu miesiąca poszło w dół, więc czeka mnie usg i kontrola. Reszta tarczycowych wyników w normie.
    Wydałam na Kropka od piątku 750 zł... w tym kraju chorowanie nie jest dla biednych

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja nie chce liczyc ile na moja ciaze juz wydalam... na samym poczatku 1000zl poszedl a jak ide do apteki to jednorazowo wydaje prawie 300zl. Do tego wizyty 300zl kazda... ostatnio test pappa jeszcze za kolejne 300... zbankrutujemy ale przynajmniej dziecko bedzie
    A kwas foliowy ten sam bierzemy jakie badania na przyswajanie tego kwasu jeszcze bedziesz robic? Sprawdzasz czy masz mutacje MTHFR?

O mnie
    Nie ma co liczyć pieniędzy. Ja gdybym tez zliczyć pieniądze które wydałam jak na razie na starania to pewnie jakieś porządku e auto bym kupiła. Zresztą nie jedna z nas wydała kupę kasy na leczenie.
    Miałam mieć dziś wolne ale jadę do pracy zarabiać pieniążki na kolejne wydatki

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Nie ma co liczyć pieniędzy. Ja gdybym tez zliczyć pieniądze które wydałam jak na razie na starania to pewnie jakieś porządku e auto bym kupiła. Zresztą nie jedna z nas wydała kupę kasy na leczenie.
    Miałam mieć dziś wolne ale jadę do pracy zarabiać pieniążki na kolejne wydatki
    Pewnie jak badania wyjdą źle to mnie nie ominie diagnostyka trombofilii. To się okaże na następnej wizycie. Teraz kiedy ten kwas jest najpotrzebniejszy, to maleństwo go ma, także mam nadzieje, ze ewentualna mutacja nie narobi mu krzywd. U mojego wizyta 200 zł, w aptece zostawiłam tyle samo, reszta badania. Ale po tym co mnie spotkało, już żaden funduszowy patałach nie dotknie mojej ciąży. Miłego dnia Dziewuszki i jak zwykle dziękuje Wam za wsparcie. Jesteście najlepsze.

Ps. Wyrzucasz strzykawki z Clexanu normalnie do śmieci?
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 07-02-17 o 06:30

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów