Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Konkurs "Kino na Obcasach" - wyniki

Member
    Mamuśka2015

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-09 zobacz kalendarz
    trochę mnie zmartwiło to, że to wyjście do kina tylko dla pań, no co mam zrobić jeżeli nie mam mamy, ani siostry, ani koleżanki, ale no cóż , chyba i tym razem nie mam szans wygrać

2. dzieckozakupy.pl
    Chciałabym pójść na ten film, dlatego że staram się o dziecko, a żyję w ciągłym stresie :/ czasem nawet mam wątpliwości czy na pewno chcę teraz mieć dziecko. Może ten rodzinny film pozwoli mi się zrelaksować i dzięki tym małym fajnym aktorom Jakubowi Jankiewiczowi i Julii Wróblewskiej odsunę wszelkie wątpliwości?
    wietrzna Gdynia

Junior Member
    safonia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-04-14 zobacz kalendarz
    Chociaż ślub już prawie cały zaplanowany, mała Tosia już w brzuszku, to teściowa dalej nie rozumie, że jej syn, to również mój narzeczony. Może pora zakopać topór wojenny i pojednać się, bo rodziny się nie wybiera, a żyję się z nią do końca swoich dni. Tak czy inaczej. Wygrana biletów na Waszym forum byłaby motywacją dla mnie do pojednania się z matką mojego przyszłego męża. Może magia świąt i jej się udzieli i Wigilia minie nam w iście sielskim nastroju

GDAŃSK.

"Listy do M" jest jednym z polskich filmów, które wspominam naprawdę wyjątkowo. Wprowadza mnie w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, jednocześnie wzruszając, bawiąc i relaksując. Pierwsza część filmu była genialna i zastanawiam się czy druga będzie w stanie jej dorównać? Bardzo chciałabym ją zobaczyć, zwłaszcza, że w tej części gra moja ulubiona aktorka - Małgorzata Kożuchowska. Jeśli wygram bilety obiecuję, że na seans stawię się punktualnie i kulturalnie spędzę ten czwartkowy wieczór

Jeśli chodzi o drugie pytanie - zabrałabym z sobą moją przyjaciółkę z czasów studenckich...od pewnego czasu nasze relacje nieco się przykurzyły i wspólny wypad do kina byłby doskonałym pretekstem aby je odświeżyć i naprawić to co popsuł zbyt szybko płynący czas.

BYDGOSZCZ
    Ostatnio edytowane przez ew28ona ; 09-11-15 o 23:47

Właśnie wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży, jest to dla mnie mega szczęśliwa i oczekiwana wiadomość. Miło by było gdybym mogła świętować tą wspaniała nowinę razem z moją przyjaciółką ( która jest już w 5 miesiącu ciąży), bo to właśnie ją chciałam zabrać ze sobą na seans Może uda mi się wygrać bilety do Multikina w Poznaniu hmm.. to już by był mega fun

Dlaczego chcialabym wygrac zaproszenia na Listy do M 2? Powód jest prosty bardzo chciałabym zabrać na nie do kina moją ukochana siostrę Siostra jest w swojej pierwszej ciąży i bardzo się martwi czy wszystko bedzie dobrze, jak sobie poradzi. Jest ostatnio bardzo zestresowana dlatego pomyślałam, że takie wspólne wyjście do kina tylko dla kobiet pomogloby jej się odprężyć. Ponadto, ostatnio rzadziej się widzimy i każda okazja żeby spędzić wspólnie czas jest dla nas niezwykle cenna Co do samego filmu, to pamiętam jak parę lat temu smiałyśmy sie przy pierwszej części, liczę że druga część nas nie zawiedzie Kielce

Junior Member
    kunlunija

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-11 zobacz kalendarz
    Dlaczego ja powinnam obejrzeć Listy do M 2?
    Bo nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić, czy Kostek doczeka się rodzeństwa, czy Małgorzata będzie chodziła po domu w dresach poplamionych jajkiem i czy córka Agnieszki Dugant i Piotra Adamczyka przestanie być emo-dzieckiem!
    Chcę w listopadowy wieczór poczuć się radośnie, zapomnieć o realnym świecie, o liście zakupowej i o wymyślaniu, co zrobić na obiad! )

Z kim pójdę na seans?
    Z mamą! Ja jako M, i Mama jako M! Duet na damskie wyprawy! DLaczego jeszcze zabiorę Mamę? Bo przed kinem mamy rytułał wspólnej kawy, który U-WIEL-BIA-My!!

(Multikino Poznań - STary Borwar)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam,
    Czytam sobie wypowiedzi dziewczyn,które są w ciąży albo już na pełnym Mamusiowym etacie i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ja miałabym dostać zaproszenie zamiast tych wszystkich dziewczyn, które są w takiej samej albo bardzo podobnej sytuacji do mojej. Które chciałyby wyjść z domu, spędzić czas z bliska dla siebie osoba i oderwać się trochę od codziennych trosk i wyzwań. Jedyne co mogę napisać to to, że bardzo chcialabym poczuć podobną kobiecą jedność jaka jest tu na forum w realu, a w tym przypadku na tylko i wyłącznie babskim wieczorze.
    Na seans zabralabym siostrę, która jest moja najlepsza przyjaciółka.
    Kino Kielce

Member
    Gianna20

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-29 zobacz kalendarz
    Jestem w ciąży, myślę sobie
    - śmiech to zdrowie!
    Na "Listach" nieźle się ubawiłam,
    następne chętnie bym zobaczyła.
    Byłby to miły wypad,
    bo film do gustu bardzo mi przypadł!
    Zobaczyć Karolaka jako Mikołaja -
    bardzo dobrze do świąt nastraja
    Duma mamę by rozpierała,
    gdybym na film ją zabrała!

KATOWICE

Member
    syrenkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-05-02 zobacz kalendarz
    Witam,

Pierwszą część listów do M oglądałam z mężem nie da sie ukryć super firm było dużo śmiechu i dobrej zabawy to był jeszcze czas gdy na świecie nie było naszego synka więc mieliśmy dużo wolnego czasu na wspólne wieczorne wypady. Od dwóch lat jest z nami nasz kochany synek i jesteśmy w nim bardzo zakochani lecz nie mamy czasu na wolne wieczory nawet ja od chwili narodzin nie mam czasu dla siebie bo w Warszawie nie mamy nikogo do pomocy (babcia itp) wiec zapomniałam co to jest kino. Tak naprawdę od dwóch lat nie byłam na niczym w kinie kiedy sie dowiedziałam o drugiej części listów do M od razu pomyślałam muszę to obejrzeć a niesamowita niespodziankę bym miała gdyby udało mi sie wygrać ten bilet tym bardziej ze jestem w 4 miesiącu drugiej ciąży i odkładamy teraz pieniążki na kolejne dziecko. A do kina zabrałabym moja najlepsza sąsiadkę która ma 7 miesięczna córeczkę i też uwielbia ten film.
    Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów