Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Stwórzmy dekalog przywilejów dla kobiet w ciąży!

Junior Member
    tokarskim82

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2014-11-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Sara Bxyz Zobacz posta
    Dla mnie to trochę śmieszne takie żądania. Postoi się w kolejce to się nie umrze. Jak dziecko krzyczy na zakupach, to się organizuje tak, żeby go na nie nie zabierać. Strasznie mnie wkurza taka rozszczeniowość. I to, że jestem przez pryzmat takich osób postrzegana, chociaż sama umiem się ogarnąć lub zatrudnić męża jeśli wiem, że sama nie dam rady gdzieś wystawać lub dźwigać.
    to prawda, ale czasem są momenty, gdy nie możesz poprosić kogoś o pomoc, a jest np. upał, a opuchlizna i kręgosłup dają się we znaki.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Mama_z_powolania
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Sara Bxyz Zobacz posta
    Dla mnie to trochę śmieszne takie żądania. Postoi się w kolejce to się nie umrze. Jak dziecko krzyczy na zakupach, to się organizuje tak, żeby go na nie nie zabierać. Strasznie mnie wkurza taka rozszczeniowość. I to, że jestem przez pryzmat takich osób postrzegana, chociaż sama umiem się ogarnąć lub zatrudnić męża jeśli wiem, że sama nie dam rady gdzieś wystawać lub dźwigać.
    Ja uważam, że są sytuacje, w których mamy pełne prawo korzystać z naszych przywilejów. Nie ze względu na roszczeniową postawę, albo na to, że "nie umiemy się ogarnąć". Jeśli ktoś nie chce korzystać z pierwszeństwa w różnych sytuacjach- to przecież nie musi, ale nie widzę powodu, zęby odbierać innym kobietom prawa do odmiennego traktowania. Sama jestem w zaawansowanej ciąży i nie raz skorzystałam albo ze swoich przywilejów, albo zwykłej ludzkiej życzliwości i bardzo się cieszę, że są ludzie, którzy ją okazują!
    Zapraszam na mojego bloga dla kobiet w ciąży i Mam: https://mamazpowolaniablog.wordpress.com/

Myślę, że wystarczy, jeśli same zaczniemy edukować swoje dzieci. To długotrwały proces. Jesli nie nauczymy szacunku dzieci, jako dorośli nie będą się właściwie zachowywać.

Junior Member
    Kropa2099

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-06 zobacz kalendarz
    Życzliwości i zrozumienia od matek, które mają już dzieci dla tych młodszych z pierwszą ciążą.

Junior Member
    Muminek30

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-09 zobacz kalendarz
    Będąc w ciąży mogłam zaobserwować niektóre zachowania i stwierdzam że twierdzenie "kobieta kobietę zrozumie" nie jest w tym wypadku sensowne. Jeśli zdarzały się przejawy życzliwości innych osób kiedy byłam w ciąży to były one ze strony....mężczyzn

Mój portal ogłoszeń który powstał z myślą o przyszłych i obecnych mamach
    www.nambi.pl

Junior Member
    jaginek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-22 zobacz kalendarz
    Kochane, piszę pracę magisterską na temat naszych praw (sama jestem w 9 miesiącu) i ich przestrzegania u pracodawców. Czy mogłabym was prosić o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi w badaniach?

http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/5814cc01b1281/

Z góry dziękuję za wasz czas!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów