Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Czy szkoła rodzenia jest potrzebna

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    uważam, że tak. nie stresowałam się porodem, czułam się do niego przygotowana. i przede wszystkim poznałam wspaniałą położną, która nieraz wsparła radą w czasie początków karmienia

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    sylvija

O mnie
    http://kopalniamamy.pl/
    Ja bardzo polecam szkołę rodzenia. Nawet nie pod kątem nauki pielęgnacji nad dzieckiem... bo sztywna lalka to nie to samo co ruchliwy maluszek, ale głównie ogromu wiedzy dotyczącej samego porodu, wyboru odpowiedniego szpitala w Twoim mieście. No i oczywiście tatusiowie też muszą wysłuchać tej całej teorii i coś im w głowach zostaje

Każda dodatkowa informacja o maluszkach się przyda, więc czemu nie. Jednak mam wrażenie, że większość z tego co się słyszy i ćwiczy w szkole rodzenia wyparowuje z głowy w konfrontacji z rzeczywistością ;P
    Sprawdź gdzie zamawiać darmowe próbki dla mam i dzieci - http://darmobranie.blox.pl/html

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Justyna Pe. Zobacz posta
    Każda dodatkowa informacja o maluszkach się przyda, więc czemu nie. Jednak mam wrażenie, że większość z tego co się słyszy i ćwiczy w szkole rodzenia wyparowuje z głowy w konfrontacji z rzeczywistością ;P
    niekoniecznie, szczegolnie moj mąż wykorzystywal te wiedze i naprawde jemu szkola duzo dala. trzeba pamietac, ze to nie tylko sa zajecia nt. porodu, ale rowniez opieki nad niemowleciem, psychologia, problemy zdrowotne, kulinarne, higiena itp itd. A i podczas porodu-ja moze zbyt o tym nie myslalam, skupialam sie na sobie, ale moj facet nie czul bolu-wiec pamietal i przypominal mi, co i jak.

Szkoły rodzenia to bardzo duże ułatwienie i pomoc dla kobiet w ciąży. Szkoda tylko , ze jeszcze nie każda z nas ma taki łatwy dostęp do szkoły. Dlatego też ja się bardzo ucieszyłam, gdy dowiedziałam się o tej darmowej szkole rodzenia. Dzięki takim miejscom każda z nas może się odpowiednio przygotować do porodu.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 07-12-16 o 12:34

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Dlaczego nie każda ma łatwy dostęp? Wydaj mi się, ze jest teraz tyle mozliwosci - stacjonarnie, przez internet, ze każda moze skorzystać.

Junior Member
    merynis

O mnie
    interesuję się tematem porodów
    Szkoła rodzenia nie jest potrzebna, gdyż poród to nie jest coś czego należy się uczyć.
    Zresztą wszystkie potrzebne informacje można znaleźć obecnie w internecie. W dawnych czasach było gorzej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    kasia8603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-08 zobacz kalendarz
    Ja jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem i nie wyobrażam sobie nie skorzystać ze szkoły rodzenia... Nie mam zielonego pojęcia o dzieciach ani o ich rodzeniu. Nie umiem kąpać, przewijać, nie wiem jak oddychać podczas porodu. Pech chciał, że do końca ciąży muszę leżeć i nie mam jak chodzić do stacjonarnej szkoły Na szczęście ostatnio wyczytałam, że Prenalen otworzył internetową szkołę rodzenia Zajęcia w formie e-learningu i za darmo, więc na pewno się zarejestruję. Co sądzicie o takiej formie szkoły rodzenia?

Jeśli rzeczywiście zdarzy się trudna sytuacja tak jak u Ciebie to szkoda byłoby nie skorzystać z takiej okazji.
    aktywna staraczka

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez merynis Zobacz posta
    Szkoła rodzenia nie jest potrzebna, gdyż poród to nie jest coś czego należy się uczyć.
    Zresztą wszystkie potrzebne informacje można znaleźć obecnie w internecie. W dawnych czasach było gorzej.
    po pierwsze - w internecie piszą czasem bzdury, poza tym to tylko teoria. po drugie: porodu nie trzeba się uczyć, ale już oddychania, które zmniejsza ból, opieki nad noworodkiem - tak. ja rodząc pierwsze dziecko byłam "zielona" i szkoła bardzo dużo mi dała.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów