Strona 1013 z 1202
Pokaż wyniki od 10,121 do 10,130 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Po plamieniu nie ma śladu ale zostawili mnie na weekend i nie ukrywam że się nudzę... Jeszcze okazało się że dyżur weekendowy znowu ma ten pajac co mi powiedział poprzednio żebym się nie cieszyła bo beta może rosnąć przez torbiel i to wcale nie musi być ciąża no ale staram się go nie słuchać i dziewczyny na sali ostrzeglam że to idiota

2. dzieckozakupy.pl
    Hehe Patryszka grunt to dobre nastawienie

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Paatryszka to super , że nie ma już plamienia Masz pecha na tego super lekarza. Ja to z tych pyskatych, więc zapewne bym mu to w odpowiedni sposób wypomniala

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny pomóżcie mi. Bardziej pytanie do tych których partnerzy mieli badanie nasienia. Mamy w pon tą wizytę. Niestety tak się złożyło ze z mężem kochaliśmy sie we wtorek. W środę dostałam okresu. Miałam to inaczej załatwić (bo przecież okres to nie problem) ale trochę nie tak było między nami wiec do niczego nie doszło. Do tego mój mąż dziś wypił piwo. Według opisów przygotowania przed badaniem nasienia jest ze alkoholu nie można pić 5 dni przed a kochać trzeba się między 3-5 dniem (min i max). Teraz pytanie. Na ile badanie może wyjść za słabe i jak mam wtedy interpretować wyniki? Wiadomo lekarz będzie je sprawdzał ale niewiem co mam myśleć. Jak będą dobre to zero problemu. Ale jak będą złe to co? Dlatego że stare plemniki czy po prostu są słabe? Pomocy!
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mówisz Arwen, że mierzenie temperaturki to aż takie wyzwanie? Może porywam się z motyką na księżyc. Zobaczmy jak mi pójdzie i jak długo wytrzymam
    Dzięki, musiałam pomylić progesteron z jakimś innym badaniem.

Kamilaa pamiętaj, że tu na forum takie niepozorne zbliżenia dają plony :P
    Mój mąż miał kiedyś propozycje wyjazdu za granice do pracy ale na minimum rok, zarobki 4 razy takie jak tu teraz, ale nie zgodziłam się..
    U was to tylko 3 miesiące więc dacie radę a jacy stęsknieni będziecie po tym czasie

Paatryszka, dobrze że już wszystko się unormowało. Nie przejmuj się tym lekarzem, ignoruj go- może sam zrozumie że jest dupkiem

Kasiu niestety nie pomogę, wiem tylko że moja kuzynka była z mężem na takich badaniach i też musiał wstrzymać się od alkoholu, i musieli wstrzymać się z seksem od 3 do 5 dni przed badaniem.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Kasia, mnie sie wydaje, ze w takiej sytuacji powinnas byc szczera z lekarzem i tyle. Swoja droga, moze byc niezle wkurzony i moze w ogole zalecic badanie w innym terminie.… ale bez sensu ukrywac prawde, bo chcecie poznac realne wyniki. A zalecenia wszedzie sa takie same niestety -abstynencja w okreslonychdniach i tyle.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jak każe nam powtórzyć to zrobimy to w wawie. Bez sensu to wszystko...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasia interpretowanie wyniku lepiej zostawić lekarzowi, my najpierw sami próbowaliśmy i wyszło niby wszystko w normie a potem lekarz nas sprowadził na ziemie że w normie nie znaczy że dobrze bo generalnie normy są bardzo zniżone bo faceci w dzisiejszych czasach maja słabej jakości nasienie. Tak naprawdę żeby mieć pewność że coś jest nie tak po 3 miesiącach trzeba badanie powtórzyć bo po takim czasie następuje całkowita "wymiana" i wiadomo czy coś jest nie tak czy zaburzenia były jednorazowe, u nas tak było że pierwszy wynik wyszukiwania słabszy, mąż dostał androvit i po 4 miesiącach było dwa razy lepiej z ruchliwoscia

Kasia my też po badaniu nasienia, co do alkoholu lekarz powiedział żeby nie przesadzać z ilością - kieliszek wina czy jedno piwo nie mają aż takiego wpływu, a co do czasu bez wytrysku trzeba dokładnie powiedzieć, bo wtedy inna interpretacja a normy sa dla 3-5 dni

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Patryszko dobrze ze plamienia ustaly. Dziewczyny powiedzcie ile kosztują badania nasienia?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów