Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Konkurs "Kino na Obcasach" - wyniki

JA jestem mamą, ONA jest mamą i jak to zwykle bywa czasu na wspólne wyjście dwóch przyjaciółek zawsze brakuje. Kino na obcasach pozwoli nam oderwać się na chwilę od rzeczywistości, pośmiać się z czegoś innego i umocni nasze nieco zaniedbane relacje.

RYBNIK - to nasze miasto.

2. dzieckozakupy.pl
    Multikino RYBNIK to mój wybór

Dać mojej ukochanej siostrze prezent niebanalny, wartościowy , cenny i nieprzemijalny. A cóż jest piękniejszego niz kształtowanie wyobraźni i siły charakteru człowieka bliskiego. Do tego miasto wyjątkowe Rybnik, tak w swej symbolice piekne i wspomnienia przywołujace. Gdy za młodu najpiękniejsze chwile z siostrzyczką spędzałam i za biletami w kolejce stałam. Potem spacer, kawiarnia i ciacho... "Listy do M 2" brzmi magicznie. Już widzę nasze wielkie oczy i szeroko otwarta buzie gdy Maciek Sztur w końcu zakupi pierścionek zaręczynowy (to taka nasza cicha nadzieja).
    Dlatego my o wejściówki prosimy, bo kto jak nie siostrzyczki dwie!
    A mężowie zabawy dzieciaczkom w tym czasie zorganizują

Junior Member
    maalinka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-13 zobacz kalendarz
    L_ isty do M” to film, który potrafi urzekać
    I zadziwiać. Na drugi taki film trzeba będzie długo poczekać
    S_wiąteczna atmosfera, interesująca fabuła, mistrzostwo świata
    T _ak, oglądałam pierwszą część, zaskoczyła mnie filmu akcja bogata
    Y_es! Niesamowicie intrygująca gwiazdorska obsada

D _oskonały film – powiedzieć tak wręcz wypada
    O_ch! Dostarcza pozytywnych wrażeń

M_ega fajny, spełnienie mich filmowych marzeń

E_ch, „listy do M 2” to też genialna scenografia
    K_ urczę! Superfilm, która nieczęsto się przytrafia.
    S _upe, na seans pojdę z przyjaciólką
    T _ak, jak ja to niezłe ziółko
    R _ety. Koniec słów natchnionych
    A „Listy do M” dawno „dodałam do ulubionych”!

Multikino Ursynów

Junior Member
    katklim

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-09 zobacz kalendarz
    Kiedyś, gdy w telewizji był tylko jeden czy dwa kanały, jednym z moich najbardziej ulubionych programów był "Latający cyrk Monty Pythona". A odcinkiem, którym mnie najbardziej zafascynował, był ten z relacją z olimpijskiego finału w zabawie w chowanego mężczyzn, w którym mistrz Anglii zremisował z reprezentantem Paragwaju, dzięki odnalezieniu po paru latach poszukiwań rywala schowanego w średniowiecznym zamku na Sardynii. Podjęłam wtedy zamiar zdobycia tego medalu dla Polski, ustawicznie trenuję i właśnie w ramach sparingowego meczu z zawodnikiem z Uzbekistanu chowam się od 3 lat, dwóch miesięcy, 10 dni i 8 godzin. Chowam się w Stolicy, Uzbek szuka mnie właśnie gdzieś na Alasce i myślę, że to potrwa jeszcze rok czy półtora. W Stolicy zwiedziłam już wszystkie możliwe, muzea, teatry, zabytki. Tylko jeszcze w Multikinie Złote Tarasy nie byłam na seansie kobiecym Kino na ObcasachFrown Może uda się coś Wam na to poradzić? W zamian, jako reprezentant Polski, zobowiązuje się umieścić logo Mjakmama24 na oficjalnej koszulce którą noszę Co Państwo na to? Prosze o bilet do Warszawy Multikino Złote Tarasy

Drogie Panie, bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

Oto lista laureatek:

1. maalinka
    2. martam2491
    3. safonia
    4. ew28ona
    5. Hogata669
    6. kunlunija
    7. Gianna20
    8. justyna-nana
    9. fasola98
    10. Monisia7
    11. eluska00
    12. Agulka83
    13. Okrąglinka
    14. syrenkaa
    15. sisia1604
    16. lolcia_ch
    17. *Kasia*
    18. fotosik86
    19. Zyt1988
    20. netka 1201

Prosimy o przysłanie dzisiaj do godziny 16 na adres: asierant@grupazpr.pl swojego imienia i nazwiska oraz miasta, w którym odbierzecie nagrodę. Pamiętajcie również, że w Warszawie można się wybrać wyłącznie do Multikina Ursynów, w Poznaniu do Multikina Stary Browar, we Wrocławiu Pasażu oraz w Łodzi Silver Screen.

Jeśli któraś z laureatek nie zdąży wysłać swoich danych dziś do godziny 16 - spokojnie, udajcie się do Multikina ze swoim loginem i podajcie go, odbierając bilety. Do kin przekażemy imienia i nazwiska osób, które zdążą je dziś przysłać oraz loginy wszystkich laureatek - wszystkie otrzymają więc nagrody.

Przypominamy również, że:

1. do kina można się udać wyłącznie z drugą kobietą - to seans w ramach "Kina na Obcasach" - wyłącznie dla pań

2. bilety można odebrać nie wcześniej niż godzinę przed seansem

3. bilety dotyczą wyłącznie seansów o godzinie 20 w czwartek 12.11.2015

To już wszystko - życzymy wspaniałej zabawy na "Listach do M. 2" - zrelaksujcie się, bawcie i wzruszajcie!

Senior Member Awatar *Kasia*
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kolekcjonerka uśmiechów, dobrych myśli i snów.
    Super :-) Dziękuję :-D

Member
    syrenkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-05-02 zobacz kalendarz
    Super! Bardzo się cieszę i dziękuję

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Baardzo dziękuję! bilety się nie zmarnują! obiecuję

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie