Strona 1004 z 1202
Pokaż wyniki od 10,031 do 10,040 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Nie stosowałam, ale z tego co dziewczyny pisały niczym się nie różni i raz dziennie można stosować zamiast kwasu foliowego po prostu. Zacząć można chyba tez w dowolnym momencie cyklu. A dwa razy dziennie już chyba jako leczenie za zgodą lekarza?
    Zgadza się. To tylko różne nazwy handlowe tego samego preparatu. Można zacząć kiedyś się chce, jedna saszetka dziennie, bo dwie stosuje się przy leczeniu PCOS. W smaku bardzo takie sobie, drogie jak 150, ale to dobry preparat.

2. dzieckozakupy.pl
    Potwierdzam inofolic możesz brać od dowolnego momentu cyklu. Wiesz teraz mialam 20mm w 10dc ale w ubieglym dopiero w 20dc więc to nic nie jest jeszcze powiedziane. Gin mi powiedziała ze clo tak pełną parą zaczyna działać od 2 cyklu stosowania. No ja na pęknięcie dostałam pregnyl. Progesteron nie jest odpowiedzialny za dojrzewanie i pekanie tylko estrogeny i LH. Progesteron to zagniezdzenie i utrzymanie ciąży.

Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Hej bylam dzis u gina na usg. Okazalo sie ze mam torbiel na jajniku. Wiec jak nie urok to sraczka.
    Ja miałam przerosniety pecherzyk do 4cm to chyba właśnie taka torbiel i gin mi kazała brac luteine dwa razy dziennie do pojawienia sie okresu. W nowym cyklu już nie bylo po nim śladu

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Eeeh a ja wylądowałam w szpitalu :/ wczoraj dostałam jakiegoś plamienia i przyjęli mnie z marszu na oddział. Zrobili usg i w macicy jest niby wszystko ok, zarodek na swoim miejscu, serduszko pracuje, nie widać żadnego krwawienia,wiec nie wiadomo skąd to. Lekarz coś mówił przy podaniu ginekologicznym o polipie i w kółko "no nie wiem, nie wiem". Dziwne jest dla mnie to że nic nie bolało i nie boli, gdyby nie krew na papierze toaletowym to nawet bym nie wiedziala

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    paatryszka trzymaj się! Będzie wszystko dobrze. Serduszko pracuje a to najważniejsze.

Dziewczyny nie miałam wam mówić, żebyście mnie za wariatkę nie wzięły ale muszę komuś się wyżalić... Przeczytałam cały internet wzdłuż i wszerz od owulacji. I znalazłam informację, że testy owulacyjne wykrywają ciąże wcześniej niż testy ciążowe.. Uznałam, że to niemożliwe, ale jednak wiele informacji wskazywało, że czasem się tak zdarza. Wczoraj 27dc więc uznałam, że obiecałam sobie że ciążowego nie zrobię a o owulacyjnym przecież nic nie mówiłam. No i zrobiłam. Dwie grube kreski. Wpadłam w euforie! Wzięłam więc szybko ciążowy ale tam tylko jedna kreska. Słyszałyście o czymś takim, że owulacyjny wykrywa wcześniej niż ciążowy? Miałyście nie wziąć mnie za wariatkę, ale jak czytam co napisałam to uznaje, że chyba jednak nią jestem :P

Aby nie odjechać z niepewności pojadę dziś zrobić betę.
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 03-02-17 o 06:59

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    paatryszka trzymaj się! Będzie wszystko dobrze. Serduszko pracuje a to najważniejsze.

Dziewczyny nie miałam wam mówić, żebyście mnie za wariatkę nie wzięły ale muszę komuś się wyżalić... Przeczytałam cały internet wzdłuż i wszerz od owulacji. I znalazłam informację, że testy owulacyjne wykrywają ciąże wcześniej niż testy ciążowe.. Uznałam, że to niemożliwe, ale jednak wiele informacji wskazywało, że czasem się tak zdarza. Wczoraj 27dc więc uznałam, że obiecałam sobie że ciążowego nie zrobię a o owulacyjnym przecież nic nie mówiłam. No i zrobiłam. Dwie grube kreski. Wpadłam w euforie! Wzięłam więc szybko ciążowy ale tam tylko jedna kreska. Słyszałyście o czymś takim, że owulacyjny wykrywa wcześniej niż ciążowy? Miałyście nie wziąć mnie za wariatkę, ale jak czytam co napisałam to uznaje, że chyba jednak nią jestem :P

Aby nie odjechać z niepewności pojadę dziś zrobić betę.
    Szafirku, moim zdaniem to urban legend i ja w to nie wierze. LH i Bhcg są podobne, ale to jednak nie jest to samo. Jedź na badanie i będzie wszystko jasne.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hipp nie wiedziałam! Endometrium wiem, ze mam 7,11 a wyczytałam wczoraj, ze aby sie zagnieździło musi byc minimum 7 wiec chociaż po tym względem jakoś mam nadzieje. A im dalej cyklu tym chyba rośnie? Zobaczymy. Jak nic nie wyjdzie i nic nie dostanę to kupuje ten inofolic.

Patryszka! To się zdarza, najważniejsze ze jesteś pod dobra opieka. Ufaj lekarzom jak mówią, ze jest Ok No i to było krwawienie czy plamienie?

Szafirek jakiś czas temu poruszalysmy ta kwestie i uznałyśmy ją za bujdę. Zrób betę. 10 dni po zapłodnieniu już wyjdzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No wlasnie ta torbiel to chyba niepekniety pecherzyk z ostatniego cyklu. Ale nic mi nie dal. Mam tylko za 3 tygidnie sprawdzic czy jeszcze jest ta torbiel. Byl jeszcze pecherzyk 20 mm (wczoraj byl 20 dzien cyklu). Ale lekarz twierdzil ze w tym cklu moge juz byc po owulacji.

Szafirku ja bym jeszcze poczekala z robieniem bety. Testy owulacujne nie sa wiarygodne jesli chodzi o potwirdzenie ciazy. Jak wyjda na nich 2 kreski to mozesz albo byc w ciazy albo nie byc. Tyle wiesz bez testu

Szafirek. Dla mnie to pomylka... Moze i test owulacyjny wychodzi pozytywny w ciazy, ale na pewno nie wykrywa ciazy na takim wczesnym etapie jak test ciazowy. Swoja droga wiecznie pozytywny test owu jest u dziewczyn z pco i pewnie w innych sytuacjach. Wez to na spokojnie i zrob normalny trest po terminie @

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów