Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Konkurs "Kino na Obcasach" - wyniki

Junior Member
    justyna-nana

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-08-29 zobacz kalendarz
    Dlaczego ja? Bo jestem świeżo upieczoną mamuśka dwumiesięcznej Amelki i mimo że mała jest wielkim szczęściem i uwielbiam się nią opiekować to potrzebuję oderwać się troszkę od domu. Pomalować się, ułożyć włosy. Wyglądać jak człowiek, a nie w dresach... Przez chwilę zapomnieć o pieluchach, mleku itd. Mąż jest dzielnym facetem i poradzi sobie z takim wojownikiem jakim jest nasza córeczka

Oglądałam pierwszą część w kinie i z chęcią wybrałabym się na drugą...a zabrałabym ze sobą moją przyjaciółkę z którą ostatnio nieco gorzej sie układało własnie ze względu na brak czasu itp a to byłby dobry początek lepszych relacji Tym bardziej że w październiku obroniłyśmy prace licencjackie więc przed kinem dla świętowania jakas super kaloryczna kawka a potem kino

Tak, to byłby super spędzony czas I odpoczynek po biegu niepodległości w którym biorę udział w środę

Wybieram kino w Warszawie
    Ostatnio edytowane przez justyna-nana ; 09-11-15 o 14:02

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Karina7

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-15 zobacz kalendarz
    Jestem młodą mamą Stasia. Z chęcią bym zabrała męża jest to nasza ulubiono komedia. Jesteśmy młodzi mamy po 23 lata i 3 letniego synka. Z chęcią pójdziemy na film i wieczór tylko we dwoje. Bardzo było by mi miło wygrać te bilety i odciąć się od monotonii..
    miejscowość warszawa
    Ostatnio edytowane przez Karina7 ; 09-11-15 o 14:52 Powód: brak

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    A ja poznalam na forum dwie fajne dziewczyny. Sama nie dam rady pojsc na film, bo nie mieszkam w Polsce, za to chcialabym sprawic im jakis mily prezent pod choinke. Obie sa mamami dwojki, podobnie jak ja, wiec doskonale wiem, jak potrzebna im taka odskocznia. Cale dnie spedzaja ze swoimi pociechami, obie lubia kino, obie nie maja zbyt wiele czasu dla siebie i sa tym zmeczone. Bede sie cieszyc razem z nimi z tej chwili wytchnienia, tym bardziej,ze wiem, ze moge liczyc na dokladne sprawozdanie z wypadu i recenzje filmu. Kokardeczka i Milka mieszkaja w miare blisko siebie, naprawde nalezy im sie chwila przyjemnosci.
    To ma byc niespodzianka (o ile tego nie przeczytaja he he), wiec zastanawiam sie, jakie kino im bedzie pasowalo: Łódź lub Wroclaw?
    Ostatnio edytowane przez MamaWika ; 09-11-15 o 17:16

Junior Member
    Kalinkowo

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-15 zobacz kalendarz
    Witajcie,

od dzisiaj jestem z Wami
    Może na początek napiszę że jestem szczęśliwą mamusią Kalinki (3,5l).
    Pracuje na pełen etat, pędze do domu do córeczki... i ciagle brak czasu dla siebie.

Miło byłoby gdybym na przywitanie otrzymała od was mały upominek w postaci biletów do kina.

Mialabym pretekst aby na chwilę "zwolnić", ubrać się porządnie, usiąść i się zrelaksować

Na seans zabrałabym moja przyjaciółke z pracy z którą tylko wymieniamy maile bo na zwykłe pogaduchy nie ma czasu

Wrocław

Nie wiem, czy to jeszcze aktualne, ale jakbym ja wygrała, to zabrałabym do kina na siłę moją koleżankę, która pół roku temu urodziła synka i jeszcze nie może otrząsnąć się z szoku poporodowego... Nie może się wyluzować, obecnie pracujemy z inna moją koleżanką nad tym, żeby wynająć dla niej nianię, tzn dla jej synka, a ją samą wyciągnąć gdzieś codziennie, nawet na głupią kawę, czy właśnie do kina, na relaksującą komedię. Może otrząśnie się kobieta i wróci do rzeczywistości... Ja wiem, że mamy różnie, ale ona coś wyjątkowo długo nie może się pozbierać...(((

Bardzo chciałabym się wybrać na Listy do M ponieważ chciałabym sprawić komuś niesamowitą niespodziankę Jestem ciocią wspaniałych szkrabów Olka (2l) i Zosi (1l) i siostrą i najlepszą przyjaciółką pełnoetatowej mamy, której codzienność kręci się wokół maluchów ich obiadków, basenu, prania prasowania i tym podobnych czynności. Pewno wszystkie mamy wiedzą o co chodzi Dlatego chciałabym jej zrobić miłą niespodziankę i zaprosić ją na babskie wyjście, jak bilety już będą to tatuś nie będzie mógł się wykręcić od samodzielnej opieki a wyjście z domu samemu bez asysty maluchów oraz wózków i niekapków będzie na pewno super niespodzianką dla mojej siostry

Kino w Poznaniu
    Ostatnio edytowane przez fasola98 ; 09-11-15 o 17:26

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Bardzo bardzo chciałabym dostać bilety do kina... od ponad dwóch tygodni nic innego nie robie jak maluje ściany i podaje odpowiednie śrubki, młotki itp.. remont u Mamusi w domu. Dotwgo obowiązki w domu i w pracy. Brak chwili dla siebie... żeby odpocząć... i dla mojej Ziuty (przyjaciółki) która chciałabym ze sobą zabrać.

Mojego Kochanego partnera zostawię z córeczka w domu... a sama Poszaleć
    O ile dacie mi taką szansę
    Miejscowość: Warszawa
    Czy mogłabym prosić o wysłanie maila na adres, gdybym wygrała
    olga.lawicka87@gmail.com

Po prostu nie pamiętam jakiego maila tutaj podawała.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Monisia7
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Witam!
    Jestem przyszłą Mamą. Moja pociecha jest już osiem miesięcy w Moim brzuszku. Z niecierpliwością odmierzamy czas do szczęśliwego rozwiązania. Uważam, że nic nie zdarza się przypadkiem. W ubiegłą Sobotę oglądałam pierwszą część filmu: „Listy do M.”. Jak dotąd nie miałam okazji tego uczynić mimo, iż uwielbiam komedie, w szczególności polskie.
    Obiecałam Sobie i Swojej córeczce Adriannie, która już niedługo zjawi się na tym świecie, że wybierzemy się na drugą część tego fantastycznego filmu jeszcze przed jej narodzinami. Zrelaksujemy się i poczujemy magię świąt… Sądzę, że Państwa konkurs spadł Mi z Nieba i spełni Nasze Marzenie. Zdaje Sobie sprawę, że po porodzie będę zajęta domowymi obowiązkami i całodobową opieką nad Moim Maleństwem. Myślę, że wygrana będzie ostatnim z „szalonych” wypadów na jakie będę mogła Sobie pozwolić w najbliższym czasie.
    Osobą, którą zabrałabym z Sobą byłaby Moja oddana i cierpliwa przyjaciółka, która towarzyszyła Mi w Sobotnim seansie. Chciałabym jej w ten sposób podziękować za wielogodzinne rozmowy i wsparcie, którego teraz bardzo potrzebowałam. Dodatkowo będzie to dla Niej wyjątkowy prezent, gdyż Magda obchodziła tydzień temu Swoje urodziny.
    Poza tym ŚMIECH TO ZDROWIE! W ciąży jest bardzo korzystny. Jestem pewna, że podczas seansu będę śmiać się do łez.
    Pozdrawiam Wybieram kino w Bydgoszczy.
    Ostatnio edytowane przez Monisia7 ; 09-11-15 o 19:00

Senior Member
    eluska00

Mieszka w
    Rzeszów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-16 zobacz kalendarz
    A ja chciałabym pójść razem z moją mamą. Dlaczego? 3 lata temu wyprowadziłam się od niej, ponieważ wyszłam za mąż. W sobotę wyprowadził się od niej mój brat z rodziną ponieważ się wybudowali i przeszli na swoje. Mama mimo iż, to ukrywa widać że jest jej z tym źle, że jest smutna, płacze. Zawsze była przyzwyczajona do domu pełnego ludzi, do dzieci, wnuków. Chciałabym aby mimo iż została sama w mieszkaniu wiedziała, że o niej pamiętamy, że zawsze będzie w naszych sercach.

Kino w Rzeszowie

Junior Member
    martam2491

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-05 zobacz kalendarz
    Kiedy w kinach pojawiły się "Listy do M" wybrałam się z mamą i siostrą do kina. Przez cały seans rechotałam ze śmiechu jak żaba Genialna, zakręcona, polska komedia! Naprawdę świetnie się wtedy bawiłam. Niedawno zobaczyłam w Internecie wzmiankę o kolejnej części tego filmu. Pomyślałam wtedy, że kiedy tylko pojawi się w kinach, nie może mnie tam zabraknąć. Niestety moja mama mieszka ok. 200 km ode mnie, w naszym rodzinnym mieście. Z kolei siostra rok temu przeprowadziła się tu, gdzie ja, czyli do stolicy. Siostra jest moją najlepsza przyjaciółką. Zaradna, inteligentna, pomocna i opiekuńcza, w dodatku zabawna i urocza - dziewczyna do tańca i różańca. Uwielbiam spędzać czas w jej towarzystwie. Niestety ze względu na pracę i różne obowiązki ostatnio rzadko się widujemy. Nie mamy czasu nigdzie wyskoczyć razem. Rozmawiamy głównie na skype lub wisimy na telefonie, gdy mamy chwilę wytchnienia. Podwójne zaproszenie do kina na ten wyczekiwany przez nas film byłoby szansą na nasze spotkanie, realne spotkanie Siostra z pewnością rzuciłaby wszystko, by popędzić co tchu do kina i to jeszcze w towarzystwie swojej kochanej starszej siostry. Ja także miałabym okazje wyrwać się (w końcu!) z domu. W dodatku siostra niebawem obchodzi imieniny i myślę, że z pewnością ucieszyłaby się z takiego podarku (a ja miałabym już prezent z głowy, hi hi) Miasto: Warszawa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów