Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Sport - lubicie?

Sport - lubicie?

Lubicie ćwiczyć? Bo szukam porady. Myślę nad spam ale nie wiem czy to dobra opcja... jednak trochę kosztuje. Macie obeznanie? Coś doradzicie?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 30-06-16 o 14:24

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Adela5566

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-04 zobacz kalendarz
    Ja ćwiczyłam w ciąży, byłam kilka razy na jodze, a sama troszkę się rozciągałam w domu... wydaje mi się, że dzięki temu jakoś lepiej znosiłam drugą ciążę niż pierwszą.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 18-02-16 o 08:42

nie lubiłam nigdy sportu, dopiero jak poznałam mojego faceta, który biegał i trenował mma... imponował tym wszystkim koleżankom :P w każdym razie trochę mnie zaraził tą chęcią ruszania się i teraz nawet w ciąży z tego nie rezygnuję joga i basen, zajęcia dla ciężarnych

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    nie znosiłam ćwiczyć nigdy. Ale wiem, ze to niedobrze. trzeba trenować w ciąży by mieć kondycje do porodu, lepiej rozciągnięte mięśnie i aby nie przytyć za dużo.

ja na razie ćwiczę normalnie fitness i bieganie, ale niedługo zacznę dołączać więcej ćwiczeń rozciągających.
    poza tym muszę się chyba przeprosić ze stretchingiem
    ciągle albo słyszę albo czytam, żeby mięśnie były jak najbardziej rozciągliwe, bo wtedy łatwiej jest znieść bóle porodowe, którego się panicznie boję więc moje regularne ćwiczenia najwyraźniej jeszcze się na coś przydadzą.

Member
    paprotkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-15 zobacz kalendarz
    [QUOTE=sylwia4012;2756756]Lubicie ćwiczyć? Bo szukam porady. Myślę nad http://profitness.pl/crosstrainery/217-rivo-m.html ale nie wiem czy to dobra opcja... jednak trochę kosztuje. Macie obeznanie? Coś doradzicie?[/QUOTE

Przed ciążą zasadniczo mało co ćwiczyłam, w ciąży stwierdziłam że muszę zadbać o siebie i skupiłam się jodze, marszach, na aukcjach wylicytowałam dzięki www.aukcjoner.pl zestaw piłek gimnastycznych do ćwiczeń. I z nimi wykonywałam lekkie ćwiczenia. Bardzooo mi to służyło.

Member Awatar *Aprilka*
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-05-05 zobacz kalendarz
    Ja ćwiczę dopiero od kilku tygodni ( wcześniej miałam zabronione przez gina) . Znalazłam fajne ćwiczenia na YT, które pomagają mi zwalczać ból pleców, który towarzyszy mi od początku ciąży. Dzięki gimnastyce nie czuję się też ocieżała i ospała jak wcześniej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Alutka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-21 zobacz kalendarz
    ojjj ja sport wręcz kocham
    jak byłam piękna młoda trenowałam wioślarstwo

a tak to zumba,,,,,ćwiczenia ....bieganie
    zrobiłam sobie chwilową przerwę
    ale wracam do zumby i już znalazłam ćwiczenia dla kobiet w ciąży

ja bez sportu jak bez ręki

Witam przyszłe mamy
    Jestem studentką fizjoterapii i przeprowadzam ankiety na temat wpływu ciąży na dolegliwości bólowe w obrębie narządu ruchu.
    Ankieta jest całkowicie anonimowa i dobrowolna.
    Zachęcam do pomocy. Z góry bardzo dziękuję

http://goo.gl/forms/zLzJXMzeO9

Znalazłam dziś fajny film z poradami jak ćwiczyć w ciąży, po ciąży no i w ogóle. Fajna instruktorka, na początku myślałam, ze co ona tam wie, pewnie nigdy nie była w ciąży ale się myliła, bo ma nawet filmiki z okresu ciąży
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 30-06-16 o 14:24

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów