Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Czy warto korzystać z usług architekta wnętrz?

Czy warto korzystać z usług architekta wnętrz?

Nasze nowe mieszkanie jest jeszcze w budowie, będzie gotowe na wiosnę, ale już powoli zastanawiam się jak je urządzić. Zastawiam się nad usługami profesjonalisty, czyli architekta/projektanta wnętrz. Zastanawiam się jakie są koszty i czy zdecydowanie nie przewyższą mojego budżetu? Może lepiej byłoby samemu to jakoś wykombinować i spróbować urządzić mieszkanie własnymi siłami. Jakie są plusy i minusy samodzielnego urządzania? A może nie ma minusów? Jaki architekt z Wrocławia jest godny uwagi?

2. dzieckozakupy.pl
    Wszystko zależy od tego, czy masz pieniądze na takiego eksperta. Inwestycja na pewno się opłaca, bo fachowiec nie tylko urządzi Ci mieszkanie, ale również da wiele cennych wskazówek. Jeśli jednak masz choć minimalne wyczucie estetyczne, powinnaś dać radę, szukając pomysłów i inspiracji choćby w sieci. Mieszkanie to nie jest wielki dom, z jego urządzaniem jest o wiele gorzej. Z kilkoma pokojami jakoś da się działać samemu. Choć znam osoby, które to przerasta.

Ja też uważam, że nie ma na to reguły, jeżeli ktoś lubi bawić się w aranżowanie wnętrz i ma o tym pojęcie to moim zdaniem nie jest mu potrzebna żadna firma, ponieważ dzięki inspiracjom z internetu można samemu świetnie urządzić swój dom i mieszkanie. Jednak jeżeli ktoś nie ma o tym pojęcia to faktycznie można skorzystać z porad i pomocy profesjonalistów, którzy przygotują projekt, a później pomogą także w jego realizacji. Na rynku jest mnóstwo firm które zajmują się tym profesjonalnie i warto o tym pomyśleć

Member
    apple25

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-09-10 zobacz kalendarz
    liczą sobie od metra kwadratowego, przy dużym mieszkaniu można zbankrutować.

a ja myślałam, że liczą od liczby pokoi, które mają urządzić, nie spodziewałam się, że od metra kwadratowego, to faktycznie mając dom to można zbankrutować ja na szczęście lubię sama urządzać mieszkanie, dlatego nie wynajmowałabym żadnego architekta wnętrz, zresztą niedawno kupiłam sobie nowy dom i wszystkie ustawienia mebli są dokładnie tak jak chciałam, jeszcze nikt z domowników nie narzeka na dekoracje, także musi nie być aż tak źle, moim zdaniem jeśli chcecie to jesteście w stanie sami umeblować swoje mieszkanie

Jeśli ja miałabym fundusze, to z pewnością wynajęłabym kogoś... Nie mam zupełnie zmysłu dekoracyjnego, jeśli o to chodzi i totalnie zawsze zaliczam porażkę, jak mam nawet stół na niedzielny obiad udekorować... Dlatego wynajęłabym kogoś. Moi znajomi wynajęli takiego architekta wnętrz i nie tylko, że zrobił im śliczne mieszkanie, dopasowane do ich gustów, to jeszcze rozmieścił wszystko bardzo funkcjonalnie. Nie mam możliwości, żeby mi się taka sztuka udała nawet i za milion lat...

Od kilkunastu dni porównuje oferty różnych firm, sprawdzam opinię na ich temat. Zaciekawiła mnie oferta firmy http://www.grupainterio.pl Zastanawiam się tylko między całkowitym zaprojektowaniem oraz aranżacją mojego mieszkania czy zlecić im same wykończenie. Fajnym rozwiązaniem jest pakiet wykończeniowy, to mogłoby pomóc nam zaoszczędzić. Jednocześnie mielibyśmy ładny, stylowy wystrój.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar antosia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-18 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem lepiej samemu poszukać różnych rozwiązań. Sama poszperałam i znalazłam na przykład balustrady szklane http://www.republikaszkla.pl/system/balustrady/ wyglądają fantastycznie. wystarczy tylko trochę chęci i można znaleźć świetne pomysł, a nie tracić na to pieniędzy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów