Strona 1006 z 1202
Pokaż wyniki od 10,051 do 10,060 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Wyniki tokso dopiero poniedziałek/ wtorek. Reszta popołudniu ale nie wiem o której dokładnie.
    Za tokso płaciłam 76zł, beta 36, Myślałam, że jest tańsza.
    Na tej stronie, o której Wam jakiś czas temu mówiłam, panel tarczycowy jest za 109zł ( https://badamysie.pl/produkt/pakiet-...rozszerzony-2/ ) pytanie tylko czy jedno z ich laboratorium jest w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    GOP się kłania, badania robione w Śląskich Laboratoriach Analitycznych jak zwykle.
    Bhcg u nich 22 zł kosztuje, więc też bardzo znośnie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Szafirek trzymam kciuki za betę, o której wynik?
    Ja znalazłam u siebie fajne laboratorium za betę płaciłam 25 zł a za kolejny raz już mialam 5% zniżki, wyniki w ciągu 2-3 godzin na stronie internetowej. To jest sieć laboratoriów zobaczcie może w Waszych mastach też jest http://diag.pl/pacjent/
    U nas pogoda taka sobie, ale Zuza już lepiej się czuje więc zaliczyłyśmy szybki krótki spacer. Teraz popijamy kakao i odpoczywamy ja to bym się chętnie przespała ale moje dziecko nie ma takich planów
    Patryszka trzymaj się, na pewno wszystko jest dobrze!

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Szafirek dzięki za link. Okazuje się, że mam jeszcze jeden punkt pobrań bliżej mnie gdzie właśnie ta cena 109 złotych obowiązuje. Szkoda, że nie wiedziałam o tym kilka dni wcześniej.... Ale może jak w końcu będę z brzuszkiem to się przyda

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U mnie tez jest ten diag, ale autobusem pół godziny i zawsze są mega kolejki bo to centrum... a tutaj chodzę pieszo tak 10 minut i zawsze jest puściutko Ew. 1 osoba przede mną także miejsca nie zmienię. Raz tam właśnie byłam w tej diagnostyce w ciąży, a tam pół starszych osob, pare młodych rodziców z maluszkami, i każdy na siebie patrzył spod byka bo cały korytarz narodu

Hejka dziewczynki przylanczam sie do was tez chce zostac mama po raz drugi w 2017r lub chociaz zobaczyc dwie kreski na tescie co nie jest proste bo juz 10 msc sie staramy i nic mam synka 21 msc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag, to kogo zabierasz do wrześniowek? Październikowek? Jak to teraz już wypada?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Agag, to kogo zabierasz do wrześniowek? Październikowek? Jak to teraz już wypada?
    Aśka, chyba październik już. Jak to kogo? Wszystkich :P
    Witam nową forumowiczkę

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Październik chciałabym Was wszystkie! Ale póki co jest maggie i ja
    U nas to laboratorium jest w szpiatlu w centrum miasta ale chyba niedużo ludzi o nim wie bo tłumów raczej nie było

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Asia nie wiem jak Ty, ale my idziemy razem z Agag :P

Ja chodzę do Synevo, bo mają otwarte w soboty. A w tygodniu kiedy pracuję, nie mogę wziąć wolnego i jechać.

Witam nową koleżankę

Obiadek się robi, pranie się pierze, kominek rozpalony, czas zniknąć pod kocykiem

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów