Strona 28 z 786
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 7851

Wrześniówki 2016 :)

Mia1 trzymam kciuki, napewno wszytsko bedzie dobrze, tylko trzymaj sie wskazan lekarza i odpoczywaj, lez!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ksiegowa

Mieszka w
    Łódź
    Cześć wrześnióweczki, pracuję jako księgowa, sama prowadzę działalnośc gospodarczą i mam takie pytanie do którego miesiąca mogę pracować ? by nie zaszkodzić dziecku?

Junior Member Awatar MalaKropka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-09-15 zobacz kalendarz
    wszystko zalezy jak bedziesz sie czula. ja w pierwszej ciazy skonczylam prace 2 tyg przed terminem, czulam sie ok, ciaza bez komplikacji, poprostu uwazalam na siebie <dodam ze praca fizyczna>

Junior Member Awatar OlaMonola
    Mieszka w
    powiat tarnowski, Małopolska
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-09-15 zobacz kalendarz
    Kup maseczkę budowlaną, one są szczelne. Zapachem się nie przejmuj, większe cząsteczki nie przejdą. Jestem kosmetyczka i na codzień wdycham takie opary. Córa zdrowa

Senior Member Awatar jagusia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-21 zobacz kalendarz
    OlaMonola, to kupię sobie i zobaczę

Ponawiam pytanie, 30 grudnia miałam badania na tarczycę, wynik miałam chyba 1,6 byłam wtedy w bardzo wczesnej ciąży, liczy sie to?

Junior Member
    Roks

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-09-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jagusia Zobacz posta
    OlaMonola, to kupię sobie i zobaczę

Ponawiam pytanie, 30 grudnia miałam badania na tarczycę, wynik miałam chyba 1,6 byłam wtedy w bardzo wczesnej ciąży, liczy sie to?
    Jagusia moim zdaniem Twój wynik jest książkowy i nie masz się czym martwić.ja bym powtarzała badania w miarę zaawansowania ciąży i tyle.niepokojący wynik to ponad 2,5

Junior Member
    LuuuSka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-09-07 zobacz kalendarz

hej

Cytat Zamieszczone przez milotka Zobacz posta
    Ja jestem z Częstochowy

ja dziś mam jakies jasnobrazowe plamienia, już zyję cała w strachu.. czekam z niecierpliwosc na druga bete, wynik ma yc póznym popoludniem.
    Dziewczyny czy jest sens isc jeszcze dzis do ginekologa? jestem niby w 4 tygodniu i 5 dniu?? Czy któejs z Was przepisał progesteron na podtrzymanie ciązy/?
    Hej jestem tu nowa ja tez jestem w ciazy i lekarz zapisal mi od rauz po wizycie progesteron na podtrzymacie, bo poprzednim razem poroniłam, takze jest sens jak najbardziej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie. Pani doktor potwierdziła ze jest pęcherzyk ciążowy, ale nie ma jeszcze zarodka. Dokładnie dzisiaj zaczęłam 6 tydzien. Mam się zgłosić za 2 tygodnie. Kurcze, jestem strasznie zmartwiona tym wszystkim. Ale 6 tydzien to może jeszcze za wcześnie, co ?

Senior Member Awatar gorzena
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia:)
    Dusia ja ide na wizyte jutro Tez bedzie poczatek 6 tyg Zobaczymy co tam bedzie widac

Senior Member Awatar gorzena
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia:)
    Dusia mozesz miec przesuniecie Czyli owu mogla byc pozniej i pozniej zagniezdzenie Ja tak mialam w 1 ciazy - 10 dni roznicy Ale tak szczerze to nie wiem co na tym etapie powinno byc

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

wrzesniowki 2016

wrześniówki 2016wrześnióweczki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów