Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Niedopasowanie temperamentów

Niedopasowanie temperamentów

Jak to u was wygląda, czy niedopasowanie temperamentów i pewne nieporozumienia łóżkowe, mogą być przyczyną rozpadu związku czy małżeństwa? Pytam, bo zupełnie nie potrafimy rozmawiać na ten temat z moim partnerem.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez zuzad Zobacz posta
    Jak to u was wygląda, czy niedopasowanie temperamentów i pewne nieporozumienia łóżkowe, mogą być przyczyną rozpadu związku czy małżeństwa? Pytam, bo zupełnie nie potrafimy rozmawiać na ten temat z moim partnerem.
    No niestety jest to jeden z głównych czynników rozpadu.. Rutyna pojawia się często w długoletnich związkach. U nas równiez się pojawila. Konkretnie po 6 latach związku... MI się nie chciało, mąż się denerwował i coraz częściej się kłóciliśmy . Postanowiliśmy,że coś trzeba z tym zrobić. Wybraliśmy się do seksuologa i ten namówił nas do eksperymentowania oraz do otwartego mówienia o swoich potrzebach.

W sieci są testy, dzięki którym możesz sprawdzić jaki jest Twój temperament. np ten tutaj: https://www.napralce.pl/

Zrób sobie
    Ostatnio edytowane przez nansy ; 21-03-16 o 10:05
    Im happy

Senior Member
    TikiTaki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-08 zobacz kalendarz
    tylko co to sa dokladnie, nieporozumienia łóżkowe? Sama nie wiem czy z tymi temperamenami to lepiej jak sa odmienne czy podobne, my z partnerem mamy podobne i koty drzemy ostatnio okrutne, no ale w sumie u nas od poczatku bylo takie "wloskie malzenstwo" raczej

W tego typu sprawach warto rozmawiać albo nawet skonsultować problem z seksuologiem. Zadzwoń i umówcie się na spotkanie. Profesjonalne podejście, zrozumienie problemów często są furtka do sukcesu i naprawy relacji między partnerami.

Wydaje mi się, że większym problemem jest to, że nie umiecie na ten temat porozmawiać niż to, że się nie dopasowujecie temperamentem. Rozmową można dojść do porozumienia
    Ostatnio edytowane przez mysia0054 ; 27-03-17 o 10:33
    "Nie łudźcie się, że uczynicie dziewczynę piękną, jeśli nie uczynicie jej wpierw szczęśliwą" - Xencial

Member
    KamilaN83

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mysia0054 Zobacz posta
    Wydaje mi się, że większym problemem jest to, że nie umiecie na ten temat porozmawiać niż to, że się nie dopasowujecie temperamentem. Rozmową można dojść do porozumienia
    Racja jeśli jest zauważacie problem i próbujecie go wspólnie rozwiązać idąc na ustępstwa i otwarcie rozmawiając o tym czego potrzebujecie to wszystko można naprawić. Ale brak rozmów w tym temacie jedynie pogorszy obecny stań rzeczy.
    BeautyExpert - medycyna estetyczna w pigułce

Junior Member
    ojczysko

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    16.012.2015
    Przede wszystkim rozmowa. Temperament temperamentem ale jeżeli jest rozmowa i zrozumienie to zawsze uda się dojść do wspólnych zainteresowań i jednak się dopasować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Mona88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-25 zobacz kalendarz
    To prawda, że najważniejsza w związku jest rozmowa. Jednak temperamentu nie ugasi się rozmową i nie zawsze zdaje to egzamin, tak samo jak nie można tak po prostu się wyłączyć i pozwolić partnerowi na zabawy erotyczne kiedy nam to nie pasuje, ale zgadzamy się aby go nie stracić. Długo u nas było tak, że wstydziłam się robić czy próbować pewnych rzeczy uważałam, że nie jestem na tyle atrakcyjna aby bawić się w przebieranki. Teraz to się zmienia, partner upewnił mnie w tym, że podobam mu się tak samo po ciąży jak wcześniej otworzyłam się na nowe doznania i erotyczne gadżety. I chociaż czasami nie mam sił na wieczorne igraszki to podczas wspólnych weekendów staram się to nadrabiać, dlatego przed wyjazdem na wakacje mam zamiar zamówić jakąś seksowną bieliznę bądź strój na stronie https://sexownysklep.pl/ . Mamy cały domek tylko dla siebie , córa będzie spała na górze a my będziemy mogli zająć się sobą.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów