Strona 1019 z 1202
Pokaż wyniki od 10,181 do 10,190 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    O kurcze, to podziwiam bo ja bym na głowę dostała czekając i później zastanawiając się co oznaczają dwie kreski.. Czy to już to czy jeszcze pregnyl.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oj mam jakieś takie wewnętrzne przekonanie ze ten lekarz nam pomoże. W końcu pierwszy raz od bardzo długiego czasu mam ogromną nadzieję. Boje się bo jeszcze bardzo długa droga przed nami. I trudna. Ale mam nadzieje.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Maggie marsz do lekarza!
    Fakt plamienia to jeszcze nie tragedia ale nie mozna tego tak zostawic. Powinnas dupka dostac, zeby podtrzymal Ci ciaze w razie czego.

Agag podtrzymuje to co reszta dziewczyn pisze, na L4 marsz. Masz ku temu podstawy.

Kasia, to skoro za wiele dzis nie zrobiliscie to skad taka kwota?? Za samo dzien dobry Panie doktorze? Czy masz juz w tej cenie jakies badania?
    Ciesze sie ze pojawila sie u Was nadzieja to na prawde bardzo cieszy ))

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kasia to świetnie że masz nadzieję, bo ona daje siłę by walczyć. Owszem długa droga przed Wami, ale zawsze myśl co czeka Was na jej końcu Teraz już nie ma odwrotu- musi być wszystko po Waszej myśli

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Kasiu bardzo sie ciesze ze wizyta tak pozytywnie ci przebiegla. W twoich wpisach słychać takie nowe nadzieje, nawet bym powiedziała że wiosnę. Kasa kurcze ogromna ale czego się nie robi by osiągnąć nasz wymarzony cel.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dzięki Dziewczyny. Zwolnienia nie potrzebuję, bo jestem na wychowawczym, więc i tak siedzę w domu. Inna sprawa, że siedząc z moim dzikusem w domu to bardziej jestem wymeczona niż pracując w poprzedniej ciąży. No i to dzwiganie córki:/ niby staram się robić to jak najmniej, ale czasami się po prostu nie da inaczej. Jedynie po tego dupka przydałoby się pojechać. Wizytę mam umowiona dopiero na przyszły czwartek, ale myślę, że jutro pojadę się wcisnąć do swojego gina albo tu w mieście spróbuje dostać się do jakiegoś prywatnie, bo w sumie po same tabletki to nie muszę iść do swojego. Zobaczę jeszcze

Kasia bardzo się cieszę, że lekarz rozbudzil Twoją nadzieję może i długa droga przed Wami , ale najważniejsze że jest nadzieja, że na końcu tej drogi będzie czekał na Was Wasz wymarzony cud

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Maggie to uważaj i staraj się wytłumaczyć córce ze nie możesz jej nosić. 2 lata to dużo i nie dużo. Moja bratowa tłumaczyła swojemu dziecku ze nie może a też był gdzies w tym wieku.

Burzujka mamy prawie komplet badań krwi i męża nasienie. Wizyta kosztowała 300zl, męża nasienie 830 a reszta to nasza krew. Większość moja. Pobrała mi chyba z 12 probowek krwi! Mężowi tylko jedną. Zostały nam tylko kariotypy i ta histero. I potem mam nadzieje ze diagnoza.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, czas na spowiedź.
    Jestem znowu w ciąży. Właśnie wracam od lekarza...
    Ale po kolei. Spotykałam się z wiadomo kim, spaliśmy ze sobą wiele razy i się stało, o tamtym mu nie powiedziałam i nie powiem. Stało się to z pełną premedytacją z mojej strony, choć nie monitorowałam tego cyklu na żaden sposób. Możecie twierdzić, że mi odbiło i tak pewnie jest.
    W piątek beta 27, wczoraj 106.
    Jechałam dziś na wizytę do docenta jak na skazanie, a tu wspaniałe nowiny, bo wszystko jest w porządku. W macicy widać malusią kropeczkę. Ginekologicznie wszystko jest jak w najlepszym porządku, macica, szyjka, wszystko zagojone, skoro zarodek się zagnieździł, to organizm był gotowy. Docent stwierdził że jestem nie do zdarcia.
    Dostałam tonę leków (Acard, Clexane, 3x2 Duphaston, 2x15 mg kwasu foliowego, wit. D3, Magnez, Femibion - zrobili mi też badania na przyswajanie kwasu, za tydzień usg tarczycy bo TSH mi skacze, w poniedziałek kolejna beta, za 2 tygodnie wizyta). Od razu na L4, prowadzić wypoczynkowy tryb życia i jak Bóg da to w połowie października rodzę, bo nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby udało mi się tą ciąże donosić. Także wiecie, kciuki itd i wybaczcie, że nic nie pisałam, ale po prostu było mi głupio się przyznać co narobiłam.
    A teraz już musiałam Wam napisać.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Maggie też mam ten problem. Mojej Małej staram się nie nosić wcale ale czasem muszę ją podnieść aby np wlozyc do fotelika lub do łóżeczka. Pocieszam się tym że nie my pierwsze i nie ostatnie nosimy swoje dzieci będąc w ciąży

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Mira podziwiam i gratuluję

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów