Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Stwórzmy dekalog przywilejów dla kobiet w ciąży!

Administrator Awatar Nowotka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator

Exclamation Stwórzmy dekalog przywilejów dla kobiet w ciąży!

Nie ustąpiono Ci miejsca w autobusie? Nie przepuszczono w kolejce? Spotkałaś się z nieprzyjemnymi uwagami? Niestety okazuje się, że z życzliwością otoczenia w stosunku do przyszłych mam wciąż w naszym kraju nie jest najlepiej.
    Dlatego miesięcznik M jak Mama startuje z 6. edycją ogólnopolskiej kampanii społecznej Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży. Dołącz do naszej akcji. Twój głos, twoje oczekiwania i potrzeby są bardzo ważne! Stwórzmy razem listę najważniejszych przywilejów dotyczących traktowania kobiet ciężarnych w przestrzeni publicznej.
    Czekamy na Twoje propozycje , na ich podstawie opracujemy 10 przywilejów dla kobiet w ciąży, które opublikujemy w miesięczniku M jak Mama pod koniec akcji oraz będziemy promować w mediach i miejscach publicznych.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MAMA_wiecej zyczliwosci_MAILING_208469 (2).jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	80.1 KB
ID:	93774

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Sasanka75

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-21 zobacz kalendarz
    Fajna akcja
    Moja propozycja: Mam prawo do miejsca w autobusie, nie udawaj, że nie widzisz mojego ciążowego brzuszka!

Uważam, ze żadna ciężarna nie powinna stać w żadnej kolejce!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member Awatar maskotka
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Data
    28.09.2011 / 11.09.2014 / 17.05.2016
    Nie komentuj: - mojego wieku. Mogę mieć więcej/mniej lat niż na to wyglądam.
    -ilości moich dzieci. To moje życie i moje wybory.
    -tego jak w ciąży wyglądam i jak się czuje. Nie zawsze mam na to wpływ.
    -moich wyborów dotyczących porodu, karmienia, wychowywania czy edukacji mojego dziecka . Mam prawo do własnego zdania i własnych błędów, nawet gdy dopiero zaczynam moją przygodę z macierzyństwem.

Aniołek 7tc 15.06.2013

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    - Nie dotykaj mojego brzuszka bez mojej zgody

Junior Member Awatar Dota33
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-31 zobacz kalendarz
    Data
    31.10.2010
    Mam prawo do miejsca w autobusie, mam prawo do pierwszeństwa w kolejce,ucze się na własnych błędach,"życzliwe paniusie "dobre" rady zachowajcie dla siebie.

Senior Member Awatar Majka596
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Cytat Zamieszczone przez maskotka Zobacz posta
    Nie komentuj: - mojego wieku. Mogę mieć więcej/mniej lat niż na to wyglądam.
    -ilości moich dzieci. To moje życie i moje wybory.
    -tego jak w ciąży wyglądam i jak się czuje. Nie zawsze mam na to wpływ.
    -moich wyborów dotyczących porodu, karmienia, wychowywania czy edukacji mojego dziecka . Mam prawo do własnego zdania i własnych błędów, nawet gdy dopiero zaczynam moją przygodę z macierzyństwem.
    Myślę, że ten punkt dotyczący wieku powinien obowiązkowo w takim dekalogu się znaleźć. Sama będąc w pierwszej ciąży spotkałam się z przykrymi uwagami a przecież mój wiek był idealny na ciążę, nie byłam ani za młoda ani za stara

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maskotka
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Data
    28.09.2011 / 11.09.2014 / 17.05.2016
    Majka596 u mnie w pierwszej ciąży o dziwo nikt wieku nie komentował. Za to teraz... "Jak to?! 25 lat i trzecie dziecko?!" I zawsze pełne oburzenie i wręcz zniesmaczenie czasami.

Aniołek 7tc 15.06.2013

Junior Member
    Katarzyna90

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-06 zobacz kalendarz
    Pierwszeństwo w kolejce do toalety!

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Katarzyna90 Zobacz posta
    Pierwszeństwo w kolejce do toalety!
    O tak! Bezapelacyjnie się należy! Zwłaszcza w przypadku mdłości i wymiotów. Tylko one są zwykle w I trymestrze, więc jeszcze nie widać brzuszka... I znów konkluzja jest taka, że trzeba mówić o ciąży i swoich potrzebach, a nie czekać na zmiłowanie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów